Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutyra

czy ktos byl w takiej sytuacji...

Polecane posty

Gość jutyra

mamy z chlopakiem problem , nie mozemy sie kochac,poniewaz jego penis jest za duzy ,czy ktoras para tak miala i jak sobie poradzila z ta sytuacja???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyra
myslisz ze dla mnie to zabawne jest.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, nikt się nie nabija, kolega tylko sugeruje, że problem może tkwic w tym, że masz mocną błonę dziewiczą, nie zawsze da się ją przerwać siłą członka, czasem trzeba rozciąć ją hirurgicznie. najlepiej idź z tym do ginekologa i wszystko będzie jasne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelcia
A ja mysle ze powinnas zaopatrzyc sie w dobry nawilzacz .....i przybrac taka pozycje , aby twoj partner mogl spokojnie wejsc w ciebie ....nie kochaj sie tylko w pozycji na jezdzca ...bo bedzie bolalo ....no i oczywiscie nie stresuj sie ...bo wtedy zaden nawilzacz nie pomoze ...twoje miesnie odruchowo zacisna sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dziecko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutyra
moja blona nie jest broblemem ginokolog powiedzial e jestem jak to ujal rozciagliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to przez stres i strach ...... powinnas wuluzowac , on powinnien cie doskonale podniecic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift me up
hmmmm mam ten sam problem mam 24 lata, moja dziewczyna 19 nie mam ani wielkiego ani bardzo grubego czlonka - raczej taki normalny, z innymi dziewczynami nie bylo problemu, a z obecna jest. probowalismy na wszystkie sposoby i lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedopasowane narzady
dobre...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wcale nie chodzi o jego rozmiar bo jak wiadomo pochwa jest baaaardzo rozciagliwa i rozciagnie sie nawet wtedy, jak wlozysz do niej butelke po 2,5 litrowej PEPSI :O skoro Cie boli to widocznie za bardzo sie stresujesz, jestes spieta i Twoje miesnie sa za bardzo zacisniete walnij sobie jakiegos drina a zobaczysz jak gladko pojdzie jak po masle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy gdzies
byla mowa ze mnie boli jak nie chce wejsc to jak moze bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie chce wejsc ? nie rozumiem tego moj facet ma zajebiscie duzego czlonka i jakos wchodzi bez problemow mowie Ci ze albo Ty masz problem z kontrolowaniem miesni pochwy albo Twoj partner nie wie jak sie wklada zeby wlozyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jest skierowane
do osob ktore mialy badz mialy taki sam problem nie do tych ktorzy go nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no sorry widzisz chyba ze nikt takiego porblemu nie mial bo to jest jakis urojony problem nie ma takiego czlonka na swiecie, ktory nie zmiescilby sie do pochwy kobiecej rozumiesz ? gdyby tak bylo to kobiety nie bylyby w stanie urodzic dziecka , ktore badz co badz jest duzo wieksze od penisa takze nie spodziewaj sie innej odpowiedzi bo sie jej nie doczekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtaerzam po raz enty ...jestes zestresowana i boisz sie ....partner musi dlugo probowac i bardzo cie podniecic ....musisz byc mokra ...uzyjcie jeszcze dodatkowo jakiegos nawilzacza ....pamietaj wyluzuj sie i nie mysl o tym czy juz wszedl czy nie ...poddaj sie pieszczotom ...bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne - kto nie smaruje ten nie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kiego odpowiadasz na pytanie z 2006 roku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego że ktoś może szukać odpowiedzi na podobne pytanie w 2020 :O 🖐️ co z wami? sami debile dziś na forum ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×