Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cziki-cziki

Mam wielka dupe!!!

Polecane posty

Gość Mama Cziki Cziki
Masz to po mnie córeczko...Poczełam Cię z najgrubszym ochroniarzem z Biedronki na nocnej zmianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
mam kilka odłożonych na pózniej ;-) np. zawsze jako "wieczne dziecko" chciałem miec sportowe auto... i mam zajebiste ,nie jakis tam CRX, ale prawdziwe rasowe auto, niebanalne, i co... teraz juz chce fajniejsze ;-) wiec marzenia ciągle mam nowe... wszyscy znajomi pukali śie w głowe, kup DIESLA małego, po Ci taki samochód... i troche zaluje teraz... ale wrazenie robi ;-) a juz mam kolejne fajne pomysly do zrealizowania - a nie kapcie i gazeta i to jest tak jak z marzeniami facetów dotyczacymi spraw erotycznych, mało kto realizuje nie ekonomiczne pomysly, a ja musze zobaczyc jak to jest i ... zobaczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
i do tego jeszcze ochroniarz był czarny... ;-) to lubie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wage masz normalną ;) a dupcia? hmm, co powiesz o jLO? :P pupcia jeszcze wieszka, a lgną faceci jak do miodu muszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eee my sie znmy?? skad wiedziales ze jestem czarna???raczej njo wyszlam "mulata":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eee dupcia pani Lopez...mmhhh...moze dlatego ze jestem kobita..az tak bardzo mi sie nie podoba(:P:P) ale masz racje ze lgna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
Moja waga ? 177cm 79 kg może troche za duzo ale raczej jestem dobrze zbudowany niz za gruby ;-) JLO troche mało z przodu, ale tylkiem nadrabia ;-) ma super ! nie lubie "filigranowych" jak mój kumpel gada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
No własnie .. mówia że diabeł mnie "popycha" (co kolwiek to znaczy) ;-) Niestety Wawa... tez nad tym ubolewam... A ciemne tez sa super ! ;-) no może nie od ochroniarza z Biedronki (to mi sie zle kojarzy - cos wiem na ten temat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eeee no jestescie niesamowici:P:P hehhahahahahahahah nie mam ojca murzyna:P:P choc troche egzotyki chyba by nie zaszkodzilo hehhahhahahahhahhahha uwielbiam to forum hehhahahahhahhah nawet mnie juz moja dupa tak nie smieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię ciemnych karnacji u kobiet, tym bardziej ciemnej skóry- mam na mysli murzynki i tym podobne. Opalone blondynki są the best :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
duza dupa to podstawa ;-) wiec wszystko jest OK ;-) mój kumpel mówi jeszcze tak: i zeby jeszcze fale szły ;-) i .. ma racje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
eee tam... spytaj faceta białego czy by nie chciał z czarna spróbowac ... ;-) normalny powie że pewnie !! to marzenie nie zrealizowałem jeszcze niestety ;-) a boldynki tez sa super ;-) i rude tez sa extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
"i zeby jescze fale szly" hehhahahahah walne sobie to w opisie hehhahahahhhah poplakalam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
no nie mówie o sztormie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
błożesz TY moj!!!!:P:P niesamowite poczucie humoru:D zostaje do rana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, facetom może i się podobaja, ale czy zaraz takiej wiekszości...Co by nie było blond rulezzz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
tak narzekaja na blondynki...a ciagna jak koty do piszczeli:D niestety nie mam blond wlosow...ale chyba nie moge narzekac na brak..mmhh zainteresowania...jestm brunetka..z siwymi przeswitami( a mam dopiero 20 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
jak nie jest wesoło ... to jest smutno ;-) jak do rana... nie wiesz ze w Biedronce pracuje sie od rana ;-) a co do czarnych... moj kazdy kumpel odpowiada że chetnie, ja mam tylko taka "wiekszość" może nie reprezentatywną ale mówie co słysze... ;-) ja jestem za ! a bondynki... hmmmm... jak ma fajny tyłek ;-) no pewnie że sa extra, tylko moze nie do końca z czerwona paszcza z solarium bo mi sie z Lepperem kojarzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
To jak ktos jest z Wawy z ... duzym bagażem ;-) ... nie ma tego złego co by na dobre nie wszyło ;-) wiec nie widze przeciwskazań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
hehe:D bagaznik tak jak wspomnialam jest:P nie nie zostalam doswiadczona przez zycie...i mam nadzieje ze nie spsoci mi czegos feee( choc watpie w to..) nie wiem skad te siwe kłaczyska...zle nie wygladaja..ale przypominaja o uciekajacym czasie( przynajmniej mi..) brat mowi zebym sie nie przejmowala bo" jestem w wieku tartacznym" hehhah to prosie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 165 cm wzrostu
waze 62 kilo mam 100 cm w biodrach 96 w biuscie ....waga moja daje do myslenia ze wygladam jak kloc a ja jestem zgrabna mam ksztalty nie jestem wieszakiem i nie uwazam sie tez za swietna figure , mam faldki, miekki a nie jedrny tylek, ale i w dekolt mozna zajrzec i jest na co popatrzec , facjaty swojej tez nie moge sie powstydzic a wszystko dlatego pisze bez kompleksu bo moj facet jak mnie widzi to mruczy albo warczy jak tygrysek :) pociagam go w kazdym momencie nawet zaraz po przebudzeniu ;) takze dziewczyno ty sie nie martw jakimis tam rpoporcjami i cyferkami one jeszcze o niczym nie swiadcza . pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
:):) dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odkryje Ameryki ale...
no wiesz... mnie tez dziekuj !! przeciez mówie ze duzy tyłek jest extra... nie, ale ty musisz od baby usłyszeć... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki-cziki
eeee dla mnie( kolejny chyba przejaw mego egoizmu..naprawde mi wstyd:( ) ze nie przeszkadza mi( ee to chyba dobrze) ze ktos inny wyglada jak wyglada..ZUPELNIE mi to nie przeszkadza nie razi mnie...ale w stosunku do siebie..mhh sprawa przedstwia sie zupelnie inaczej( nie jestem dziko zachłanna...czy ambitna..nie wiem skad takie sklonnosci:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×