Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleeeeee

DLACZEGO FACECI SMIERDZICIE I SIE NIEMYJECIE FLEJTCHY I MACIE BRUDNE PAZNOKCIE??

Polecane posty

Gość mnvber
wystarczy ,ze kąpie się raz na dwa dni i tak nie mam dzieczyny to po co czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeeee
to ty jeszcze ujdziesz ale inni tak smierdza ze cza na poczcie umnie faceci jebia fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
ja biore prysznc co dwa dni zawsze.Wiem ,ze to nie często ,ale ludziom na wsi wystarczy raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
jak bede miał dziewczyne to bede conajmniej raz dziennie ,a teraz mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to polska właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleeeeee
no wsioki to wogole niewiedza co to woda w lato to sie myja w miskach fuj pomocy paranoja jak mozna sie niemyc umnie w bloku mieszka gruby jak zjedzie winnnda to wejsc nieidzie !!!!! powaga tak jebie tez taka kulawka ja zjedzie to dopiero smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
nie oszukujmy sie nie trafi mi sie okazja .Nie jestem tego typu człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
a nie mam bo nie chce miec.Mam teraz inne rzeczy na głowie.Bo problemu ze znalezieniem by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
a nie mam bo nie chce miec.Mam teraz inne rzeczy na głowie.Bo problemu ze znalezieniem by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy sie aledo jasnej cholery jest XXI wiek!!! jak, w dobie dostepu do niemal wszystkiego, mozna byc sie co 2 dni?! mno dla mnie to paranoja!!! co z tego czy masz kogos czy nie, obcujesz z tysiacami innych ludzi, mijasz ich w tramwaju, w sklepie, na ulicy, no gdziekolwiek, milo Ci miec swiadomosc ze ktos mowi o Topbie brudac czy smierdziel? kurde, ludzie,pomyslcie racjonalnie.kapiel co 2 dni, przerazajace, naprawde. ja myje sie czesto, jesli nie jest to kapanie sie, to np gdy wiem ze przyjdziemoj facet to obowiazkowo myje sie na dole,pod pachami, zeby. no jeny, chyba spalilabym sie ze wstydu, gdyby zastalmnie taka nieswieza. natomias jemu zdarza sie przyjsc ekhm nieprzgotowanym. na serio, brzydze sie facetow, ktorzy bez skrepowania mowia o tym, ze myja sie co 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
mowie o tym bez skrepowania bo i tak po dwóch dniach śmierdzieć nie będziesz ,a przynajmniej nie intensywnie .Nikt tego nie ma szans poczuć.Dlaczego mowie o tym bez skrepowania ?Bo wiem ,ze i tak wiekszosc osób nie myje sie częsciej mówie o płci męskiej.Sa nawet i tacy co sie myją raz na 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
ja wiem ,ze wy kobiety sie myjecie codziennie ,ale jestescie kobietami.A u męskiej płci co dwa dni to standard .Dlatego jesli kobieta sie myje raz na dwa dni to jest cos nie tak ,a jesli męzczyzna to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
dlatego jesli sie brzydzisz takich facetów to brzydzisz sie 60% pewnie bo ide o zakład ,ze maksymalnie 20-30 % kąpie czy bierze prysznic sie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez idz
dlaczego wiele dziewczyn tak niesamowicie pachnie potem do tego mocne perfumy i wychodzi tak mdły słodki zapach , z moich obserwacji bardzo wiele dziewczyn śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Ja nieumytego faceta nie wpuszczam do łózka. Finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvber
twierdzisz że jak ktoś jest ze wsi to myje się rzadko? ja mieszkam na wsi z własnego wyboru BO TAK LUBIĘ mam nowy komfortowy dom z sauną i jakuzi i kąpię się codzienie (choć jestem facetem he he).moje paznokcie są czyste i zadbane Gdy ktoś mieszka na wsi to niepowiedziane że musi być brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Bo lubie w łózku oprzec głowe na silnym, męskim ramieniu, nie czując przy okazji smrodu nieumytej spoconej włochatej pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze wsi
post z 11.26 miał być DO MNVBER SORKI ZA POMYŁKĘ W NIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipores
Dziwne... szczerze powiem że za nic w świecie nie zasnęłabym nie umyta... Tylko Was podziwiać... dla mnie byłoby to zbyt okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Wieczorny gorący prysznic traktuję jako relaks po stresującym dniu. Nic tak nie rozluźnia jak gorąca woda i pachnący żel do mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×