Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Seksualne postanowienia Noworoczne

Polecane posty

Cześć Chochelko. Fajna piosnka. Ja mam głównie wersje punkowe. Ach te stare dobre czasy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba lepiej,że cienki- w odbyt. Grubszy w pochwę. Postanowienie Noworoczne spełnione. Postanowiłam jeszcze nie onanizować się tyle,w trakcie czytania wpisów na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
ale od strony filtra a nie tlącego się końca, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłoby być w oko,ale po pierwsze trochę niemożliwe (chyba że ma się szklane), a po drugie to już by nie było na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
a moje czesciej bede walic konia blahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki maupa
Postanawiam: cały rok bez seksu. Nareszcie odsapnę od tej nudnej i uciążliwej roboty :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd taka asceza? Myślałam,że będzie więcej seksu, więcej namiętności,więcej uczuć. W końcu mamy w państwie politykę prorodzinną;-) A może to BUNT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz Kafeterija to zrobię ci ta łysą minetę...na ten nowy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzięki. Mam najnowsze postanowienie- AUTOEROTYZM. Właśnie ukułam. Sama sobie zrobię;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
gibkaś moja duszko, jak pantera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon,a ty wiesz co to mineta? Kabaczkiem to ja sobie mogę masło ubić, minetkę zaś robię sobie dzięki czarno-panterzej gibkości i zwinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich was.:-D Nowe postanowienie- więcej seksu w przymierzalniach! A także- więcej seksu w windzie,hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj mnie w windach hotelowych. Będę w liberii i będę wyglądała trochę jak facet,ale to będę ja- Kafeterija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwei zrazen
A wir postanowić nigdy więcej nie puszczać się mit katorfeln. Jeżeli już to z kaszą. Zagadka kasza ze Skalską? Kasz-anka! Buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowienie: więcej seksu z kaszanką. Taka z kaszą gryczaną jest naprawdę gruuuba, a jak pęknie to nie ma strachu i najeść się może ten i ów. Mmmm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwoitka
feeeeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niedomasturbowana? No nieważne. Zepsuł mi się wibrator i łapię co popadnie. To ogórek, to kaszanka, to kij od szczotki. Ostatnio dorwałam się do czegoś,o czym myślałam że jest wyciorem do czyszczenia butelek. Okazało się,że był to porzucony na klatce schodowej chomik sąsiadki z góry, który to zdechł dwa tygodnie wcześniej.:-o:-( Kto mnie ukoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napęczniały
Mam duży problem. Dość dużo się masturbuję,czasem 4-5 razy dziennie. Postanowiłem z tym skończyć od 1 stycznia. Nie masturbowałem się na razie ani razu,ale moje jądra zaczęły się powiększać i teraz są ogromne. Nie chcę już wracać do masturbacji,ale jądra bolą mnie trochę i nie mogę chodzić w dżinsach. Dzisiaj znajomi patrzyli na mnie jak na wariata,kiedy siadając i wstając posykiwałem z bólu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×