Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 118571336 zwariowana

ORGIA U ZNAJOMYCH

Polecane posty

Gość 118571336 zwariowana

Mieliście kiedyś przygode na spotkaniu właściewie z obcymi osobami gdzie każdy po kolei się pieprzy, znałam tylko koleżanke, która mnie na to zaprosiła, a facetów tam było chyba 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis.
i co zerznol ciebie pulk wojska i sie jeszcze cieszysz gdzie szacunek samej do siebie powiedz mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 118571336 zwariowana
nie pol wojsk mi się tam podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis....
jak jestes kurwa to pewnie ze ci sie podobalo sorry ale inaczej nie mozna tego nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 118571336 zwariowana
nie jestem żadną dziwką, jak nie byłeś na takim spotkaniu to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis....
puscilas sie jednej nocy wiecej niz jeden facet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkloiuyt
slyszalam o takich imprezach i nie uwazam zeby to bylo cos zlego Mozecie mnie zaraz wyzwac od dziwek ,mam to gdzies,szacunek do siebie mam (uprzedzam wasze chore wypowiedzi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis....
to w takim razie mam pytanie jak sie tak puszczasz to na jakiej podstawie budujesz szacunek sama do siebie bo co ty mozesz sie puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis....
widze kiepsko u ciebie z szacunkiem do siebie bo nawet nie chcesz sie bronic i pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkloiuyt
a o czym tu rozmawiac?? akceptuje takie spotkania i tyle,po co mam gadac z kims kto za chwile bedzie mnie obrazal,nie zalezy mi na tym zeby przekonac do czegos osobe ktora z gory stwierdzi ze np dziwka ze mnie i tyle...to powod tego ze sie nie odzywam,ale obserwuje ta rozmowe i jak bede chciala to wtrace swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugopis....
wiec zaczne od poczatku jakis cymbal podszywa sie za mnie i obraza tu wszystkich ale musze sie przyznac ze mam cienty jezyk ale nikogo nie obrazam a chcial bym o tym pogadac na czym to polega ze to wedlug ciebie nie umniejsza szacunku mimo wszystko jest cos takiego ze faceci moga wszystko a kobity no jednak sa bardziej oceniane przez otoczenie z tad moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajny temat... 1. Jakieś szczegóły tego spotkania? Być na takim spotkaniu a robić to dwie różne rzeczy! 2. Było to z góry zaplanowane czy wyszło spontanicznie? 3. Ci moralizatorzy mają radochę kogoś powyzywać, więc nie warto się z nimi wdawać w rozmowy. Dla nich pewnie seks oralny z mężem to już jest uwłaczenie dla kobiety (jest dziwką) ale sami po \"nocnych lokalach\" to z chęcią by się poszwędali (a jeśli nie chcą, to jedynie dlatego, że szkoda im pieniędzy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walezy
Dziewczynko... 19 facetów, pewnie tyle samo kobiet... To wyście to robili w jakiejś hali sportowej? Przecież w nawet sporym domu byłoby nieco "ciasnawo" gościć na imprezie 36 osób. Fajną masz fantazję. Pewnie na imię masz Adam i masz 17 lat i lęki przed dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ludzie ale wy jesteście pokręceni,jeśli ktoś lubi robić to z kilkoma tzn.że po prostu próbuje nowych rzeczy a jeśli ktoś lubi tylko z jedną osobą to też jest spoko i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×