Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malen

Chce sie kochac....

Polecane posty

Gość Malen
mhmmm ale czy to wyklucza posiadanie dziewczyny nie musicie uprawiac sexu przeciez:) napewno znajdziesz taka ktora tez pragnie zachowac dziewictwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
no 17 lat miałem 5 lat temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 22 lata
własnie spotkałem taką ostatnio ,ktora powidziała do mnie cytuje `` obciagnąc ci `` A juz chciałem z nią chodzić.Najgorsze jest to ,ze dla mnie dziewictwo to tez podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
wbrew pozorom jest mnostwo dziewczyn ktore mysla tak jak ty ale wydaje mi sie ze jak sie zakochasz to natura sie odezwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indecent
Malen, dosknoale cie rozumiem, w ostatni weekend widzielismy sie tez po 30dniowej przerwie. My wcale nie potrzebujemy wibratorkow jak to niektorzy nam radza, jestesmy zbyt wybredne, lepsze to żywe, i własne;) i pod postacia ukochanej osoby, to w tym jest najpiekniejsze. Ona nie teskni za penisem przeciez, ja tez nie, za osoba wlasnie, by 'TO" zrobic z tą osoba. ..... niektorzy tu idiotycznnie mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
no wlasnie mezczyzni traktuja sex przedmiotowo dlatego tez powstal caly ten biznes sztucznych lalek i innych zabawek niech mnie nikt zle nie zrozumie jestem otwarta na eksperymenty ale z kochana osoba a sama coz rozladuje napiecie i jestem smutna nadal bo nie ma mnie kto przytulic poglaskac to nie takie proste jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greree
malen to w czasie waszego rozstanie nie zadowalałas sie ani razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
no nie mowie ze nie;) tylko mowie ze to nie to samo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam 22 lata-fajnie ze masz takie zasady:) ale zastamnawia mnie jedno -pdst to dziewictwo -ty tez uwazasz ze to jeszcze nie czas wiec co robisz na tym forum?dlaczego wchodzisz w tematy -chce mi sie seksu itp?czy to jest zgodne z twoim kodeksem moralnym? slabo bronisz swoich postaw albo nie jest tak jak piszesz.....zreszta jesli myslisz inaczej niz wiekszosc tutaj to po co twoje wpisy? pozdrawiam moocno i trzymam kciuki za postanowienia jesli sa prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
mnie tez to dziwi dlatego wydaje mi se ze to tylko prowokacja wybaczcie ale facet w tym wieku mysli przewaznie o jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malen jestem z toba choc nie ze swoja miloscia:( i tez mam ogromna ochote pokochac sie prawdziwie z dotykiem, zapachem i smakiem,emocjami jakie towarzysza prawdziwemu uczuciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka123
dzieki 'ja tez chce' milo ze ktos mnie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
dzieki za zrozumienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malen
jakie fotki?:)tez chce zobaczyc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz się kochać i szukasz faceta to możesz zawsze zalogować się na jakimś portalu działającym na zasadzie mynago czy czegoś i tam na pewno uda Ci się znaleźć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×