Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zimowa paranoja

Problem z facetem...

Polecane posty

Gość Zimowa paranoja

Jestesmy ze soba 5 lat, zawsze jak papuzki-nierozlaczki. Moze to tylko ja popadam w paranoje, ale wydaje mi sie, ze on jest jakis nieobecny i nie taki "przymiluch" jak zawsze. Byc moze wplyw ma fakt, ze dostal awans i spadlo na niego duzo nowych obowiazkow, martwi sie. Powiedzialw czoraj, ze brakuje mu spotkan w gronie innych ludzie a nie tylko moim :( Mam sie martwic czy jeszcze nie..? Kiedy pytam czy wszystko ok, mowi ze tak tylko jest zestresowany itp. Upewniam sie czy cos mu sie we mnie nie podoba, nie wiem - wlosy, stroj, waga - on nie, wszystko ok, kocham Cie taka jaka jestes, ale chodz czasem w spodnicy ;) Nie wiem, moze to tylko ja popadam w zimowa paranoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiusny
chyba kolo szuka czegos wiecej niz tylko Ty. tylko zeby nie przywalila mu kasa w łepetynę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
Haha, ta podwyzka wielka nie jest, wiec o kase nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzagiel
chyba idzeisz na boczny tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość członek z ramienia
i to strasznie popadasz ... swoją drogą nie dziwota, że facet chce do ludzi - -przeczytałem " do buzi":D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
Dzieki chochlik! Moze po prostu za bardzo sie boje, ale chyba tak musze zrobic bo calkiem mi zwieje ;) Czy sadzisz, ze taki program odniesie skutek: fryzjer, nowy ciuch (moze nawet spodnica), wyjscie na miasto z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamiusny
hm .... czy to nie dziwne, cut: "... wszystko ok, kocham Cie taka jaka jestes, ale chodz czasem w spodnicy ..." po 5 latach sie zorientowal ze nie lubisz spodnic, czy ... a moze on cie przyrownuje do jakies kobitki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość członek z ramienia
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
Z ta spodnica to luzny przyklad. Mowi tak jak sie go spytam czy nie chcialby czegos zmienic w moim wygladzie na lepsze, jak sie go podpytuje jaki ubior by go podkrecil. Nigdy nie nastawal i nie zmuszal mnie do noszenia spodnic, ale faktycznie - spodnica u mnie nawet nie od swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
Chochliku ty.. ;) Pewnie, ze ten program dla mnie nie dla niego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja81
cóż, powiem tak: bylismy razem 4 lata, po ok. 2,5 zaczelismy odczuwac lekki przesyt siebie. on chyba bardziej. ale to jest tak ze gdy czujesz, ze cos wymyka ci sie z rak (nie wazne z jakiej przyczyny), to mimowolnie przyciskasz do siebie jeszcze bardziej. a to jest najgorsze co mozna zrobic, choc oczywiscie wynika tylko z tego, ze chce sie byc blisko, czuc ciagla wiez itd. itp. wlasnie sie rozstajemy. taka przestroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty81
proste, a mądre.... ale i przykre. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja81
i boli jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa paranoja
Kurcze, to ja nie rozumiem: on sie mnie ostatnio pytal calkiem na serio czy ja to w ogole zamierzam kiedys za niego wyjsc czy tylko sie tak bawie. Moze faktycznie dam mu troche oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to podnoszisz
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×