Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wesoły Balonik

Sami w noc sylwestrową?

Polecane posty

mika znowu mnie zmuszasz do przedstawienia brutalnej prawda : czlowiek jest istotom spoleczno i lubi byc w grupie czy lubi do konca zachowania grupy czy nie to i tak lubi byc czlonkiem tej grupy i tu juz nie chodzi o tego nieszczesnego sylwestra tylko tak wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie myślę, że jeśli ktoś dorabia ideologię do tego, że musi dzisiaj spędzać tę noc samotnie - dlaczego odbierać mu jeszcze i to..? Jeśli w tej samotności dorabianie faktów do polityki sprawi, że ten czy ów będą mieli odrobinę lepszy nastrój, to po co to psuć? Niech sobie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tink masz racje ale nie denerwuje ciebie czasami ze gtos robi z ciebie barana i mydli tobie oczy z tad moje podejscie ale sie zgodze ze nie powinno sie odbierac nadzieji i dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curva ale nikt nic takiego nie mowil ze nie idziesz na sylwka to jestes ciota tylko tak z rozmowy wyszlo ze kazdy dorabia ideologie a osobiscie mnie to troche denerwuje ale tez przyznam ze nie chodzi mi tu o to zeby komus zepsuc samopoczucie tylko o to po co bylo podnosci taki topick skoto jest on wymyslem a nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korektor, jasne - tylko wtedy myślę, że ta osoba jest już wystarczająco nieszczęśliwa, by jeszcze jej dopieprzać. Poza tym cholera wie, jak mnie się życie poukłada i czy sama nie znajdę się kiedyś w takiej sytuacji [tfu tfu tfu ;)] Wielu rzeczy się nauczyłam przez ostatni rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tink ale powtarzam ze nie chodzilo mi o to zeby komus dopieprzyc tylko tak z rozmowy wyszlo i tyle a ze pisze co mi do glowy przyjdzie to tak jest faktem jest ze pewne kwestie mozna bylo sobie darowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik, zrozumiałam ;) Chociaż dzisiaj z kojarzeniem faktów to u mnie kiepsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiskowa teoria dziejów: na sylwestra w domu zostają osoby nieszczęśliwe :-0 teraz to chyba Wy dorabiacie filozofię obywatelu... każdy nadaje własne znaczenie dniom i uroczystościom: sylwestrowej nadaję najmniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie wszystkie wypowiedzi a zalapiesz o co chodzi a nikt tu nie mowi o nie udacznikach powodow \"prawdziwych\" moze byc wiele nie koniecznie zwiazanych z np brakiem partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Balonik
tak czy inaczej, to cenne uwagi, dzięki KOREKTOR. Wiesz, Tink, właśnie o tą presję mi się rozchodzi, uwagi w stylu: sam w sylwestra? dlaczego?? To DLACZEGO jest najbardziej drażniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czizes - fakt, tak to zabrzmiało :O Dementi: nie uważam, że w sylwestra zostają w domu tylko osoby nieszczęśliwe, po prostu na takich się skoncentrowałyśmy z Korektorem. Pozdrawiam też tych, którzy nie dają się ogłupić sylwestrową gorączką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balonik, mogę być Twoim alibi na dzisiejszą noc ;) A ja Wam powiem, że nigdy się z obecnie byłymi dobrze w sylwestra nie bawiłam - fatum jakieś czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do presji wywoluja ja ludzie nie pewini siebie i obawiajacy sie o swoja pozycjie a dlaczego bo chca odwrocic od siebie uwage i tyle bo nikt nie chcebyc kozlem ofiarnym i oklo sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Balonik
KOREKTOR, chodziło mi o presję społeczną, a nie indywidualną. Tink, pomysł z alibi niegłupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzuć parę zdań Baloniku, cobym wiedziała z kim spędziłam upojnego sylwestra ;) [ja z socjologią mam niewiele wspólnego - jestem raczej na przeciwnym biegunie, ale czy tutaj presja społeczna nie pokrywa się z indywidualną?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale mimo wszystko to nie ktore jednostki wywoluja presje w grupie znajomych tink dziekuje za uznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym presja w grupie i tak wywodzi sie od jednostki czy to blizszej czy dalszej dla jednostki a final i tak jest jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoły Balonik
Dobra Tink, to jakby kto pytał, to spędzałaś upojnego sylwestra z rozkosznym koleżką z wawy, Adam ma na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Łódź pozdrawia ;) Oryginalne i rzadko spotykane imię Anna ;) Korektor, Twoja kolej ;) [czy ktoś zwrócił uwagę na dział w jakim spędzamy sylwestra..? Oj będzie się działo ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korektorku - Ty dzisiaj imprezujesz poza domem czy też będziesz naszym alibi? Jeśli tak, napisz parę słów, żebyśmy wiedzieli z kim mamy przyjemność przegrywać dzisiaj życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety bede musial wsa dzis opuscic bo wychodze na domowke do znajomych wiec alibij bedziecie musieli sobie tworzyc sami tylko zeby mi tu dzieci z tego nie bylo :D bo kto bedzie je nianczyl moderator ?? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na to stanowczo za młoda ;) Miłej zabawy w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×