Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podłamany swingers

Jak się nazywa takie zboczenie?

Polecane posty

Gość ja tez tak mam
no wiesz, jak jej proponujesz uklad z inna kobieta, to jak na prawdziwa heteroseksualistke przystalo jasne ze nie jest zainteresowana:) pytales sie kiedykolwiek o uklad z drugim facetem? to ponoc marzenie zdecydowanej wiekszosci kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to fajnie macie
Byłem gotów nawet coś takiego zaproponowac żeby tylko coś zmienic ale skończyło się to ostrą awanturą i od tamtej pory tego tematu nie poruszamy :) A jak to było u was? Bo rozumiem że oboje lubicie te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiales sie, jak dlugo ZONCE to bedzie sie podobac? Moja wersja scenariusza: krok pierwszy - z czasem proznosc zony zostanie zaspokojona a wtedy zacznie glebiej sie zastanawiac: czy oby na pewno moj maz jest dumny ze mnie? A moze dumny jest z siebie? Ze zdobyl samice, ktora kazdy inny samiec chce pieprzyc? Krok drugi - zacznie jej brakowac poczucia przynaleznosci do mezczyzny, ktory ja kocha i traktuje jak skarb. A skarbem moi kochani sie nie dzieli, wrecz przeciwnie chowa sie go gleboko. Krok trzeci: zacznie czuc sie niedowartosciowana i traktowana przez ciebie przedmiotowo. Krok czwarty i ostatni: zacznie szukac tego, czego jej nie dajesz tj wsparcia, poczucia stabilnosci przy silnym mezczyznie u kogos, kto bedzie umial i chcial jej to dac, byc moze u jednego z obecnych kochankow. A najlepsze bedzie to, ze ta cala burza bedzie sie dziala w jej podswiadomosci, bedzie sie oszukiwala, ze jej tak dobrze do konca, a gdy przejrzy na oczy, bedzie juz za pozno by to odkrecic i raczke bedziesz mial w nocniku. Wiem, ze brzmi to fatalnie i wcale ci tego nie zycze, ale... ja wlasnie przerobilam taki scenariusz. A kobiety tak naprawde wszystkie pragna tego samego - nalezec do jednego mezczyzny. Jesli szukaja innych, znaczy ze albo nie kochaja albo sa niekochane. Pozdrawiam wszystkich napalonych i krotkowzrocznych panow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to fajnie macie
Zgadza się Fave Kobiety pragną byc kochane ale niektóre z nich mogą tak jak męzczyźni oddzielać miłość od seksu. Tak może być w przypadku podłamanego swingersa, podobno jest im dobrze i to raczej on ma rozterki a nie jego kobieta. Większość kobiet chciałoby mieć jednego kochanka ale są kobiety które pragną dwóch i ja chciałbym być tym drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też facett
FAVE, masz piękne oczy... jeśli to na tej fotce jesteś ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, chyba nie do konca sie zrozumielismy. Zgadza sie, i my kobiety nie jestesmy monogamistkami, ale gdy kochamy moim zdaniem nie chcemy miec seksu z kims innym. Takze gdy nie ma zazdrosci u kochajacego faceta, cos jest moim zdaniem nie tak. Tak bylo w moim ostatnim dlugoletnim zwiazku. Chwalilismy sie wrecz tym, ze jestesmy wobec siebie tak tolerancyjni, tak zintegrowani - g. prawda. Z perspektywy czasu wiem, ze to przykrywka byla na pusty juz garnek. NIkt od dawna do niego niczego nie wrzucal a wszyscy wyjadali - i wypalilo sie, wyparowalo. A co wrzuca podlamany swingers pozwalajac, by inni faceci rzneli na jego oczach jego \"skarb\" ??? oczy zwierciadlem duszy i sa moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAM FACETOM TO NAPRAWDE JUZ W GLOWACH SIE POPRZEWRACALO,JAK TAK DALEJ BEDZIE TO JUZ NIC WAS NIE PODNIECI,JUZ TERAZ SEKS I NAGOSC JEST NA POZADKU DZIENNYM ,WYMIANA PAR,TROKJATY,CZWOROKATY,SEKS ZBIOROWY,HAREM A CO POTEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili25sl
kazdy ma swoje zdanie na ten temat, ci co sie najbardziej oburzaja to albo nie maja lasek albo ich laski zdradzily i dal nich jest to umniejszenie ich meskiej dumy, wg mnie co dla dwojga jest dobre jezeli 2 osoby sie na to godza, wole wiedziec jakie pragnienia ma moja laska niz sie dowiadywac od innych :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdko
a ja bym chciał spróbować, tylko jak przekonać żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×