Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki co wie

Najlepsze w łóżku są dziewczyny 16-20letnie. *topik raczej dla mężczyzn

Polecane posty

Gość Uwielbiacz
ale cie jebie synek na dekiel czego ty sie naogladales matka poinna wylaczyc ci neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksowna
do autora - jesteś zakompleksionym złamanym kutasem, pozbawionym wszelkich uczuć, nie chcę wcale Cię obrazić, chcę ci tylko uzmysłowić ile jesteś wart. Jeśli jesteś młody to masz komplesy i wstydzisz sie normalnych kobiet, a przy takiej młodej , niedoświadczonej to udajesz Casanowę. A może jesteś koło czterdziestki i masz problemy ze wzwodem i potrzebujesz dużych podniet, aby ci stanął więc szkasz coraz młodszych dziewczyn, bo przy normalnej kobiecie to ci nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logodwa
Nie patrzcie na wiek kobiet. One zawsze mogą być wspaniałymi kochankami!!!!!!!!!!!!!!!! W dużej mierze zależy to od nas, facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet po 40 kobieta potrafi być wspaniałą kochanką. Dbajmy o nie, nie narzekajmy tylko na nie, zadbajmy też o siebie, jak piszą nam wkurzone (słusznie) dziewczyny we wcześniejszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo wreszcie
ktoś rozsądnie mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się uśmiałem :D co za flustrat, chyba mu jakaś dopiekła, zaobrączkowała, a teraz gościu może tylko powąchać swą Renie Grabowską surfując po necie :D A tak naprawdę to dyskusja o tym czy 20-latki są lepsze od 30-latek czy 40-latek, przypomina mi dyskusję o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bozego Narodzenia :D To nie zależy od wieku tylko od osoby z którą mamy doczynienia. Widziałem kobiety dojrzałe, na które wystarczyło spojrzeć i już motylki latały po ciałku, a także widziałem nastolatki, na które nie chciałbym patrzeć po posiłku. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arizona22
Tak juz matka natura nas stworzyla ze starzejemy sie niestety. Czy to mezczyzni czy kobiety z biegiem lat traca swoja witalnosc i pieknosc. Kobieta zaczynaja zwistac piersi, tylek zaczyna sie powiekszac i cialo zamienia sie w galaretke. Faceca rosna brzuchy, ramiona juz nie przypominaja tych z przed lat no a penis juz nie staje tak ochoczo i tak wysoko jak kiedys. Taka jest kolej rzeczy. Wszyscy stajemy sie mnie atrakcyjni i tego sie nie da zmienic. Oczywiscie sa sposoby zeby zatuszowac troszke efekty starosci takie jak kremy przeciwzmarszczkowe, odsysanie tluszczu, podnoszenie piersi czy naciaganie twarzy....jednak to jest tylko tymczasowe i nie robi na dluzsza mete. Przeciez jak jestestes z kims kogo kochasz to jestes z nim na dobre i na zle i nie kochasz go za to jak wyglada i nie zostawisz jej jak jej piersi straca jedrnosc bo sam przeciez tez sie starzejesz i tez nie jestes pierwszej jakosci. A takie gadanie ze szesnastki sa najlepsze w lozku to naprawde jest bez sensu. Napewno zgodza sie ze mna doswiadczone osoby ktore poznaly juz troche zycie ze 16-tki to moga byc najlepsze ale tylko z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca tira 01
jestem za 16-tkami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A prawda jest taka
że przy "szesnastce" facet nie musi się wcale starać. Jej wystarczy alkohol, kasa, fura,czy temu podobne, aby wskoczyć facetowi do łóżka. Zrobi to z nim, ale intersownie i oczekuje w zamian prezentów. Facetowi to pasuje, bo nawet jak jest beznadziejnym kochankiem ( a w takich przypadkach to standard) to ona i tak się będzie z nim puszczać dla korzyści materialnych.Pokażcie mi taką "szesnastkę", która będzie tkwiła w związku z taką łóżkową fajtłapą dla przyjemności! Ona zawsze zrobi to dla prezentów. A wtedy jej kochanek, który jest: 1) podstarzały 2) szuka przygód na boku 3) jest beznadziejny w łóżku i żadna inna go nie chce 4) szuka dowartościowania , będzie szczęśliwy, że dostaje młode ciało dając w zamian wielkie NIC! A tacy mężczyźni właśnie się tu wypowiadają ZA "szesnastkami"! U starszych kobiet nie mają szans, bo są poprostu beznadziejni w swoich poglądach i wyczynach łóżkowych . Ja sama dawno już skończyłam 16 lat, ale gwarantuję, że na ulicy takich zaczepiających jest całe mnóstwo! Problem w tym, że pewnie 99% z nich grę wstępną sprowadza do poziomu poniżej zera! No, ale przecież my "starsze" mamy za duże wymagania a taka"szesnastka" z wszystkiego się cieszy! Nawet jak wykonasz dwa ruchy i więcej nie możesz. Dlatego właśnie piszecie, że "szesnastki" są najlepsze, bo was dowartościowują (zresztą później taka pyta: spóźnia mi się okres 2 dni, czy jestem w ciąży? Pewnie tak, bo dawałaś szybko i bez zastanowienia, nie myśląc o zabezpieczeniu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za poprawienie mnie za FRUSTRATA :) Ale zawsze miarą inteligencji było, jest i będzie umiejętność wypowiadania się bez wulgaryzmów i obrażania innych, więc nie komentuję poziomu \"debilizmu\" poprzedniej wypowiedzi :D Przypuszczam, że za dużo było robótek ręcznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty dzieciaku wiesz o
