Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleeeeee

DLACZEGO FACECI SMIERDZICIE I SIE NIEMYJECIE FLEJTCHY I MACIE BRUDNE PAZNOKCIE??

Polecane posty

ludzie!!! ja juz nie wiem czy wy zartujecie czy na powanie topiszecie! do pani ktora pisze zepo 2 dniach nie mycia sie jej cipka nie smierdzi.. kobieto to albo jej nie masz,albo nie wiem co... sory,alewg mnie to nie ma racji bylu.moze nosa nie masz. ja bym sie zapadlapod ziemie gdyby facetowi zachcialo sie pieszczot a ja bylabym nieswieza. kurwa, jeszcze Ty, kobieta przysznajesz sie do tego , ze sie myjesz co 2 dzien. swiadczy to tylko o tym, ze jestes brudasem, serio,takie wlasnie mam odczucia. ja sie podmywam na dole 3 razy dziennie,nie wyobrazam sobie zeby kiedykolwiek moj facet mial np robic mi minetke na takiej hmmm brudnej cipce... jestem rowniez kobieta, tak jak Ty i uwierz, ze wiem jaki zapach moze miec cipka po nawet kilku godzinach po wyjsciu z wanny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Niestety, to chyba nie są żarty... Ludzie naprawde sie nie myją. I uważają, że to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka co ma felka
niktorzy myja sie dwa razy dziennie inni raz na dwa dni , przeciez nie kazdy czlowiek poci sie tak samo mocno, z cialem jest tak jak z myciem wlosow niektorzy musza je myc codziennie a inni raz na 3-4 dni.... brudasy to ci ktory powinny myc sie czesciej zeby nie smierdziec a im sie nie chce poza tym mycie okolic inntymnych zwyklym mydlem nic nie daje bo zapach i specyficzny smak pozostaje (szczegolnie u faceta ) tylko nie jest tak intensywny ...... faceci myjcie sie zelami do higieny intymnej !!!przyniesie to wam korzysci, zapewniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka,przepraszam, ale dla mnie brudasem jest kazdy kto nawet na wieczor, przed pojsciem sopac nie czyni toalety... przepraszam ale ja tego po prostu nie zrozumiem. bycie brudnym to nie tylko zapach potu, ale rozniez bakterie, brud po calodziennym funkcjonowaniu. w dobie ogolnodostepnych kosmetykow do kapieli, dostepu do wody to dla mnie niezrozumiale i tak bardzo obrzydliwe ze ludzie nie myja sie coedziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Najgorsze jest to, ze te brudasy nie czuja chyba swojego smrodu! Innego wytłumaczenia nie widze, bo jak mozna wytrzymac z ciągłym fetorem wokół siebie, smrodem, który inni wyczuwaja z odleglosci 3 metrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka co ma felka
open, wiesz to jest tak ze ja myje sie codziennie i zle bym sie czula myjac sie raz na dwa dni ale Ty z kolei (skoro myjesz sie 2-3 razy dziennie) nie wyobrazasz sobie umycia sie tylko raz w ciagu dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
Nie musze chyba pisac, że ktos się posłużył moim nickiem bez mojej zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
lubie ogladac w lustrze swoja pupe po oddaniu stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska1
Dobra, znikam, nie mam ochoty na konwersacje z jakims przyglupim zbokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka---ska
fajnie tak pogadac sama z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu wiem jak czlowiek moze smierdziec,pracujac,sprzatajac, jaki zapach moze miec pot powodowany chociazby zdenerwowaniem. fakt, ze won potu kazdego czlowieka jest inny, nop ale na Boga, to ze go nie czuc nie znacxzy ze go nie ma,aprzeciez pot + inne rozne brudy tworza niezbyt fajna mieszankei jesli sie tego nie zmyje... sory... ale dla mnie minimalnie kapiel raz dziennie, dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem
1. Mądrzy ludzie żyją w brudzie. 2. Mycie nóg, życia wróg. 3. Częste mycie skraca życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem
Dziecko brudne to dziecko szczęśliwe, dorosły również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się kąpie codziennie. Czasem mi sie zdaży coś takiego nazwanego pieszczotliwie \"dniem dziecka\" kiedy mi się nie chce ale wtedy musze chociaż się umyć w tych szczególnych miejscach. Czasami mi sie zdaży wykąpać rano a następnego dnia wieczorem. Więc pełna kąpiel jest co półtora dnia. Ale nigdy bez kapieli przez 2 dni . To swiństwo i my faceci jesteśmy wiekszymi brudasami niż kobiety. Wsród kobiet też są brudaski. Ostatnio słyszłem w telewizji, że w Wielkiej Brytani dla dzieci w przedszkolu są prowadzone zajęcia z higieny osobistej. Może to jest sposób na czystsze społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta...
Open ur mind -> wyluzuj, bo Ci jeszcze jakaś żyłka pęknie. ;) Jestem kobietą, myję się codziennie, ale gdy zdarzy się, że się nie umyję (z jakiejś przyczyny) to - potwierdzam słowa którejś kobiety - po 2 dniach MOJA cipka również NIE śmierdzi. Więc,open ur mind współczuję cipki i trochę mniej poczucia misji w sprawie nawracania brudasów życzę, są ciekawsze sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×