Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anny

Jak sie ubierqacie do lozka?

Polecane posty

Gość remigiusz
demoniczna fretka: wychodzę z założenia że Ty wychodzisz z założenia że mamy równouprawnienie. dodatkowo z racji tego że jestem tu gościem co mi delikatnie przypomniałaś, mam prawo oczekiwać że to wy będziecie mnie zabawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
w pończochach pewnie bym pięknie wyglądał, a wam podobno nie podobają się piękni, więc pozwole wam zachować całe piękno dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remigiuszu: wychodzisz z bardzo błędnego założenia - nie jestem zwolenniczką równouprawnienia, więc ten argument odpada. Wolę kobietę w domu niż na traktorze czy 2 etatach równocześnie. Co do tego, że jesteś tutaj gościem: przyznaję - masz rację, choć wielu facetów całkiem nieźle się tutaj zadomowiło. Zatem: witamy w naszych skromnych progach. Napijesz się czegoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
dziękuję, nie piję z rana kurde, to była jakaś wojna? gdybym był złośliwy... ale nie jestem, więc nie dokończę;) a co do ciekawych tematów do dyskusji to może: wasz wygląd, niekoniecznie w pończochach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
wiadomo, wnętrze jest ważne i takie tam [tłumi chichot] ale w koncu jesteśmy na forum erotycznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potyczka zaledwie. Myślałam raczej o kawie lub herbacie, ale widzę, że... ja też nie jestem złośliwa ;) Wygląd? W tych okolicznościach przyrody nie ma większego znaczenia, ale skoro sama zaproponowałam rozejm: wysoka brunetka, włosy czarne, oczy jak można się spodziewać brązowe. Problemów z nadwagą nie stwierdza się, niedowagi również nie wykryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
kurde, ale twoja koleżanka Heki musiała mieć bolesne dziecinstwo dzieci potrafią być okrutne, zwłaszcza jak się jest labradorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
czyli moderia podaje się za Heki, która myśli że jest labradorem... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remigiusz, mam wrażenie, że my się już poznaliśmy. Chyba, że Twoje poczucie humoru mnie myli, bo jakieś bliskie memu sercu ;) [tylko się nie rozkokoś od nadmiaru komplementów :P To pierwszy dopiero]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
no dobrze moderio, która utożsamia się w chwilach słabości ze swoim psem, opisz mi z pikantnymi szczegółami swoje boskie ciało fretko: nie przypominam sobie żebym wcześniej prezentował się od tej strony. byłem już za to romantycznym chłopcem o złamanym sercu, cynicznym twardzielem, wrażliwcem pod maską twardziela, prymitywnym chamem, perfidnym podszywaczem, zagubionym intelektualistą, i dużo więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remigiusz
my tu sobie gadu gadu a dziewczyny w pończochach jak nie miałem tak nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl pisania Cię zdradza mój drogi. Selekcja negatywna: połamani chłopcy zawsze mnie drażnili; cyniczni twardziele robią na mnie wrażenie półgłówków; prymitywne chamstwo nudzi; zagubieni intelektualiści niech odnajdują się wśród nudnawych okularnic. Mogłam dać się nabrać na zamaskowanego twardziela - wrażliwca, ale bardziej kojarzysz mi się z wrednym podszywaczem. Chyba stąd to skojarzenie. A skoro jesteśmy na forum erotycznym - czekamy na rewanż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adorator
remi - to chyba jakiś dzieciak, nie wiedziec jaka jest różnica pomiedzy pończochami, a rajstopami. Kążdy normalny, pełnoletni facet to wie. Podobnie różnica pomiedzy sukienką, a spódnicą. Wiedz, ze jest zasadnicza. Idź lepiej zagrać sobie w jakąś grę komputerową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielizna i buty.
Ja do seksu ubieram się chyba standardowo czyki bielizna seksowna, pończochy samonośne i buty. Te ostatnie to zakładam wedle życzeń mojego faceta. Szpilki, kozaczki czy też klapki. Nie trudno domysleć się, że w grę wchodzą tylko buty na wysokim obcasie. Taki strój bardzo działa podniecajaco na mojego mena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×