Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawcio

kto ze mna na mojorke..nie zartuje

Polecane posty

Gość pawcio
nikogo i nigdy nie chcialbym miec na mojej lasce nielasce ..zbyt czesto sie znajdowalem w tej sytuacji.. dlatego najpierw chce kogos poznac...wtey ta kwestia sama sie rozwiaze nie obiecuje sniadan w restauracji ***** bo mnei nie stac ..na litosc Boga ..to wcale nie jest takie drogie... moj wspolpracownik sie zdenerowwal ze ja sobie pisze na necie on akuje.. musze zmykac bo chyba zraz koniec pracy naiszcie jeszce kilka fajnych maili ..przeczytam i obicuje ze odpisze jak tylko bede mogl.. niestety nie wzielem dzisiaj przerwy...:( postaram sie o zdjecie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + -+-+-+
kurwa, jakie te laski głupie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej znajdź sobie poprostu \"koleżanke\" na zywo. Ale skoro nie umiesz na ŻYWO to może tu Ci jakaś da :P ponoc przystojny jestes wkońcu i nie głupi i kase masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja bym z toba polecial a kiedy?? Bo ja wylatuje 15 stycznia z okecia! :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
prosze mnie nie obrazac, to, ze gdybym byla samotna to bym sie z nim wyrwala nie znaczy ze jestem jakas puszczalska kretynka, ale czasem warto zaszalec wiec nie obrazajcie kogos, kogo nie znacie, ja mu akurat wierze, bo sama miewalam za mlodu rozne glupie pomysly i wiem jak sie plasuja zarobki w uk i irlandii. polecam sie pawelku w nastepnym zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sama miewalam za mlodu rozne glupie pomysly\" - Jak on ma więcej jak 20 lat to jest strasznie głupi ... Ja mam prawie 18 i na taki pomysł nigdy bym nie wpadł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
za bardzo szufladkujecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA BYM CHĘTNIE
POJECHAŁA Z "RANY BOSKIE ALE Z CIEBIE" A NIE Z PAWCIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TAK W OGÓLE TO NAJFAJNIESZY JEST BAŁTYK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
nie mow mi dziewcxzyno ze pieniadze nie sa najwazniejsze w zyciu... nie masz pojecia kim jestem i co wiem,,, dla Mojej prawdziwej milosdci bylem nawet glodny zebyona mogla jesc wiec nie wsuwaj mi takich glodnych kawalkow ze pieniadze nie sa najwazniejsze na swiecie .,.wiem to bardo dobrze!!!!!!! ale moze ty tego nie wiesz ze sa strasznie wazne gdybym mial wystarczajacy wiele a mialem bardzo bardzo malo.. moglbym zabrac Moja Najwieksza Milosc z domu w ktorym mieszkala i nie musialaby juz znosic ojca ...ktory strasznie lubi sobie wypic.. nie mialbym takich problemow ..nie musialbym patrzec jak placze i moglbym wreszcie patrzyc na jej usmiechniete oczy ...a to byl najpiekniejszy widok na swiecie!!!!]\ i nie wtykaj mi takich bzdur//bo mnei nie znasz.. czasami ludzkie decyzje maja glebszy sens niz tylko znaczenie slow!! i nie draznij mnie wiecej swoimi osadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
ja wspolczuje osobie ktora mialaby sie z Toba wdawac w dyskusje .. mam wrazenie ze uzywasz zbyt duzo wykrzyknikow... a czesto nie ten ma racje kto najglosniej krzyczy.. mysle ze to zrozumiesz..:) ale jeszce nie teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
CZEKAM DALEJ NA FAJNE MAILE CYKLOTRON1@O2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
a ha i niedlugoi jade sobie w Polskie najpiekniejsze Bieszczady!!! wiecie jak to jest fajnie polezec sobie przykominku i popijac Chateaux Bordeaux:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paffcio
SZATO BORDO ustawa o języku polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to
jak siedziec w domu, przy kaloryferze z hebratką z miodem:) co tam drogie szampany,luksusowe samochody,majorka!! to kiedy ten wyjazd??:) zartuje.zycze znalezenia partnerki na majorkę a moze juz w bieszczady:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWCIO
CO DO TEJ USTAWY TO NORMALNIE MNIE WKURZA nie lubie piwa.. w polsce tez jest slicznie ale ja sobie wymarzylem ze sobie pojade na Majorke i tak sie stanie:) a w Bieszczady..to tak bo jest tam naprawde pieknie i cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwniaczka
