Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdjecia Wrocław

nietypowe pytanie

Polecane posty

Gość zdjecia Wrocław

Mam do Was takie pytanie: otóż chciałabym zrobić swojemu chłopakowi nietypowy prezent. Ma to być seria moich aktów - ale takich eleganckich i w dobrym smaku. Czy któraś z Was robiła coś takiego? Możecie polecić dobrego fotografa we Wrocławiu, który się czymś takim zajmuje, i który potrafiłby to zrobić naprawde dobrze? Chodzi mi o zdjecia czarno-białe około, 10 sztuk, rozebrane ale jednocześnie tajemnicze. Mozecie pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia Wrocław
podciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chetnie bym cos takiegho zrobila i tez u dobrego fotografas. i tez jestem z wroclawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawniam sie jako autorka tematu;-) moze ktos ma jednak jakies doswiadczenia? Narinka gdybys sie czegos dowiedziala daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia w szal nie wpadnie a w razie gdybym jednak zobaczyla pierwsze objawy - to powiem ze to babka fotograf;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padam trupem buehehe
jhuz widze te twoje zdjęcia, buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda x
Ja znam przypadek, ze dziewczyna zrobiła sobie akty dla chłopaka. Po jakims czasie zerwali a on pokazał te fotki wszystkim kumplom... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotek
luelle ja jako facet , uważam ,że wpadłaś na bardzo dobry pomysł. przykro mi ,że odszedłem trochę od fotografowania, bo chętnie bym Ci pomógł. Ale nie poddawaj, się szukaj, bo pomysł jest przedni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomator
meszikam we Wrocławiu obiłem zdjęcia swojej dziewczynie nikomu; ich nie pokaże, bo to są zdjęcia tyliko dla nas poproś swojego chłopaka, by Ci zrobił fotki możecie zrobić je sobie razem to wielka frajda. każdy facet (no może większosć)., który Ci będzie chciał "pomóc", będzie chciał coś uzyskać za to, tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwoląg
Z chęcią bym pomogła, bo właśnie takie robiłam, ale nie dysponuję pracownią i nie mieszkam we wrocku. Co innego gdyby było lato , wtedy można by w plenerze. Najprościej znaleźć kogoś na ASP , chyba tam maja pracownie fotografii, jakaś studentka chętnie zrobi takie zdjęcia....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luelle droga a ile masz lat? :) moze pojdziemy razwem ? ;) tj. nie razem sesja, ale razem pojdziemy? :> wiesz, razniej i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_fotograf
jesli dojedziesz do lodzi moge ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile...
taka sesja kosztuje??? tak tylko orientacyjnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycaty Stach
Nie badz glupia!!!! Jak sie rozstaniecie to On zamiesci Twoje zdjecia w necie i pryszczate malolaty beda sie masturbowac ogladajc je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narinka mam 24 lata, poszperalam juz troche w necie - mam namiar na pracownie ktora ma w ofercie akty ale chcialabym raczej znalezc cos sprawdzonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie zdjęcia ale mieszkam w trójmieście-fajny pomysł-zrobiłam je gdzieś 4lata temu ale do dziś fajnie na nie okiem rzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablico a ile zapłaciłaś za sesję? I ile masz tych zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×