Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laika

nie rozumiem

Polecane posty

Gość laika

przed ciaza wazylam 52 kg..milam 170 wzrostu..nie chce dyskutowac tutaj czy bylam za chuda czy nie..chodzi mi o to ze teraz 26 tydzien..a ja waze 65 kg..czyli prawie 12 przytylam..niby nie widac tak bardzo najbardziej uda i pupa..ale strach myslec co bedzie dalej...czy tylko bedzie brzuch rosnac a reszta jakos sie zatrzyma....nie jem duzo..nie jem slodyczy..jem zdrowo..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż
Na pewno jesz więcej! Ale działają tu głównie hormony! Odżywiaj się racjonalnie, zdrowo i nie w dużych ilościach a będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- laika - jeśli wcześniej nie musiałaś walczyć o to, żeby ważyć te 52 kg, to nie masz się czym martwić. Przytyjesz jeszcze, to pewne, ale urodzisz, wykarmisz, a potem najprawdopodobniej nawet nie zauważysz kiedy i wrócisz do swojej poprzedniej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laika
buu ale ja nie rozumiem..i taka jestem galaretkowata:((( czy sa moze jakies dobre cwiczenia ale tylko na nogi uda i pupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala lala
Nie martw się, schudniesz po porodzie, a na razie o tym w ogóle nie myśl, bo się stresujesz, a to źle wpływa na maleństwo. Ja przytyłam 26kg i po 3 miesiącach karmienia piersią na żadanie wszystko zrzuciłam - bez diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laika
a rozstepy:(((???? niby sie nie martwie ale to takie dziwne nagle zmienic cialo ktore zawsze wygladalo tak samo, wiem zejestem infatylna..ale chyba zle to dosyc znosze..dziekuje wszystkim za odpowiedz. czy wy nie czulyscie sie zle kiedy tylyscie..czy trzeba miec do tego inny stosunek, kocham moje malenstwo ale chyba moje kompleksy sa bardzo silne i jakis taki lek..oj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala lala
Naprawdę nie przejmuj sie tak. Ciąża to normalny stan i jak najbardziej normalne jest przybranie na wadze. Ja mimo tych 26kg nie dorobiłam się rozstępów, ale m,ożesz na wszelki wypadek używać jakichś kremów (może skonsultuj z lekarzem - niech zobaczy, czy skład jest bezpieczny dla dziecka). Głowa do góry! Na pewno widzisz masę młodych - SZCZUPLUTKICH - mamusiek z wózkami! Karmienie, spacerki zrobią swoje i schudniesz szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik pik
Schudniesz, albo nie schuniesz... powinnaś już uważać na to co jesz. Unikaj słodyczy. Oczywiście nie głódź się! ! W wielu poradnikach znajdziesz zalecenia dotyczące diety dla kobiety w ciąży. Im mniej masz lat tym łatwiej Ci będzie wrócić do poprzedniej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×