Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta_22

reklamacja obuwia

Polecane posty

Kupiłam 3 tygodnie temu obuwie zimowe. Po ok 15 min chodzenia buty całkowicie mi przemakaj (prawie po kostki), dodatkowo fabrują... w miejscach gdzie przemakają skóra się odbarwia i powstają drobne jasne plamki na brązowej skórze. Dodam że buty są skórzane i kosztowały przeszlo 250 zł. W sklepie nie chcą mi przyjąć reklamacji gdyż to normalne że buty są mokre przy takiej pogodzie a odbarwiają się z powodu tego że są przemoczone... Co mogę zrobić w tej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura jakaś! To co, masz w tych butach nie chodzić? Pewnie, najlepiej byłoby, gdyby klientka kupiła buty na jesień, ale trzymała je w szafie. Nie daj się i upieraj się przy swoim, sklep ma obowiązek przyjąć reklamację. Jeżeli rozpatrzy ją negatywnie, idx do sądu. 250 złotych to w końcu sporo pieniędzy, a Ty potrzebujesz butów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego warto robić zakupy w sprawdzonych sklepach, bo raz miałam sytuację że obuwie uszkodziło się po kilku miesiącach chodzenia i reklamacja została bez problemu uznana. Szybki zwrot pieniędzy, a ja kupiłam nową parę którą noszę już 1,5 roku. Mogę śmiało polecić ten sklep - renee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury wymyslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×