Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki co wie

Najlepsze w łóżku są dziewczyny 16-20letnie. *topik raczej dla mężczyzn

Polecane posty

Gość Taki co wie

Przetestowałem to i chyba każdy facet się ze mną zgodzi. Młode ciało, ciasna piczką to jest to co najlepsze. Starsze już nie mają w sobie tyle ognia, nie mówiąc już nic o tych co rodziły - luzne pochwy i zero przyjemności. Sądzę że właśnie z tego powodu dziewczyny w tym własnie okresie życia znajdują sobie najczęściej partnera i przez ślub zmuszają go do monogami . Po kilku latach przeważnie facet jest załamany, bo zamiast dobrego seksu i przyjemności, ma zrzędzenie, luźną śmierdzącą dziurę, zero przyjemności i maximum zobowiązań:( Nie sądzicie panowie że tak w 99% jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza dziewczyna
najlepsi w łóżku są faceci z mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co wie
Nie ma tu żadnych facetów? Co jest, przecież napisałem prawdę i chyba się ze mną zgodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
jeszcze nidawno uwazaliscie ze najfajniejsze to doswiadczone i gorrace 25 ...........moze dlatego nie masz sprzymiezenca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnic
oj, a ja mam 22 lata i jestem dziewcią- odpadam niestety,. Ale miłej zabawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z przedmowczynia !!! Faceci potraficie tylko narzekac na swoje kobiety a nie widzicie, ze sami z czasem sie zapuszczacie i nie dbacie o swoj wyglad... Jak mamy byc pelne energii i szalec w lozku jak patrzymy na zapasionego i otluszczonego chlopa ??? oczywiscie nie mowie ze wszyscy sa tacy - ale Ty rowniez nie mozesz uogolniac, ze tylko dziewczyny w wieku 16-20 sa swietne w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może pomyśl....
ze twoja matka po urodzeniu takiego kretyna jak ty tez ma luzna ,smierdząca dziurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
Kretyn! nie znawca tematu. Taaaa za 16-tki sa jakies sankcje a poza tym takie dziewoje dopiero sie "uczą" ars amadii. Jesteś leń, egoista bo przy takich "uczennicach" nie musisz sie zbytnio wysilać, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal!Ta dzisiejsza mlodziez! To wola o pomste do Niebios!Coz za brak moralnosci! Drogie dzieci opamietajcie sie! Jezeli seks to dopiero po slubie! Nie masz pojecia jak wazny jest sakrament malzenstwa!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi o.R.
a dla ciebie jaka kobieta jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezwzglednie musi nosic moherowy beret, drogie dziecko. Ale coz...celibat to celibat... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
o.Rydzyku - proponuję pozyteczniejsze zajecie - przygotuj sobie tekst na najblize kazanie a nie włazisz na taki topik.........ciekawski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
kazanie będzie o spisku żydomasonerii komunistyczno-liberalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezosobowooooo
no tak.....nie dziwię się, ze "taki temat" jest intrygujacy dla o.R. co nie znaczy, ze stosowny do "pouczeń" boherowych beretów w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stewie Wonder
Taka szesnastka,to nawet porzadnie pozycji nie umie przyjąc,nie mówiąc juz porzadnym seksie oralnym. taki co wie - przypominam,szkoła sie zaczęła już dziś,koniec trzepania konia w kobelku pod fotke matematyczki.Weż sie za naukę,bo prawiczkiem zostaniesz i nawet ochroniarze z Biedronki nie bedą cie chcieli zapinać od tyłu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche szacuneczku dla kobiet ...gdyby nie ich luzne pochwy ludzki gatunek juz dawno wyginalby .... jakie smierdzace dziury ....myslisz ze wszystkie kobiety nie dbaja o higiene ...czy wypowiedziales ta opinie w oparciu na wlasnych doswiadczeniach .... Jesli tak to goraco wspolczuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoooo
