Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę porównać

Panowie wklejcie tu zdjęcia Waszym zdaniem zajebistych lasek tak dla porównania.

Polecane posty

Gość chcę porównać

Podajcie linki do naprawdę pieknych i seksownych lasek chcę wiedziec jakie beda przewazac czyli jakie najbardziej mają wziecie. Jestem dziewczyną i muszę wiediec co kręci facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie takich lasek
jest na peczki, moge sie zalozyc ze jakbys dluzej z ktoras z nich pobyl (Aguilera lub ta druga) to bys nie wytrzymal. Nie mowie, ze kazda ladna dziewczyna jest glupia, ale przestance bujac w oblokach!! Nie macie swoich dziewczyn? Musicie wklejac zdjecia jakis giawdek Hollywodzkich? Zobaczylam ten temat i pomyslalam ze beda jakies ciekawe zdjecia, ale widze ze wy CHLOPTASIE jestescie bardziej pusci od tych dziolch ze zdjec... moze dlatego je tak lubicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniia
zgadzam sie z przedmówca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie takich lasek
Kiepsko sie podszywasz:) ale zdjecie "piekne", ladnie wygladasz, gratuluje miesni!! ile razy dziennie tlyczesz meza? kurcze, co ja mowie, jaki maz!!!!! pies z kulawa noga cie nie bedzie chcial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAA
co to ma byc ta na goze jaki ryj z czym do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę porównać
A dlaczego Christina jest waszym zdaniem zajebista?Tzn co ma takiego czego inne nie mają?Bo ktoś napisał, ze facet wysoko poprzeczkę postawił.. A te dziewczyny co podałam to jedna i ta sama tylko w roznych ujeciach :D A swojego nie podam bo nie lubię byc oceniana.. poza tym chciałabym sprobowac dazyc do ideału mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czasem zazdrosna
Christina jest niezle zrobiona i to wszystko. Szczerze mówiac dla mnie to ona jest zbyt "hard core" (tzn. byla, bo jej dzisiejszy wyglad to moim skromnym zdaniem MASAKRA totalna :O Te smieszne loczki a la Marilyn Monroe i ta uderzajaca bladosc, bleee). Aha i nie mówcie, ze jestem zazdrosna - zazdrosna to jestem z Polek o Monike Brochacka (mój ideal urody) a z gwiazd zagranicznych to chyba teraz najbardziej o Jessice Albe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę porównać
Teraz to żarty rozumiem.. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×