Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiedzieliscie

ON JEST GEJEM!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jo mada faka
sex on de bicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko
jest obleśne :( niech kazdy robi co chce w swojej syialni. ale czy trzeba od razu trzeszczec na lewo i prawo jaką się ma orientacje seksualną???? nie mam nic do homosiów,ale jak ich tu lubic za taką bezwstydnąć? normalnie zbiera sie na wymioty...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoooo
facet miał po prostu dosyć tych pytań i domysłów na jego temat i oficjalnie to potwierdził,zeby mieć za jakiś czas spokój ( bo teraz cała Polska będzie o tym gadać). według mnie każda z publicznych osób będących innej orientacji seksualnej powinna się "przyznać" lub raczej o tym powiedzieć i do końca życia by miała święty spokój,a tak to cały czas musi znosić tą ludzką dociekliwość, dziennikarzy szukających sensacji ,i takie durne topiki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdelebele
ciekawe czyim partenerem jest Elton John? ale on fajnie śpiewa i nas nie interesuje jego życie seksualne, mamy swoich rodzimych gwiazdorów. to trochę złośliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda jest to forum erotyczne, ale wchodzenie do łóżka bez jego zgody jest nie fair. Gdy opowiadamy o swoich przeżyciach, radzimy się i inni radzą pytającym jest, moim zdaniem, w porządku. Ale gdy ktoś jest gejem, nie odzywa się na forum publicznym na ten temat, nie prosi o komentarz, to chyba niektórzy tu piszący, z lekka przeginają. Sądzę, że Oni nie chcieliby, żeby o nich pisano. Bardzo łatwo jest skrzywdzić kogoś takimi metodami. Przepraszam, ale tak myślę, nie gniewaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieopierzona
no wreszcie ktoś normalniej myślący, brawo lawroc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×