Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia 20

CZemu faceci nie lubią grubszych kobiet?? W czym jestesmy gorsze od tych chudych

Polecane posty

Gość bhgbfcg
wzrost minus 10 -15 kg dla dziewczyny i wzrost minus 5- 10 dla faceta ??? hahaha :O moj facet ma 177 a wazy 66 i straszny chudzielec z niego, ja mam 160 obecnie 68 kg bo utylam przez zime, mam troche sadelka owszem i zle sie z tym czuje..ale, przy swojej normalnej wadze 58,60 kg wygladam szczuplo!!!.. te -10,-15 to jakas pomylka chyba! przy 45 kg nie wyobrazam sobie siebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczanie BMI nie daje satysfakcjonującej odpowiedzi dla wszystkich.. Powinno tam być jeszcze uwzględnienie figury jaką się ma... Razem z siostrą mamy prawie identyczną figurę , Przy wzroście 165 cm Ona waży 54 kg a ja 58 kg, z tym że Ona jest płaska jak deska a ja mam wielkie balony które ważą same chyba z 4 kg. Według BMI prawidłowa waga to 54, 55 kg Siostra ma idealną wagę według tego wskaźnika ale ja żeby taką mieć musiałabym sobie odciąć te cyce....Więc mam to zrobić bo jakiś debilny wskaźnik mi pokazuje ile mam ważyć przy moim wzroście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicomnieniewiecie
Ja przy wzroście 163 ważę 63 kg, wiem że jest to za dużo, a mam figurę gruszko-klepsydry i tak to się rozkłada że duże cycki, płaski brzuch i duże wcięcie w talii :) natomiast duży tyłek, grube uda i nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzyby
Pulchny jest piękny - ale otyłość jest niezdrowy !! Nie mowie że otyły kobiety nie są piękne - widziałem wiele kobiety typy BBW - i są bardzo piękny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopp
Sabibi jak zawsze w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tylko zastanawia dlaczego wieloryby mysla, ze jak dziewczyna jest szczupla to od razu = plaska dupa i 0 cyca? Ja mam wysportowana sylwetke a cycki naturalne 60H i pupe jak brzoskwinka wiec mozecie mi skoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchata PaniJednaTAKA
Jestem puszysta ale staram sie byc atrakcyjna kobieta.pachnaca glownie dla siebie ale i panowie nie szczedza mi komplementow.wiec to nie prawda ze nie lubia.ale ja rozumie ze jako kochanke chce miec szczupla jeden z drugim.ale trzeci marzy o puszystej:) Nie czuje sie gorsza tylko inna:)A sex sprawia mi wielka radosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskaka
Jak kobitka sama siebie akceptuje i jej partner to ja nie widzę problemów. Oczywiście nie wpadając w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskaka
A jaka jest wg was granica pomiędzy tą trochę grubszą a już grubą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765
przeciez pomiedzy chuda a gruba jest jeszcze normalnosc. troche tluszczyku na biodrach, troche na udach lub tylku, rozstepu czy tez cellulit sa normalne!! opamietajmy sie!. jezeli jestesmy piekne dla siebie i dla swoich partnerow, to jest to najwazniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Z
Nieraz brzuszek może być chudy ale nogi to huhuhu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngngngng
Wszystko zależy od typu figury i jak to się wszystko tam rozkłada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z 15cm penisem
A ja lubie takie kobietki bo piersi macie duże. A jaki masz rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL123123
Nie lubią dlatego, bo wyrobił się stereotyp że grube baby są niemiłe, wredne itd... I to jest prawdą, jak miałem do czynienia z jakąś grubą kobietą to zazwyczaj ciągle miała problem, aż szkoda gadać... Więc po co ludziom utrzymywać kontakty z takimi osobami i je lubić? Ostatnie takie babsko zapamiętałem z czasów liceum, była to oczywiście moja nauczyciela i praktycznie cała szkoła jej nie lubiła, bo była wredną kierdą która się wszystkiego czepiała i katowała ludzi, za co było ją lubić? Myślicie, że nie lubienie grubych osób wynika z tego, że ktoś ma wielkie ciało? Nie, to wynika z zachowania, a po prostu najczęściej grube osoby mają ciągle jakiś problem... Jednak chodziło tutaj pewnie o to, dlaczego faceci uważają, że grubsza kobieta jest nieatrakcyjna seksualnie . To wynika z tego, że facet chce mieć uczucie, że chroni swoją kobietę, dlatego raczej musi być ona mniejsza od niego. Szczupłą kobietę łatwiej jest wziąć i trzymać na kolanach/rękach, łatwiej jest z nią wykonać różne pozycje itd. Nie wyobrażam sobie ponad 100kg baby na kolanach lub rękach szczupłego faceta :D . Tak jak napisałem też wyżej, osobowościowo taka kobieta też daje sporo do wiwatu, a to zniechęca. Grubsze kobiety mają też tendencje do różnych chorób, szybko się pocą itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
A to ciekawostka, bo przynajmniej ja zauważyłam że te grubsze są wesołe, uśmiechnięte i przede wszystkim z dystansem, a szczapy smęcą, nic się nie podoba, wszystko źle. Może faceci inaczej to widzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
A w ogóle to raczej ja zauważyłam że w większości ludzie dobierają się gabarytami, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×