Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcus von Warschau

Doświadczenia Ten pierwszy raz.

Polecane posty

On: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usiądźmy sobie wygodnie. Ona: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to się robi? Tyle o tym słyszałam od koleżanek. On: Najpierw weź go do ręki. Ona: ALE OBLEŚNE On: Zapewniam cię, nie ma w tym nic obleśnego. Chwyć go za główkę jedną ręką. Ona: Tak? I co dalej? On: Tak, a później pociągnij drugą ręką. Ona: Ach tak !? On: No właśnie, widzisz jak dobrze idzie? Ona: I co teraz? On: Teraz possij. Ona: NO Ty chyba żartujesz??? On: Nie, nie żartuję. Zacznij ssać. Ona: Obleśne. Naprawdę ludzie tak robią??? On: Tak. Ona: Jesteś pewny? On: Tak, mówiłem ci że jestem doświadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz. Uwierz mi. Possij chwilę. Ona: (ssie) Hm mmmmmmm... On: No i co ? Ona: Słonawy w smaku. On: No, to chyba dobre nie? Ona: Nawet nie głupie. I co teraz? On: Teraz rozsuwasz nóżki. Ona: CO, co ty powiedziałeś?? On: Rozsuwasz nogi. Ona: Tak miałeś na myśli? On: Tak, tylko musisz bardziej odgiąć nogi bo będzie ciężko dojść. Pokażę ci. Ona: A, rozumiem. On: Właśnie. I znowu bierzesz go w rączkę. Ona: Hmmm... On: Jak go już wyciągniesz to wsadzasz go do buzi. Ona: Taaak. On: Ooo, właśnie tak. Ona: A co zrobić z tym żółtawym? To też się połyka?. On: Zależy od upodobania. Można połknąć jak się chce. Ona: Spróbuję....Hmmmm.... PYCHAAA... Sam spróbuj On: Hmm, no nie głupie. Ona: --- On: Popatrz teraz na mnie. Spróbuję wyciągnąć to różowe palcami. Ona: Ooooo? On: Czasem są małe problemy. Można sobie wtedy pomóc ustami. Ona: Hmmmmmmmm On: Można też trochę possać, to czasami pomaga. Ona: (ssie) Hmmmmmmmmmmmm On: Aaa Teraz poszło Ona: Taaak, czułam. On: I jak? Smaczne było? Ona: Muszę się przyznać, że nie głupie. On: Chcesz więcej? Ona: Tak, chętnie. Powiedz mi tylko czy to musi być tak cholernie skomplikowane??? On: No, kochanie, ja ci na to nic nie poradzę. TAK SIĘ JE RAKI! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 26-07-2003 na pl.sci.medycyna Anna Makarewicz napisała: > Droga grupo , drodzy koledzy i koleżanki. > Mam na imię Ania i mam 19 lat. > Moja sytuacja jest bardzo krępujaca i nie wiem co teraz mam zrobić. > Przebywam na wizie turystycznej w Stanach. > Jestem już dorosła dziewczyna i mam wspaniałego chłopaka o imieniu > Marcin którego tu poznalam na kwaterze i ktorego kocham ponad życie i myslę że > on odwzajemnia moje uczucie. Jestesmy już razem 6 miesięcy i > postanowilismy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz zwiazek. Niefart > polega na tym, że ja jestem dziewica, a z tego co wiem On jest już > doswiadczonym mężczyzna. > Bardzo obawiam się, że nie spełnię jego oczekiwań, po prostu zawiodę! > Na dodatek wszystkie moje koleżanki, ktore z nami mieszkaja, potraciły już > dziewictwo z roznymi przygodnie poznanymi peciarzami i żeby mieć o czym rozmawiać z > nimi, powiedziałam, że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie > \"cnotka\". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest > jego dobra znajoma z peciowania. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie > zaprzeczyłam. Ustalilismy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, > ponieważ nasi wspollokatorzy jada do Disneylandu. > Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego, że Marcin posadzi mnie o > kłamstwo, więc postanowiłam jakos sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z > \"pierwszym lepszym peciarzem\" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był > moim Pierwszym Mężczyzna! Akurat zdarzyło się tak, że byłam sama w domu, po > powrocie ze sprzatania domkow i postanowiłam uporać się z moja błona > dziewicza. Nie chciałam robić tego palcami ani jakims twardym przedmiotem a na > wibrator niestety jeszcze mnie nie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam > nadajaca się do mojego czynu kaszankę z polskiej kielbasiarni. Odpowiadała mi rozmiarem > i gruboscia, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja > podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazelina i zaczęłam wkładać ja > do pochwy. Oddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ja scisnęłam. > Wtedy stało się najgorsze, co mogło się stać! KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!! Rozpaczliwie > próbowałam ja wyjać palcami ale chyba trochę za bardzo ja rozgotowałam > i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjać! > Wstydzę się isć do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez nasza dwójkę > upojny weekend! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. > Co teraz pomysli o mnie Marcin! > > BŁAGAM POMÓŻCIE!!! > > Zrozpaczona Ania z New Yorku > > > Odpowiedz grupowych doradcow: > Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim > problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiazania: > > 1.. Ekstrawaganckie w stylu New Art in New York. > 2.. Siłowe > Pierwsze wydaje nam się ciekawe, lecz może nie przyniesć spodziewanych > efektów. Musisz > pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ja na złocisty kolor na > patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tłoczenia). Następnie musisz > dopchać ja do pochwy i zrobić 3-4 przysiady tak, aby zmieszała się z > kaszanka. Potem zapros swojego ukochanego na romantyczne spotkanie > inicjujace. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po > staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiagniesz dwa cele: > udowodnisz mu że bardzo Go kochasz i jednoczesnie pokażesz, że swietnie > gotujesz. > > Przypominamy Ci powiedzenie: \"PRZEZ ŻOŁADEK DO SERCA\". > > Rozwiazanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj > patelnię, na której miałas zarumienić cebulę. Następnie wez ja w prawa > rękę, (jesli jestes leworęczna w lewa) i pierdolnij się nia z całej siły w > głowę - bo Tobie to już chyba nic nie pomoże!!! *** Tekst ten pochodzi z grupy dyskusyjnej pl.rec.humor.najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka123
może fe, ale też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee
to ostatnie niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspinka
a sie nie chce otworzyć, czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×