Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maloo ufnaa

!!!! ODPOWIEDZCIE PROSZZZEEEE !!!!!

Polecane posty

Gość maloo ufnaa

krotko i na temat .... zazywam STERIDIL 30 od ok.5m-ce regularnie .... ale obawiam sie sexu bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci gumek . nie mam zaufania do samych tabletek :| hmm ? uspokojcie mnie jakos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam takie same schizy... poszlam do swojej pani gin. i ona mi to ładnie wszystko wywalila z glowy... jak to ona powiedziała \"ze sutecznoscią jest identycznie jak z cegłami w kosciele, zawsze moze Ci spaść jakaś na glowę...\" ale tu chodziło o to jak zażywasz tabletki, regularnie zażywane, brak wymiotow, biegunki... a jeżeli nadal sie obawiasz to stosuj stosunek przerywany, moze to być tez skutek uboczny tabletek - wiesz... takie stresy,... ale wierzę ze przezwyciężysz strach, znam ten ból i wierzę że dasz radę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midian
ja niedlugo zaczynam 3opakowanie cilestu, wlasnie mam przerwe i modlilam sie o okres by miec go w tej przerwie bo wsrodku drugiego opakowania zdecydowalam sie zaryzykowac i zaufac tabsom. Zazywalam regularnie co do sekundy, zadnych wymiotow biegunek no i ..oplacilo sie. to naprawde dziala;) dzisiaj dostalam okres, mija 3 dzien przerwy. A z twoim 5miesiecznym przystosowaniem organizmu to tabletek to mozesz byc napewno spokojna. to dziala. odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×