Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marko23

jakich facetow lubicie?

Polecane posty

Gość marko23

chodzi mi o budowe. czy wolicie dobrze zbudowanych napakowanych kolesi czy moze szczuplych bez nadmiaru miesni;] czy budowa ciala mezczyzny ma wplyw na podniecenie kobiety poczas seksu? wypowiedzcie sie drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie
napakowanych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź już spać
Już dawno po północy, a ty wypisujesz bzdurne topiki na kafe. Chyba jesteś bardzo zęczony :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napakowani
są obrzydliwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pakerki
to mają przeważnie strasznie wątłe siurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokich średniej budowy
taki ani za chudy ani za gruby, mięśniaków nie znoszę, niebieskookich brunetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marko23
tylko piszac napakowanych nie mialem na mysli kogos ala pudzianowski... mialem bardziej na mysli kogos takiego http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http%3A%2F%2Fwww.mbielizna.pl%2Fstart3.php%3Fco%3Dprod%26id%3D1046%26wp%3D1 (hehe wzialem jakies pierwsze lepsze zdjecie z neta ale chodzi mi o to zeby wam pokazac jaki typ budowy nazwalem "napakowanym") powiedcie mi czy tak zbudowany facet sie wam podoba drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonono
ten na zdjeciu ma spoko budowe, ale ja lubie owlosione klaty, tylko nie do przesady, tak z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanie melanie
no tak, trochę powinien mieć tych mięśni, tak, żeby było widac, że jego ramiona to ramiona mężczyzny, a klatka nie jest zapadnięta. Tylko na co komu taka wiedza, jesli zupełnie nie interesuje mnie facet, który nie ma zmarszczek na korze mózgowej, nie ma nic do powiedzenia, a wrażliwośc na poziomie nosorożca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam duzych kolesi!!!!moj chlopak jest napakowany i wcale nie ma malego:b:)!!!!!!i nie jest glupi a wrecz przeciwnie.Nie kazdy kto jest duzy ma pusto w glowie!!tak maja moze ci ktorzy nic nie robia a tylko pakuja w siebie sterydy!!!!!moj mis tylko silownia i treningi!!!!!Pozdrawiam!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shovel
najfajniejsi sa tacy co maja kawalek klaty i kaloryferek na brzuchu, ale facet moze miec nawet troche tluszczyku (taki misio) ale chudzi sa bueh bueh bueh. zebra im wystaja. bueh. nie ma do czego sie przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego Ptysia uwielbiam!!! Ma cudownie wysportowane ciałko... :) No i dlaczego, jest tak daleko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez jest daleko ...i tez go uwielbiam ...kazdy juz na erotycznym chyba o tym wie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mialam napakowanego a teraz mam normalmegi..i powiem ze moj obecny normalny:) jest o wiele lepszy jak i w rozumowaniu jak i w seksie:D pakerzy sa do bani..... :o wole chudych:P bardziej mnie jara takie cialkeczko mrrrrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona*
lubie wysokich(od 185cm)i dobrze zbudowanych, to nie znaczy ze mięśniakow,po prostu leiej jak facet ma kilka kg za duzo niz za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekelaaaaaapi
wysokich z miękkim brzuszkiem:) pakiery są dla idiotek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stawiam na wysokich a to wg mnie jest przedział 184-188 i niech nawet bedą tacy jak ten na linku, z tendencja do szczuplejszych. Jakoś napakowani lekko odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Ani zbyt napakowanych, ani cudzielców. Najlepsi są tacy, u których widac dobrze zbudowaną, ale umiarkwoanie umięsnioną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Kiedy mój osobisty smok piętro niżej ogląda telewizję. To chyba trochę nie wypada?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Obawiam się, że serial lada chwila może się skończyć i mój smok zacznie wchodzić na górę, a on szybki jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Mówisz? No to pocałuję, jak tylko przyjdzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wolę zarozumialców, bo jednak łatwiej ich zgasić w końcu, niz ofiarę losu znosić, z tymi ciagłymi niepowodzeniami i narzekaniem an siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lya
napakowanych, zdecydowanie DOBRZE zbudowanych, zebym mogla zatonac w jego ramionach, zebym poczula sie przy nim jak mala dziewczynka, i zebym nie czula sie grubsza od niego:) chudzielcom dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×