Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helenka 16

na sywestra tak sie schlałam że wybiłam zęby na schodach

Polecane posty

Gość helenka 16

i co teraz bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz będzie sztuczna szczena
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz że
protetyk też musi z czegoś zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
i nie dosc ze sie schlałam i wybiłam 4 zęby to jeszcze moj chłopak powyzywał mnie od szmat i suk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne rzeczy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej widac, ze dobrze sie bawilas :D a ktory to ząb? nie mow, ze jedynka... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
cztery gurne z przodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
chyba nie tylko z zebami ci sie cos stalo bo z glowa najwidoczniej tez nienajlepiej... no chyba ze tak masz juz od urodzenia :) Ale pomysl jak teraz fajnie bedziesz mogla robic chlopakowi dobrze podczas sexu oralnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo romantyczne...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
nie bede mu nic robic bo z nim zerwałam jak mnie nazwał od szmat i suk nie moja wina ze sie skułam bo on i jego kolega mi dolewali do zapitki wódki a potem jak sie lizałam z jego kolegom to myslałam ze to muj men bo bylam pijana i teraz jeszcze qrwa nie mam zebów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o qrva, 4 zęby to faktycznie klapa. lec je sobie wstawic, zanim ktokolwiek ze znajomych/rodziny cie zobaczy! bosh, wierzyc mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
ale nie mowie ze temu chlopakowi co z nim zerwalas. Na swiecie tulu wspanialych chodzi ze niedlugo znajdzie sie nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
a co wy myslicie ze moji starzy nie wiedzą taka jedna zdzira zadzwonila po mojego ojca i na pogotowiu powiedzieli że nie wstawiom jak sie nie zagoi muj ojciec jechal na pogotowie pijany i rozwalil lampe w aucie i jeszcze dostalam w domu wpierdol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o qrwa
:-oWspołczuję:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes szurnięta
Dzisiaj powinni cię zamknąc w psychiatryku bo tylko tam sie nadajesz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu staremu
bym wybiła wszystkie zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena 16
zsiakałam się w majtki i nie zdożyłama do ubikacji rozsiewając podczas imprezy zapach świeżego parującego klocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP pijanym kierowcom
😡Kto to widział jeżdzix po alkoholu!!!!!!!!!!!!!!!Kurwa mac,takich ludzi powinni zamykac i zabierać im prawo jazdy na ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
lizałam się z fajnym menem pozniej okazało się że to był owczarek gospodyni , ale byłam tak nawalona , że jeden chuj zresztą musze powiedzieć , że zajebiście się całował z języczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
jaka szurnieta? po prostu przesadzilam z alkocholem a muj były to był skurwiel i dobrze ze go kopnelam nawet fiuta nie mial normalnego tylko jakis taki wydlużony i krzywy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
niech sie nikt nie podszywa hamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 16
nazywam się helenka i szukam kogoś kto zrobi kupke i da mi wylizac dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenaaaaaaa
jezd gupia aa a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera juz sie nie podszyjecie hamy ja poprostu sie chcialam wyzalic a wy sie smiejecie niemam chlopaka zeby wybite podarlam nowy stanik i majtki i jeszcze mnie ojciec obił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaki wstyd moj ojciec jest lekarzem i zaprowadzil mnie wczora do swojego kolegi gina zeby sprawdzil czy po sylwestrze jestem jeszcze dziewicom a ja juz cnote stracilam w tamtym roku na wakacjach i ten gin mi wkladal palca a stary stal i udawal ze nie patrzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka16
jak cie stado psów dymało to się majtki potargało a na przyszłość moja miła szanuj siebie oraz ryja nie pij tyle alkoholu bo zamarzniesz w szczerym polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
helenka, nie przejmuj się docinkami innych, w końcu rzadko się zdarza, żeby w tym wieku przeżyć tak wiele i zostać babcią. te matoły nic nie rozumieją. wprawisz sobie szczene za ojca forse i jeszcze niejednego dziadka poderwiesz, a majtki każ sobie sprowadzić z paryża, stanik też, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy rok sie zaczoł a mnie wszyscy upokożyli:( ojciec kazal mi isc do szkoły i tera wszyscy sie smieja i muwią na mnieautomat do lodów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×