Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzagaa

czysty penis

Polecane posty

Gość dzagaa

Jak powiedziec chlopakowi aby umyl penisa bo śmierdzi>?? Jak uprawiamy seks oralny to mnie zbiera na wymioty jak ylko poczuje i dflatego ostatnio wogole sie tak nie kochamy.??i czesto sie klocimy z tego powdu bo chlopak ma do mnie pretensje ze go nie kocham..No ma w sumie racje ze ma prawo tak sie czuc ale co ja mam zrobic.?? Czy Wy tez tak macie lub mialyscie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mampodobna sytuacje, tzn odkad on zapytal czy to zrobie, a wiedzialam ze mial nie umytego penisa, ja tego nie robie. chociaz mam na to wielka ochote. nie wiem jak mu powiedziec, ze wymagam zeby byl czyty przed. nie chce go urazic bo jest czyty ogolnie, dba o higiene, ale higiena w tym przypadku powinna stac na 1 miejscu. nie chce go urazic,ale chce zeby wiedzial czego wymagam (sama mu to zapewniam bezwzglednie wiec i wymagac mam prawo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
no wlasnie dba o higiene ale penis przed stosunkiem zawsze powninien zazyc kapieli>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
to nie mozna powiedziec wprost? "wiesz, moze poszedlbys go umyc bo niezbyt przyjemnie pachnie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifzhila
a moze przed seksem jakas gra wstepna w wannie lub pod prysznicem.Moglabys zaciagnac tam swojego faceta i w ramach pieszczot umyc jego czlonka jakims zelem lub mydelkiem.Wtedy mialabys pewnosc ,ze jest czysciutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja znalazłam sposób
:Dgra wstępna w wannie lub pod prysznicem i sama mu go myję.Facet szaleje z podniecenia i wiem że jest czysty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia
naj lepiej w takich sprawach (drazliwych) obrucic to w zart tak mi sie wydaje bo w tym wypadku nie ma z tym problemow bo sam przed stosunkiem pamieta o tym ze po dniu moze to wygladac roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa taa tylko ze nie kazdy, npo na pewno nie my, moze ot tak zaciagnac faceta do wanyy i tam zaczac cala zabawe.mieszkamy oboje z rodzicami, na ogol spotykamy sie wieczorem kiedy wszyscy sa w domu... chyba sami rozumiecie. to co mowicie zeby powiedziec wprost jest oczywiscie racja,tylko ze ja boje sie ze on moze poczuc sie dotkniety i tyle... kolo sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
no wlasnie mam podobna sytuacje...spotykam sie z nim nawet rano to zawsze u niego ktos z rodzicow jest no nie zawsze ale przewaznie wiec z prysznicem odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny no, lubie go piescic ustami,ale przeciez nie bede brala brudnego penisa do ust, bezprzesady, tu tez o moja przyjemnosc, satysfakcje i komfortchodzi. wprost na pweno niepowiem, tzn tak ni z gruszki ni z pietruszki. kurde no chcialabym zeby on zapytal sie mnie czy popieszcze go w ten spsob, wtedy ja bym zapytala czy umyl go przed, wqtedy bym powiedziala ze tego wymagam, wtedy by wiedzial o co mi chiodzi... chyba pozostaje mi czekaj, bo on jakichs lekkich aluzji nie odczyutuje niestety. z reszta dziwne, ze dla niego to tez nie jest sprawa priorytetowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia
dlatego dobrze jest to obrucic w zart po prostu tak smiechem zartem wspomniec tak z wyczuciem zeby nikogo nie urazic same wiecie co moglo by sprawic dyskonfort psychiczny partnerowi i do tego dostosujcie technike bo w prost moic o takich rzeczach to nie jest dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
a ja mam juz taki problem ze 2 lata czekam aby tak powiedzial i NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
