Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

Gość dupa maryna
u mnie w domu wszyscy kimaja,,,, nawet moj pieseka chyba sie do niego przytule i pojde spac.. ps macie psy?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut-ja sie lubie tulic..nic nie poradze..:o dupa itd.- mamy,mamy..dwa..i tez spia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupo maryna ..nie pieseka nie posiadam ...:P natomiast psa ...hm ..tez nie mam ..:P dobranoc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szado
ja nie śpie i strasznie mam ochote na sex !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie śpie. Jestem po seksie i chce mi się jeszcze. A kobietka już śpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze..jednak cos drgnelo..:p Los itd- witamy ponownie :classic_cool: ryrus- to i tak masz dobrze,bo ja sama siedze :o a przepraszam-psy porozwalaly sie na lozku i chrapia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz pieski? Ja po seksie jeszcze poszedłem na spacer ze swoim. Tak żeby podniecenie ochłonęło (-16°). mam owczarka belgijskiego jest słodki. Chyba że o inne pieski Ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryrus- przy -16st jest malutka szansa aby ochlonac :p a ja mam zdziczala suke mixa i setera-pacyfiste (no,ale ma dopiero 4,5m-ca..) tak sobie mysle ile to dobrego sie marnuje- wolna chata, winko.. :( a Ty swoja kobiete mozesz zawsze obudzic.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze! w dobra godzine to napisalam :) moj Misiek dotarl wlasnie do domu..moze ta noc nie jest jeszcze stracona..chociaz...wlasnie legl przed tv :o no coz..to popijam dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, budzona staje się bardzo agresywna i uspokaja mnie łokciem. Nawet jeśli pddam swoją twarz działaniom szturchańców i ją obudzę zawsze mi powie że nie ma ochoty. Śpiącej też lepiej nie atakować, bo jeszcze wyzywa mnie od zboczeńców i gwałcicieli. Pozostaje spacer z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa maryna
Ja tez jestem dumnym przyjacielem pieska;) a własciwie członka rodziny:] Taki 8 miesieczny kundelek;) Słodziutki:) i straszny z niego pieszczoch... pies kanapowiec;p Moja siostra ma 7 miesięcznego owczarka niemieckiego ale pomimo iz jest mlodszy to większy od mojego psa;p zdjęcie psiaka na http://members.lycos.co.uk/mw2044//snoopy1.jpgpoba sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryrus-j,szkoda ze moj nie jest zboczencem i gwalcicielem :( poprzedni moj facet uwielbial tak mnie budzic,a ja to kochalam- sex na pograniczu jawy i snu.. Los itd- ja uwielbiam wszystkie zwierzaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie ma psa
i co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa maryna
zaadoptowac ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa maryna
chomika;/ lepiej krolika;] ale pies i tak jest wyjatkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam psa
chomika nie bo on za szybko biega i śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa maryna
ale slodziak wieeem;p Wsyztkie panie sie za nim ogladaja:D Dlatego lubimy z psiakiem spacerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ten pies ze zdjęcia ma sznur na szyi? No widzisz Pati, taki los. Marzymy o tym samym, a zamiast tego udzielamy się na forum. Gdybyśmy spali, moglibyśmy przynajmniej o czymś miłym pośnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz to na forum..ale niech tam.. mrozy jak diabli,wiec.. www.dogomania.pl a konkretnie forum-psy w potrzebie -do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysuaPelasia
Ja nie spie, wlasnie wrocilam z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×