Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śnicachybanie

czy zazdrość to coś bardzo złego?

Polecane posty

Gość śnicachybanie

jestem trochę zazdrosna o mojego chłopaka. Nie lubię gdy on wykazuje zainteresowanie innymi dziewczynami. Często udaj e mi się nie dać po sobie znaku, ale czasem mu o tym mówię. Ma pretensje o to do mnie. Mówi, że on nie jest zazdrosny. Ciekawi mnie, czy tylko umie to ukrywać? Opowiedzcie mi na pytanie, które postawiłam i czy same też tak macie jak ja. Czy ukrywacie swoją zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami
nie da sie ukryć,chociaż bym chciala :O jak juz jest po fakcie to mysle czesto "po co ja to mowie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno przestalam byc
zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnicachybanie
już dawno.... a jak znajdujesz nowego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno przestalam byc
jestem mezatka od kilku lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnicachybanie
jak reagujesz gdy on spogląda na inną, i wiesz, że by ją chciał mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz dawno przestalam byc
:D:D:D:D:D kazdy normalny, zdrowy facet lubi popatrzec na inne kobiety,nigdy mi to nie przeszkadzalo i przeszkadzac nie bedzie, a to czy ma fantazje zwiazane z innymi kobietami to jego sprawa, ja tez tam mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakonttkkaa
Jak patrzy na inna nie wiesz co myśli, możesz sie jedynie domyślać, a wyobraznia to mordercza bron, lepiej sie skupic na innych rzeczach. bo wtedy stoisz taka nadęta i nienawidzisz wszystkich kobiet wkoło, sympatii otoczenia tym nie zyskasz, lepiej si euśmiechać i poflirtowac z męską częścia zgromadzenia. Zazdrośc to zjawisko destrukcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie myśl że
jest wiele osób, które nie mają tego uczucia w sobie. Większość z nas toma, jedni potrafiąlepiej to ukryć innie nie. Ale jak tych ukrywających najdzie, to są bardzo niebezpieczni - Ci którzy jak twierdzili wdześniej - nie są zazdośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzagiel
ja jestem pozbawiona zazdrości zupełnie!!! rżnę się z każdym facetem i im pozwalam to robić na bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×