kobietach? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko smarkula na ciebie
poleci, nie wie nic o sexie więc dla niej bedziesz super kochankiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzona
Kobiety po trzydziestce są najlepsze, tylko mężczyźni są już wtedy za starzy, aby to docenić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 36 lat
Niestety to jest prawda. Ja bym stawial przedzial od 18 do 26 lat. To sa najlepsze kochanki, mlode gorace, waskie cipki, swieze cycki ogolnie miodzio. Stare torby to juz sie nie nadaja do seksu tak jak moja stara - co bym nie robil w lozku to ledwo sie rusza. Ulubiona jej pozycja w seksie to na kanapie z pilotem w reku. Cipa jak wiadro po urodzeniu. Beznadzieja, musze znalezc kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;pokpokpo
cipa jak wiadro po urodzeniu waszego dziecka:o milo ze mezczyzni tak mysla:o az chce sie dla nich poswiecac i rodzic im ICH WLASNE dzieci ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Wieczór Poszukiwający
HM H, Dobry Wieczór Poranku- młodość zawsze będzie zagadnieniem do którego, będziemy z zamyśleniem sie odwoływać i z tęsknotą wracać. Wszystko co dotyczy młodości jest błyszczące i ciekawe. "Młodość" jednak, nie może sobie pozwolić na wszystko i świadomie sobie tym wszystkim manipulować. Pieniądze Doświadczenie Zdrowie Arab -BBE-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.S.K. -BBE-
- Minus jeden ogon, do biura marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
jasne, że 16 stka jest dobra, bo nie wie co to seks i nie skrytykuje małego penisa czy nie wnerwi się, że nei miała orgazmu, faceci uganiający się za dziecmi to psychole i tyle ja mam 22 lata i powodzenie u ok 20-30 lat starszych facetów - przecież to komiczne panowie, czy myślicie że mloda panna chce się kochać z 50 latkiem??? mnie to brzydzi i naprawdę takiego podstarzałego który próbuje mnie poderwać uważam za idiotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJADAM0S
leilaaa22 ja mam podobnie i podobnie uważam jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
do facet36 - to było nie machac kutasem i jej dzieci nie robić, to dalej by miała wąską cipkę - jesteś idiotą jesteście jebnięci, najpierw chcecie dzieci od kobiety bierzecie z nią slub a potem nazywacie starą torbą z wiadrem między nogami - i po co to wszystko?? wątpię czy kiedykolwiek dam się namówić jakiemuś frajerowi na dziecko, niestety nie nadajecie się do tego, a jak nie rozumiecie że ciało po porodzie się zmienia - TO TAK JAK MÓWIŁAM KUTASA TRZYMAJCIE W SPODNIACH I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJADAM0S
leilaaa22 brawo ale zjechałaś tych gamoni, brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
miałam jakiś czas temu faceta 6 lat starszego - po jakimś czasie przytył, przestał mnie kręcić byłam z nim od 17 roku życia i wtedy byłam nie świadoma seksu i myślałam, że wszystko jest ok, potem jak już miałam 21 nagle okazało się że jest beznadziejny, ma małego, nie miałam z nim nigdy orgazmu i nie bawi mnie 5min seksu, już pomijając fakt, że ledwo oddychałam po tym jak 130kg i 190cm wzzrostu próbowało na mnie leżeć i bzykać im starsza kobieta tym większe wymagania, mając 17 lat nie miałam żadnych potrzeb seksualnych - teraz 3-4 razy dziennie bym mogła tylko kto temu podoła haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiiii25
a to im starsza kobieta tm piczka mnie ciasna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
a im starszy facet tym kutas gorzej stoi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle
"ma małego, nie miałam z nim nigdy orgazmu" fiutek sie nie zmniejsza tylko wiadro sie powieksza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyka w obiektywie
Podołają faceci z teledysków pani... tak Tej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×