Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzagaa

czysty penis

Polecane posty

Gość elka co ma felka
zel do higieny intymnej jest lepszy do mydla bo nie tylko zabija bakterie ale rowniez neutralizuje zapach tych okolic.Roznica jest tez jesli chodzi o dlugosc swierzosci po umyciu czyli po lkilku godzinach od umycia zelem penis jest bardziej "pachnacy " niz po umyciu mydlem Mnie nie przeszkadza w seksie oralnym ten specyficzny zapach oczywiscie czystego penisa mojego faceta ale jak go nie ma to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffelek
a ja dzisiaj rano po imprezie Swlestrowej poszedłem do łaziemni, umyłem ptaszka, a jak wróciłem to moja dziewczyna zabrała się za niego. Potem to była już tylko przyjemność. Więc jak chcecie żeby Wasza dziewczyna zrobiła Wam loda - to umyjcie wcześniej sobie SMRODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueeeeeeee
jesli ktos mial grzybice to mu mycie w niczym nie pomoze bo zawsze bedziecie czuli ten ohydny zapach grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak sobie czytam ten topik i własnym oczom nie wierzę.. ..przetarłam je dwukrotnie..bo myślałam, że może z nimi coś nie tak..ale nie..na szczęście oczka mam zdrowe..widzą dobrze..chociaż.. ..tak do końca nie wiem czy na szczęście bo chyba bym wolała niedowidzieć w kwesti tematu na tym topiku.. ..żenujące jest to..że żadna z Kobiet..wypowiadających się tutaj..nie potrafi powiedzieć facetowi z którym uprawia sex..by poszedł się po prostu umyć!!!!.. ..nie wyobrażam sobie mieć nieczystego faceta w \"łóżQ\".. ..kombinujecie jak konie pod górkę..hehs.. normalnie pusty śmiech mnie ogarnia.. ..zabawy pod prysznicem lub w wannie proponujecie??.. ..ja pier:x... ..to może być częścią sexu..a nie koniecznością..bo facet ma brudnego fiuta.. ..tragedia.. ..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopy to brudasy
i śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiański mariusz
ale kobiety tez smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kuma m o czym tu mówicie? przepraszam, że sie nie myjecie? To tylko w polsce mogą mieszkać tacy syfiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabballos cigarros asfaltos
Zawsze myję 3 razy mydełkiem Bambino ;pod napletkiem i całą mosznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssssss
Mówi się prosto z mostu gdy widzisz że chce albo nawet o tym mówi zapytaj się A PODMYŁEŚ SIĘ??? jak powie nie to rzuć tekstem TO LEĆ SIĘ UMYĆ A JA TU CZEKAM NA CIEBIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję rozpuszczalnikiem- to boli ale za to są efekty yeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ssssssssssssssssssss niby tak,mozna powiedziec. ja jednakod wczoraj mysle sobie tak, zeskoro facet sam z siebie, z wlasnej inicjatywy o tym nie pomysli, nie pomysli jednoczesnie otym by dac swojej kobiecie, czyli osobie z ktora jest, ktora kocha, poczuciakomfortu, to chyba tak naprawde nie wiele jest dla niej w stanie zrobic. moze to jest troche stwierdzenia na wyrost, ale tak racjonalnie myslac, skoro nie zrobi z wlasnej woli tak blahej czynnosci jaka jest umycie penisa przed to co dopiero jesli chodzi n naprawde powazne czynnosci, decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolipop
Nie chciało mi się czytać tych bzdur do końca. Gadać bzdury można, ale jak przedstawia sę te bzdury jako prawde objawioną to jest już to niedopuszczalne. A tak robią tu niektóre laski, dlatego kończycie w gównianych związkach, w których kłamstwo jest na porządku dziennym. Nie mycie chuja przez niego może być wynikiem: 1) twój facet ma Cie w dupie, jesteś dla niego kurewką dla której nic nie warto poświęcić. 2) Twój facet to kretyn, pod uwagę biorę twoje luzackie wypowiedzi i święte przekonanie o twojej racji (to przedstawia juz twoj portret psychologiczny) oraz niepokój przez poważną rozmową z nim bo do takich wasz związek sztucznych uczuć się nie nadaje. 3) Za dużo brałaś i dlatego każdy już śmierdzi. Te do których to kieruje pierwsze się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhiiiiiiiiiii
