Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniulcia

Czy moj syn jest za mały?

Polecane posty

Gość aniulcia

Chodzi mi o to , iz moj syn - skonczyl wlasnie 16 miesiecy wazy 10,5 kg i ma 75 cm dlugosci . Boje sie , ze na swoj wiek jest za maly . Napiszcie ...Doradzccie !!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulcia
Prosze napiszcie cos .Bardzo martwie sie , nie wiem , czy nie powinnam isc z nim di endykrynologa , moze ma cos nie tak z gospodarka hormonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa
koleżanka n\ma dziecko i waży ono 9 kg i ma 20 miesiecy, dla mnie to stanowczo za mało ale chodziła z dzieckiem po lekarzach i jest zdrowe, jest bardzo chudziutka i drobna, rodzice te nie sa wysocy, dziecko nie jest niejadkiem, je wszystko to co rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulcia
Ja mam 153 moj maz 170 .Ja tez bralam leki hormonalne i dzieki nim uroslam 8 cm . Pytam , bo nie chce , aby moj syn byl niski tak jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulcia twoj maz tez nie jest zbyt wysoki i dlatego wasz synek ma taki wzrost i wage to zupelnie normalne chociaz jesli chcesz dla spokoju zrob synkowi badanie krwi jesli wyniki sa dobre to nie ma powodow do niepokoju .Moja corcia ma 20 mies. wazy 11.5 kg i ma 84 cm wzrostu a sasiadki syn ma 18 mies ima 72 cm wzrostu i wazy 10 kg i jest super zdrowy jego mama ma 155 cm a tato ok.169cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulcia ty sie nie martw
ja mam prawie 3 letniego synka(w lutym bedzie mial) i ma 110 cm i wazy 20 kg!!!I wszyscy mowia:Jezu jaki on jest duzy!!! A ja mam 175 cm wzrostu,a maz 190 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym Ci jednak radziła iść do endokrynologa...... moje dziecko też zawsze było malutkie, lekarze twierdzili, że wszystko jest ok. Różnica w stosunku do dzieci w jego wieku ciągle się powiększała, w końcu w wieku 3 lat trafił do endokrynologa. Diagnoza SNP - im szybciej rozpoczete leczenie tym mniej skutków ubocznych, to tak na marginesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulcia ty sie nie martw
co to znaczy SNP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulcia
Ja tez zawsze , gdy jestesmy na wizycie kontrolnej pytam czy nie trzeba isc do lekarza endykrynologa . Wiem , ze wczesniej rozpoczete leczenie moze przyniesc lepsze skutki . Doradzcie mi , czy najpierw isc na badanie krwi , czy lepiej od razu zglosic sie do endokrynologa? Dodam , iz syn po urodzeniu wazyl 3800 i mial 56 cm dlugosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym Ci radziła iść do endokrynologa, a on zleci wszystkie badania. Badania na stwierdzenie SNP są wykonywane właśnie z krwi, więc dziecko nie będzie niepotrzebnie kłute. mój mały ważył 3700 i mierzył 57 cm... więc waga urodzeniowa niewiele ma z tym wspólnego. Dodam jeszcze, żebyś była twarda i żądała skierowania na badania, bo w dzisiejszym stanie medycyny wszystko jest możliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym radziła pójśc do lekarza.Mój synek ma 3,5 miesiąca waży 6300 i mieży prawie 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×