o czym on mówi ,jaki ogień w szesnastkach i tych trochę starszych? da takiej trochę alkoholu,ona mu wystawi dupsko i robi z nią co chce,a potem głupoty pisze...dziwne ,szesnastki mają być takie doświadczone, a co chwila jęczą ,że nie przeżyją swojego pierwszego razu i pytają ciągle jak bardzo boli! "śmierdzące dziury", ale ćwok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Aniulciu
Nie wymagaj za dużo od kmiotka,na dodatek brudasa i impotenta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dziele na nastolatki i starsze tylko dobre w te klocki i te beznadziejne, stara baba jak ci sciśnie wytrenowana cipką kutasa to bedziesz mial lepiej niż u nastolatki, stara też obciągnie z połykiem i wwierci sie językie w twój odbyt, która młoda to zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JĘZOR
ma rację !!!! na początku września zaprowadziłem mojego synka do przyszłej niani a tam WYSOKA DOBRZE OPALONA 15-TKA ( biust durza 4 ) nie wytrzymałem tak dorze się przyniej zakręciłem , że w listopadzie znałazłem się w jej łóżku . TO JEST TAK JAK BY LIS TRAFIŁ DO KURNIKA Z MŁODYMI KURCZACZKAMI ,ALBO MIŚ ZNALAZŁ BECZKĘ PEŁNĄ MIODU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagabunda
Ja mam 17-latke i jest cudowna kochanka, a lody robi najlepsze... i ma przepiekne mlode cialo z duzym biustem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmm hmm/
mowisz 16-20 latki??? a co powiesz o takiej 18latce co sie puszcza na lewo i prawo od 14roku zycia?? no taa to ma vigorek nie ma co i waska cipeczke hmmm?? poza tym ktora NORMALNA 16latka daje dupy?? hmmm?? tylko taka mloda kurewka co jej kasa sypniesz przed oczami! dorosnij czlowieku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałem !Taki co wie - niezłe obserwacje chociaż nie zawsze prawdziwe. ale ubawiłem się w końcu z czyjegoś stylu - ostatnio smutnawo coś na kafe . pozdro🖐️ jak jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STEFAN 58
najlepsze są 14-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonis.28
Najmłodsza dziewczyna z jaką spałem miała 23 lata ( zawsze miałem starsze od siebie) I nie zauważyłem żeby z wiekiem im libido siadało. A szersze pochwy równiez mi nie przeszkadzały, może dlatego że jestem dobrym kochankiem a nie taką leniwą łajzą jak ty. PS. Seksu nauczyły mnie starsze dziewczyny i dlatego jest mi z nimi dobrze. Ciekawe czego nauczy cię 16 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaze jak
sie ciagnie kase od starych napalencow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz
ostatnio trafiła mi się 33 letnia "laseczka" i powiem tyle ... kobieta po 30 jest jak Afganistan .... kazdy wie gdzie to jest ale nikt nie powinien jechac... :-) mozliwe ze tak mi sie trafilo wygladala bosko a jak zdjela ciuszki to naprawde do 20 latki nie ma co podskakiwac ... zdecydowanie wole moje równieśniczki.... skóra jak aksamit po prostu boskie a niestety nie wszystki "matki polki " tak maja ... przykro mi ale takie jest moje zdanie .... co nie zmienia faktu ze moje serduszko bede kochal nawet w wieku 99 lat :-) od co chyba o to w zyciu chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz Lucjusz
jeżeli dla ciebie najważniejsza jest skóra osoby z którą sie kochasz to wspólczuje tej trzydziestce, wielkiego pożytku z ciebie nie miala :) prawda jest taka że chlopcy powinni sie zająć nastolatkami, dla takich dziewuszek mozecie być w tych sprawach autorytetem, przy dojrzałej kobiecie zachowujecie sie w łóżku śmiesznie a czasami nawet żałośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najlepsze w łóżku są dziewczyny 16-20letnie. \" tam mówi tylko mały niedojrzały gnojek z małym peniskiem ...który nigdy w życiu nie był zakochany, a dziewczyny traktuje przedmiotowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×