Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anny

Jak sie ubierqacie do lozka?

Polecane posty

Gość tajemnicza i pitu pitu
proszę Cię... :O nie mówię o "lasce" w stylu lalki Barbie. Ale faktycznie - niefortunnie to ujęłam. Bardzo fajna dziewczyna przemknęła Ci koło nosa w wyniku Twych niemiłych wypowiedzi. - Może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remii
nie mogę zaakceptować wersji że coś mnie ominęło gdyż pogorszyłoby to moje i tak już złe samopoczucie. wolę myśleć że uchroniłem się przed tęgą bawarską wieśniaczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heki - tak. remii - Twój nick może kojarzyć się - pewnie prawidłowo - z imieniem Remigiusz, ale również ze środkiem przeciw wrzodom żołądka czy czegoś tam w podobie :P I co, licytujemy się dalej? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
i co? jeszcze się kojarzy z jakimiś lekarstwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
no to jak ta helga wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się Remii kojarzy ze sklepem rema niedaleko mojego domu, gdzie regularnie w soboty chodzę na degustacje pasztetów z całą rodziną. Moim zadaniem jest zagadywanie ekspedientki a w tym czasie moja siostra smaruje chleb dodatkowa warstwa pasztetu. Po 3 godzinach cała rodzina wraca uszczesliwiona i najedzona do domu, z naręczem reklamówek. Moj brat czuje sie wtedy jak Toliboski z liliami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
no ok. już dobrze. blond cycate bawarskie wieśniaczki nie są aż takie złe. tylko nie powinny przesadzać z pasztetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz Cię widzę i od razu Małpo??? Czy to jakas aluzja na temat mojej słabości do niejakiego Monkey Braina??? Remigiusz, no nawet bawarskie wiesniaczki maja swoj urok.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, chyba dopadła mnie przypadłość lindrenki :P Coś kolega Remigiusz nie nadąża za nami, a wydawał się taki wygadany :O (choć słowo \"wyszczekany\" na tym topiku byłoby bardziej odpowiednie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzisz padl. Jak sądzisz czy jak padł, to jest szansa że coś stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
jestem rozchwytywany przez kobiety, jednak one nie noszą ponczoch co z góry stawia je na straconej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stężenie pośmiertne - istnieje takie prawdopodobieństwo :classic_cool: Jest nawet jakaś odmiana choroby psychicznej, bardzo rzadko spotykana, kiedy kobieta właśnie w tym celu zabija mężczyzn. Niegłupie: raz, porządnie i bez przykrych konsekwencji w postaci późniejszych telefonów, smsów etc. ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
oczywiście nie powiem im "załóżcie pończochy to coś z tego będzie";) wolę sobie znaleźć kobiete już noszącą pończochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
musiałbym ją zobaczyć na własne oczy. w necie wszyscy są piękni (oprócz mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
no to grę wstępną już mamy za sobą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ma byc włochaty. Korci mnie żeby się ujawnic naszemu remusiowi, chyba wtedy od razu ucieknie... hehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi, kolego - dlatego natura stworzyła Cię brzydkim, byś ganiał za pięknymi kobietami, a nie odwrotnie. Łapki przy sobie :P Heki, wtedy po góra 5 minutach widzimy się na kurniku ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
nic nie rozumiem :/ wole już uciec niż gadać o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co najpierw ide wiesz gdzie i poco, potem sie ujawniam i Remus ucieka gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
i co? skasujesz mi posta? ;D ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, dobre :) Remigiusz - wychodzę z założenia, że to facet jest od zabawiania kobiet rozmową, nie odwrotnie. Jeśli masz ochotę pogadać, proszę bardzo - czekamy na jakiś ciekawy temat. Jeśli liczysz na nasze zachwyty z powodu samego faktu, iż jesteś facetem na babskim forum - to jakby nie poszło ;) Kończę te słowa słysząc echo oddalających się w pośpiechu kroków remiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×