Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

KTO NIE SPI REKA W GORE !!

Polecane posty

Gość dupa maryna
jaki sznur? to jest mała obroza dla małego psa.. snur pfff :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa- moj szczenior tez \"dziala\" na ludzi ;) nazbieralo sie juz w ten sposob znajomych.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jesteś w tym sama. Są chwile jak dziś, że zaczynam zazdrościć bigamii arabom. Jeśli taki może mieć kilka kobiet, to na pewno znajdzie się taka mniej podatna na sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Dupa. Obroża wygląda jakbyś właśnie przeszedł przyśpieszony kurs małego sadysty. Mina pieska też o temu nie przeczy :) Tak poważnie śliczny piesek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryrus- jesli byloby ich kilka to moglyby trzymac dyzury ;) aby zawsze byla choc jedna \"dostepna\" ;) ja ostatnio opieram sie pokusom..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się takim pokusom opierałem zawsze. Są jednak dni, że żałuje się tego uporu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zyciu ostro poszalalam i teraz jestem grzeczna dziewczynka :p i uwazam,ze lepiej zalowac,ze sie cos zrobilo,niz ze sie czegos nie zrobilo :classic_cool: a ja nie zaluje niczego- przynajmniej na starosc bedzie sie z czego posmiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno masz rację. Ale i tak uważam, że ważniejsze jest to czego się jeszcze nie przeżyło. A dziś najbardziej brakuje mi smaku kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije Wasze zdrowie cały czas. Jakieś żydowskie czerwone, nawet dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryrus- nienasycony.. ale rozumiem Cie.. a co do przyszlosci..wiem,ze jeszcze wiele ciekawych rzeczy sie wydarzy..i juz nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam jakiegos sikacza..ale w moim staniejuz mi wszystko jedno-mam przymulony zmysl smaku..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nienasycony. Jak już nasycę się seksem (czytaj stracę potencje) to dopiero będę miał bezsenne noce. A tak ciągle wyobrażam sobie najbliższy raz. Gdy będę namiętnie delikatnie kosztował smaku, z początku po brzegach, lecz z czasem coraz głębiej. Jak na języku będę czuł nieco cierpkawy smak, powodujący jeszcze większe łaknienie. Oczywiście cały czas mówię o winie :P Za nasze przyszłe namiętności - zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w akademiku mawiało się \"nieważne co pijesz, byleby sponiewierało\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie pije. własnie zjadłam pączka i zaraz ide nyny.. a jeslic hodzi o \" uzywanie\" zycia to ja sie chciałam pochwalić ze mam 21 lat i nigdy nie spałam z facetem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No motylu, gdy poznałem swoją kobietę miała 22 lata i też spędzone w celibacie. Była namiętna jak lawa, a teraz się mną znudziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE DOBRZE... NIE DOBRZE... kobity bywaja dziwne,,, i to trzeba przyznać ;] ale sie nie martw..zatęskni i wróci z tą samą \"lawą\" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ove
ja nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowisz o winie to naprawde jestes zboczony :p a jak stracisz potencje to wiagra postawi Cie na...nogi :p zdrowko! motylek- nie wiem czy to powod do dumy/wstydu.. uwazam ,ze to powinno poprostu stac sie naturalnie- wczesniej czy pozniej- to malo wazne- wazne aby czlowiek czul,ze to jest ten moment i ta osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam spać bo od poniedziałku zaczyna się sesja i mam egzaminów troche wiec jak nienauczona to chociaz wyspana bede. pozdrówki. pamietaj ze jedno \"winko\" za moje zdrówko i za to zeby sesja dobrze poszła moge miec jeszcze jedną intencje za kogos??? (j ak w kosciele :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak było, ale teraz nie śpię i piję wino i przychodzą mi do głowy piękne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryrus to wypij jeszcze za tego dziada co udawała ze jes przyjacielem a od tygodnia sie nie odzywa ;( nie zycze mu zle.. chociaz boli mnie to co robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pike tylko za kobiety :) za palantów nigdy Wasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek-kolorowych snow! ryrus- to masz dobrze,ze jeszcze cos Ci przychodzi do glowy.. bo ja juz 😴 bez szansy (dzis) na cokolwiek..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×