Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bumcyj

dlaczego kobiet popierają gejów

Polecane posty

Gość bumcyj

przecież im więcej gejów tym mniej dupczenia dla kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvrt
mi tam geje nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyj
ale oni nas zarażili aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oni umieją szanować kobiety i nie myślą tylko o tym żeby dziewczynę przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyj
jak to jakie? parę milionów ludzi umarło przez nich, a dalsi umrą wkrótce. Oczywiście i bez gejów aids by się rozprzestrzxeniło ale przez nich rozprzestrzeniła się błyskawicznie, nim medycyna zdążyła się przygotowa. Przez ich nieumiarkowanie w seksie przyspieszyli zarazę o kilkan ście lat lekko licząc. W średniowieczu by ich ukamieniowano, a terzaz każą nam się do nich keszcze uśmiechać i przywilejami obdarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvrt
ja nie mam nic do gejow.Gorsi sa pedofile czy inni zoofile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyj
nie ja uważam, że statystycznie aktywność gejów jest o wiele wyższa niż hetero tylko już dawno nauka to stwierdziła. Średnio gej ma od kilku do kilkunastu razy więcej partnerów niż mężczyzna hetero. Geje są nawet bardziej aktywni seksualnie niż mężczyźni rozpustni. Zresztą te dane znakomicie potwierdziło tempo rozprzestzrenainia się aids. Najpierw zaraza rozprzestzrniła się wsród gejów, zaraz potem wśród rozpustbych a teraz to powoli rozlewa się na normalnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie popieram gejów i nie boję się o tym \"powiedzieć\". Wszystko przez takiego jednego pożal się Boże profesorka, który faworyzuje facetów a dziewczyny usadza...(biorąc pod uwage że to babski kierunek to jest to problem...) Pewnie brakuje mu kasy na 16latków z czata, haha (no dobra, to tylko moje domniemanie...kto wie, może jest w stałym związku jak Elton). W każdm badz razie również geje dyskryminują kobiety i nikt mi nie wmówi że jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyj
a ty Lusetia uważasz, że rozzpusta nie istnieje ? Że facet, który zaliczył setkę i więcej kobiet to jest taki normalny bardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumcyj
no, wiesz dla nienormalnego normą jest nienormalność. Statystyczny hetero ma kilkanaście partnerek w ciąu życia, aktywni seksualnie średnio hetero kilkadziesiąt, a rozpustni to dobijają pod setkę, a niektórzy zaliczają wiele, wiele setek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokkia
kobiety są naiwne i myślą, że facetów jest wielu i dla nikogo nie zbraknie ... ale to nieprawda co dostrzegają za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drutto
kobiety tak mają że są proste - teraz leci film o kobiecie co się zakochała w robocie. One potrafią si ę też zakochać w małpie i potworze, we wszystkim co ma kutasa, który się nada do cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refinka
ja tam wolałabym aby wszyscy ludzie byli normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnikos
kobiety dziwne są, mam jeden egzemplarz i nie potrafię się z nią dogadać bo ona myśli alogicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Półgłówku zapamiętaj sobie ...
nie jest wazne kto z kim śpi, ważne czy się wyśpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miernoto w zyciu
sie liczy jakim kto jest człowiekiem, a nie kto z min śpi :-D Dorośniesz przekonasz się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym słowem można sypiać
ze zwyrodnialcami, gangsterami i zbokami. No cóż, zawszwe wiedziałem, że kobieca moralność jest nieskończenie elasytyczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za nowa
debilna prowokacja, geje sa tacy jak inni, hetero tez przenosa aids i to znacznie wczesciej, szczeglnie mezczyzni, ktorzy generalnie czesciej zdradzaja od kobiet, a geje lepiej kobiety rozumieja od facetow hetero i to jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bzdury
lecz się pomyleńcu i wyładowuj agresję na swoich łysych kolegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tej agresji...
Czy AIDS przenoszą tylko homoseksualisci? NIE, pomyślcie o Afryce...A co z innymi chorobami? Wirusowe zapalenie wątroby? Ospa? Dżuma? (kiedyś) i inne..? Będziecie oskarżać dziecie, kobiety, staruszków? Ja nie rozumiem komu przeszkadzają homoseksualiści? Przecież to ludzie tacy jak my, niech sobie żyją w spokoju...Jeśli ktoś nie lubi dziecie to co, od razu wyzywa je od debili? A dlaczego kobiety popieraja gejów? Ja bym tego nie generalizowała...jak masz przyjaciela geja ok, jak masz przyjaciela hetero tez ok - bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz mała
w świecie białego człowieka aids roznieśli geje, a potem rozpustnicy hetero. W Afryce nie ma gejów - bo takich tam szlachtują - więc zostali rozpustnicy jako roznosiciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mała i nie pieprzę
jeśli nie rozpoznajesz pieprzenia od pisania to może sam jesteś tym rozpustnikiem od pieprzenia i roznoszenia AIDS co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprz mała
pitu, pitu jak to kobiety potrafią , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według ciebie to pewniekobiety
i geje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego faceci popierają
lesbijki?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko jesteś niedouczona
geje są statystycznie hiperseksualni czyli mają o wiele za duzo patnerów, dużo więcej nież heterosekualiści, a nawet wiecej niż rozpustni hiperseksualiści lesby są hip[oseksualne czyli mają mniej parnerek i stosunków niż kobiety hetero skutek jest taki, że geje są niebezpieczni bo roznoszą choroby, a lesbuy niebezpieczne nie są Kapewu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy uzywac gumek
!!!!!!!!!!!!!To tak wiele?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety popierają gejów
dlatego,że: -są bardziej tolerancyjne i wyrozumiałe od facetów i potrafią zaakceptować wszelkie inności i fakt,żektoś jest inny od reszty.Inny nie znaczy gorszy! -kobiety lubią tez gejów za to,ze mogą sie przed nimi wygadać,geje lepieuj rozumieja kobiety niż hetero,poza tym geje nie traktują kobiet jedynie jako obiekty seksualne,które musza wyruchać:-oGeje potrafia dostrzec CZŁOWIEKA w kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto puchu marny
rodzicielko zboczeńców i destruktorko moralności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×