no w kondonku nie probowalam ale facet ma takie same doznania chyba jednak 6o nie to.>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, faceci to jednak debile:) ja bym sie chyba ze wstydu spalila gdybymmialadacmu taka nieswieza dolizania,ba nawet do pieszczenia reka, pomijajac juz fakt ze jelsi jestemnieswieza to poprostu niepozwalam sie nawet tam dotknac. trudno, w sumie ja mniej trace kiedy nie robie mu lodzika... sam sobie zapewnil to ze tak go nie pieszcze. z reszta sprawa higieny przed zblizeniem powinna byc dla kazdego, bezwzglednie wazna.. ale obrocic to w zart, alew jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
piszcie co sadzicie na ten topik.>? Odświeżam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia
albo porozmawiac kiedys o zapachach czy mu sie podoba zapach cipki i czylubi ten zapach i wtracic ze jest rozniza w zapachu penisa po calym dniu a bezposrednio po kompieli nic doslownie i bezposredni moze partner sam wyciagnie wnioski choc u facetow z tym roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagaa
moze i jestem pierdolnieta ale pewnie tak mowisz dlatego ze sam sie wogole nie myjesz..nie tylko penisa ale siebie..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mój sposób
mój facet wie, że bez porządnego prysznica (dotyczy obydwu stron) w ogóle nie ma o czym marzyć. Może to mało romantyczne (bo faktycznie brak spontanicznego seksu), ale przynajmniej na 100% NIGDY sobie niczym nie zaśmierdzieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt i dobrze Ci ale ja sie boje ze on mnie splawi i wyzwie od nienormalnych..bo przeciez sie myje..z tym ze penis wymaga czestego mycia niz cale cialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mój sposób
otóż to i dlatego powinien zrozumieć. I nie przejmuj się tak, że go urazisz... bez przesady. Masz prawo mieć chociażby taki "kaprys" i niech to uszanuje i sie dostosuje. A jak nie, to nici z seksiku. Po pewnym czasie każdy facet załapie, że nie ma na co liczyć, jak jest nieświeży (delikatnie mówiąc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że warto dać mu do myślenia mówiąc, że sama czujesz się niezbyt komfortowo kiedy nie umyjesz cipki zanim zacznie Cię lizać, bo masz wrażenie, że nie jesteś świeża ani pachnąca... na początek może zadziała, może załapie? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja myslalam ze jak powiem ze do seksu zawsze musze sie chocoaz podmyc bo i naczej nie moge to on mowi ze po co i abym nie przesadzala..nie dzialaja na niego takie argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemina
Hej dziewczyny!!! Moj facet tez nie dbal o te sprawy,kiedy sie poznalismy.Nie za bardzo wiedzialam jak mam mu powiedziec,ze pieszczenie jego czlonka,gdy dla niego jest to rozkosza,dla mnie jest straszna katorga.Uknulam plan.Wrocilam kiedys z zajec i wprost powiedzialam mu,ze seks oralny bez utrzymywania nalezytej higieny moze sie skonczyc zle zarowno dla niego(zapaleniem penisa-bardzo bolesnym:)jak i dla mnie -przewleklym zapaleniem pochwy,ktore nieleczone moze nawet utrudniac pozniejsze proby zajscia w ciaze.Od tego momentu moj juz obecy maz:) przed kazdym stosunkiem dokladnie czysci co trzeba.Dawniej mialam bardzo czeste problemy z uplawami,drozdzycami,a w tej chwili juz sie nie musze o to martwic. pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez myslalam aby powiedziec zeby przed seksem umyl bo moga byc jakies problemy heh sprobuje i zobacze co bedzie i jak on zareaguje..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasss84
......poprostu powiedz mu wprost umyj sie zanim będziesz czegoś opczekiwał i nie przejmuj sie tym czy go urazisz czy nie........a tak wogóle to jak można do dziewczyny przyjść ze śmierdzącą pałą ..........niektórzy goście to faktycznie debile !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj, że Twoje koleżanki mają takie problemy... że np którejś z nich facet nie lubi umyć swojego penisa i nia obchodzi go, że taki odgrodzony od świeżego powietrza kilka godzin kawał mięsa staje się mało apetyczny :) albo, o ile jeszcze się da, powiedz, że jesteś estetką i inaczej po prostu nie możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to czasem palanty
makika - zajebiste masz teksty!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×