Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_acha_

6 dni do Ślubu ..............

Polecane posty

W sobotę -------->7.01 -------> NASZ ŚLUB :) :) :) Z jednej strony ogromna radość z drugiej strony trema i stresik towarzyszacy ostatnim przygotowaniom ....... Może ktoś ma podobny termin tego Najpiekniejszego dnia ? :) A może ktoś mnie troszke odsresuje ? :) Buziaki .pozdrowionka i szczesliweg nowego roku ! ! !Dla wszystkichpo ślubach i przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Aga 🌻🌻🌻 Dużo zdrówka szczescia pomyslnosci i spełnienia marzen z okazji urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki a jak tam? stres duży? wszystko dopiete na ostatni guzik? robicie dużą imprezkę? oj jak ja bym chciała przeżyć to jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresik narazie niewielki ....jednak już istnieje :D Czuje że bedzie sie potegował z kazdym dniem .....:) Impreza na 60 osób .....weselicho pełną parą :) Wszystko --raczej--dopiete na ostatni guzik ......widomo niektórych rzeczy nie da sie załatwić wczesniej niz w ostatnim tygodniu przed uroczystoscia ;) Oj jest stresik jest .........:) Gratuluje Aga prawie 20 miesiecy małżeństwa .....widze ze jestes bardzo szczesliwa ciesze sie i mam nadzieje ze podobnie bede mówć ....że chciałabym przezyć tą chwile jeszcze raz ........NAPEWNO ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nam do rocznicy ślubu brakuje zaledwie 9 dni bo w styczniu braliśmy cywilny a w maju kościelny, ale obchodzimy rocznicę ślubu kościelnego, tego w maju. Imprezkę biedziecie mieli sporą. Robicie w restauracji czy na jakiejś sali i macie kucharkę? A jaką masz suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robimy na sali ...wynajmujemy kucharke -znajoma :) kelnerki -tez znajome osoby :) Wiadomo chodzi o zminimalizowanie kosztów ...:) Takze xzeka nas jeszcze ustrojenie sali ...kościoła itp ....bierzemy Ślub Konkordatowy ..... Sukienka ? Hmmm trudno ją okreslić biała ze złotymi apilkacjami ...bardzo delikatna i subtelna ....we włosach kwiaty i delikatny malenki welonik -jestem w ciąży wiec welon ciąnący się za mną byłby raczej niesmaczny ;) Jak bede miała zdjecia to Ci chetnie pokaże ....Hihi posmiejesz sie ze zestresowanych nowo-małżonków :) Heh ...troszke mnie pdstresowujesz bo jak tak pisze o tym wszystkim to sie usmiecham sama do siebie i tak miło mi sie robi na mysl o tym pięknym dniu :) Cywilny tez barliscie w zimie ....:) Brrr zimnoale emocje beda grzały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz ślub cywilny to była tylko formlaność i kolacyjka w domciu, ale taki ślu w zimie ma swój urok, jak chcesz to mogę podesłać Ci parę zdjęć z cywila :-) Dopiero po kościelnym mieliśmy prawdziwe wesele, ktre do tej pory wspominam z łezką w oku :-) Chętnie obejrzę zdjęcia :-) adres mailowy mam pod nickiem, będe z Tobą sercem w tym dniu i napewno nie zapomnę chociażby z wiadomego powodu :-D poza tym tego dnia będę w pracy więc napewno zerknę na forum i jakby co to sobie przypomnę :-) Będę też jutro wieczorkiem to mogę Cie dalej poodstresowywać :-P Narazie się żegnam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam : jak stresik? juz mniejszy czy wręcz przeciwnie??? napewno będzie dobrze, ja w świeta brałam ślub coprawda cywilny, ale stres też był ale tylko do momentu wejścia do USC. A potem wszystko minęło niewiem kiedy:) a uważam że ślub w zimie mawiele zalet, świat jest taki piękny biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POdobno
Myslisz ze to dobry powod aby brac slub z powodu ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.
_Acha_ - ale pamietasz o naszej randce w niedziele po weselu ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za życzenia .... narazie powiem tylko tyle....... BYŁO PRZEPIEKNIE ! To był najwspanialszy dzien w moim życiu ! Tyle stresu...niewiem po co ? wspaniały niepowtarzalny dzien ....... jak już ochłone to zamieszcze relacje :P Aga_1980 -------->Najlepsze...najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin spałnienia wszelkich marzeń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Acha za życzenia, fajnie że wszystko się udało i jesteś zadowolona, jak bedziesz miala zdjęcia to podeślij, adres pod nickiem, jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufff
A ja ślub biorę za miesiąc i podenerwowanie juz zaczynam czuć niezłe. Oby wszystko wyszło, nikt plamy nie dał, obcas sie nie złamał i zabawa była solidna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
Gratuluję i życzę szczęścia. A może jakieś rady na co warto zwrócic uwagę, o czym trzeba pamietać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello też mam niedługo ślub i nie wiem co w taką pogodę mam ubrać na suknię I(oprócz futerka) POMOCY!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×