tez bym sobie w gory pojechala:D ale natlok obowiazkow trzyma mnie niestety w domciu:( musze przyznac ze zazdroszcze ci odrobine tej wolnosci, niestety zycie szybko sie zmienia, dlatego tak bardzo popieram twoje marzenia, bo pozniej pozostanie ci siedzenie w domu, z rodzinkom i moze raz do roku wyjazd nad morze:( ale ja wierze ze odbije sie jeszcze od dna i to juz niedlugo, a mam warunki na to, wiec moze za rok spotkamy sie razem na majorce:) mialam kiedys kolezanke, jej matka byla troche podobna do ciebie, mieszkamy niedaleko morza, a ona czasem budzila rodzine o 3 rano, wsadzala do samochodu i wiozla na pare godzin w gory, zeby jeszcze tego samego dnia wrocic:) zaluje ze ja nie moglam sobie nigdy na takie cos pozwolic, chociaz narzekac nie moge, troche pozwiedzalam europy, berlin, praga, wieden, dorsten/k. bonn, oxford, londyn, jeszcze mi sie paryz marzy do kompletu, no i moj ukochany egipt:) powodzenia w realizowaniu marzen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
do kokietki: mysle ze gdybys poznala mnie blizej zdalabys sobie sprawe z tego ze wlasnie jestem taki tylko po prostu jestem juz zmeczony byciem dobrym wszyscy to wykorzystuja zabieraja co chca i nie wydaja reszty. wyjatkowo ciezko mnie sprowokowac zle wywnioskowalas zrobilbym wszystko nie dla pieniedzy ale dla osoby ktora kocham... te wszystkie sukcesy jakie tutaj odnosze ..napisalem o tym zeby siebie uwiarygodnic ze taki wyjazd jest mopzliwy a nie po to by sie chwalixc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
nie ma tutaj niekonsekwencji jak przeczytasz dokladniej to zauwazysz ze nie ma zadnej sprzecznosci .. jestem po prostu czlowiekiem w ktorym istnieje wiele pogloadow ktore sie zdawaloby wykluczaly na tematy ktore prawie sie nie roznia.,. czasami drobna roznica wnosi zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
dzaga napisz mi malia jakiegos fajnego dorzuc swoje zdjecie i ja wysle swoje..proste nieprawdaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
do kokietki: dlon w dlon ,usta do ust Moje Serce niczyym w kokonie pajeczym a cialo krzyczy o wiecej i wiecej plyniemy przez ocean doznan rozkosz przeplywa przeze mnei jak rzeka slysze jak bije Ci serce tak mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
obok Ciebie taka cisza... tylko Twoj oddech delkatny spokojny i cieplo naszych cial wtulona w moje ramiona jestes bezpieczna... delikatny dotyk?? czy ciagle snie.. cieplo na policzku .. czyjas dlon dotyka mnie slodycz na ustach... pocalunek??? tak!! otwieram oczy i widze Cie budzisz mnie.. (Twoje szmaragdowe oczy) wtulony w Twoje Dlonie jestem bezpieczny... Adamas dla Kokietki co teraz wywnioskowalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie ale z Ciebie
pawcio no normalnie mi rece opadaja:) kolego Ty chyba nigdy nie byles poza granicami Polski w celach innych niz turystycznych:) pawcio, na zachodzie drogie jest utrzymanie!!! droga jest zywnosc! no chyba ze kupujesz najgorsze odrzuty, wtedy mozna uznac ceny za umiarkowanie wysokie:) zycze powodzenia z wedlinami w ktorych jest wiecej wody i chemii niz miesa;) skad to wiem? znam wielu ludzi, ktorzy mieszkali, mieszkaja, badz bardzo czesto bywaja w krajach starej unii!!!! podales jakies patologiczne przyklady z kategorii kosmetykow, czy innego sprzetu o ktorym mozna mowic wiele ale nie to, ze jest potrzebny do przezycia:D a juz przyklad z bananami mnie poprostu rozczlonkowal:) powiem Ci stary szczerze, ze nie bardzo wiem, czego mam Ci bardziej zazdroscic? tego ze jestes obstawiony woda po goleniu, czy tego ze codziennie wsuwasz banany na sniadanie, obiad i kolacje;) ales mnie rozbawil! banany buhahaahahah:) aaa pytales sie co ja pijam:) jak dla Ciebie to pewnie totalne chamstwo! pijam piwo (raczej produkowane w Polsce), wino (bardzo mi smakuje Kadarka), vodeczka (tylko przy specjalnych okazjach i ostatnio na topie u mnie jest luksusowa)... wybacz ze zaklocam spokoj Twojej arystokratycznej duszy nie wymieniajac przy tym 10-15 serow jakie swietnie wspolgraja smakowo z czerwonym polwytrwanym winkiem, bo oczywiscie o reszcie dodatkow do trunkow jakie pijam to szkoda gadac:D a tak ogolnie, to Szczesliwego Nowego Roku i oby Ci sie ta irlandia faktycznie ziscila! a tym wszystkim ktorzy podejmuja trud budowania Polski zycze swiezego powietrza w naszej gospodarce, niskich stop procentowych i silnej zlotowki zeby kredyty w obcych walutach okazaly sie tansze niz mozna by przuszczac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
codziennie jem kielbase z polski pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio
codziennie jem kielbase z polski pajacu przyjedx i sie przekonasszi nie draznij mnei wiecej swoja obecnoscia za najnizsza place tutaj mozesz spokojnie zyc tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×