ja z moim ukochanym mezem zawsze sie myjemy przed czymkolwiek czy ma byc oral czy nie wylacznie ze wzgledow higienicznych po pierwsze smierdzi i to naturalna sprawa bo ta czesc ciala jest schowana caly czas tym bardziej teraz w spodniach kalesonach czy tam co kto nosi po drugie strasznie wazne jest to zeby byl czysty bo od czego niby kobiety maj nadzerke szyjki macicy od brudnych penisow a to juz jest niebezpieczne dla zdrowia chyba zdrowie wazniejsze niz spontanicznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelest_szeptu problem polega na tym,że ludzie wogóle mało o seksie rozmawiaja,o swoich potrzebach,co lubią a czego nie,czego oczekuja od partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudasy, ah brudasy... boshe jak można wejść z ddziewczyna wogole do łóżka majac świadomośc ze wczęsniej sie porządnie wykapało, a w extremalnych sytuacjach nie podmyło przynajmniej??? nie rozumie w czym macie problem,!! mówi sie krótko \"umyj sie szybciutko i wtedy wracaj\" i to sie tyczy i panów i pań, bo nie zawsze Panie mają świerzutkie i pachnace przybytki rozkoszy,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hhhhhhhiiiiiiiiiii: Mentalnośc jaskiniowca: od czego kutasy śmierdżą? Od cipek kobiet :D hhhhhhhiiiiiiiiiii ty chyba jesteś niespełna rozumu. Chciałbym Cie wszem i wobec oznajmić, że nie tylko katski sa brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owwww
wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu drogie dziecko, ze mu smierdzi z przyrodzenia jak z obory. Dobra rada przemyj mu kuske woda swiecona, zawiaz na nim rozaniec i odmow 3 razy \"Zdrowas Mario\" i smrod sam zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"o. Rydzyk \" Boga sie nie boisz... wiesz co?? to co robisz to jak plucie w twarz Bogu, plucie w niebo, ale jesli sie fizyki uczyłeś to chyba wiesz gdzie ślina spada jak sie pluje w niebo nad sobą... i prędzej czy później sie o tym przekonasz :/:/ N/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yui
Dziś nie mówicie mu o umyciu penisa, jutro nie powiecie mu o zdradzie, a pojutrze on was zostawi dla innej. Czy mam rację..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
hmm moj czasem lekko smierdzi :-) ale jedno lizniecie i nic juz nie ma ...dziwne raz dwa mzona ...ale zeby ciagle on jebal to cos nie tak :):):):):):):):):):):):):) mzoe lubi takie "zgnile zapaszki" hehehehehe kaz mu go myc przed i po klobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejujeju
przeprowadzilam na poczatku znajomosci rozmowe z moim partnerem (gdy bylismy na etapie pettingu) dot. higieny. prosto z mostu bo jak tak nawet moge przy kawce. mowie o tym jak o ...nie wiem...o czyms oczywistym. zadnym szeptem, z rumiencem czy inne bzdety. teraz sie jemu pytam czy sie myl (niewinne pytanko) jesli odpowie:tak, to juz drzy bo wie co bedzie! jesli nie, to tez wie jak wszystko przebiegnie. nauczylam go tez myc raczki, zanim...wiecie. dla mnie to bardzo wazne i on to wie. tutej chodzi o zdrowie. ale ja w ogole rozmawiam o sprawach zwiazanych z seksem bez skrepowania. moj partner... :-( niestety nie. do ------------------> open ur mind. doskonale cie rozumiem. czytalam twoja wyp. na topiku tych nimfomanek (o orgazmach). ale twoj chlop musi wiedziec O CO CHODZI! nie zrozumie aluzji, nie bedzie wiedzial dlaczego nie chcesz seksu. powiedz jano czego oczekujesz i czekaj na reakcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem, teraz sobie juz sama obiecalam ze powiem. bo seks jest jedna z podstawowych rzeczy na ktorych opiera sie zwiazek, a jelsi tokuleje to wszystko zaczyna sie predzej czy pozniej sypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że w tym przypadku nie ma co podpowiadać, tylko powiedzieć, jeśli facet czy kobieta nie zadbali o umycie się. Robią to nie tylko dla partnera, ale nade wszystko dla siebie. Więcej mogliby nie zaznać przyjemności płynącej z pieszczot od drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialem tak..
Dbam o higenę ale zdazało mi sie czasami jechac do swojej Panny nieumyty... czasem po pracy itp - w pośpiechu .... ale gdy pewnego razu moja panna zaczęła mnie całowac po całym ciele, a następnie w usta - i poczułem jaki jestem słony... to od tego czasu się myję przed wyjazdem. Raz mi sie tez zdażyło na początku jak zrobiła mi lodzika - a nie miałem zbyt czystego kutaska... - to od razu tak sobie pomyślałem... kiedy go ostatnio myłem... ;-) I teraz bez kąpieli do niej nie jadę... niestety nawet tego należy nauczyć się ... myśleć o tym Nawet przygotowywać do sexu i seźić się trzeba z głową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×