Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

green sunflower

stopy małe i duże

Polecane posty

takie zdjęcia nie robią na mnie wrażenia, bo ogladałam gorsze. Zdziczały Ryśku, ja nie mówię o ubóstwianiu stóp - szczególnie brudnych, tak się tylko pytam, co na temat stóp uważacie, czy istotne są w życiu intymnym, czy mają jakiś wpływ itd. Co do obuwia to niestety, ale polski rynek nie oferuje wiele zarówno małym jak i dużym stópkom. Wyznaczyli sobie, że kobieta ma 37-39 i tyle. Tylko że realia wygladają zupełnie inaczej, nie rozumiem dlaczego tak trudno im się dostosować do rzeczywistosci. Może to średniowiecze im się po głowie kolebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopy stopy
mam znajomego który prowadzil sklep z butami ale i czesto jezdzil na targi obuwia stopy maja nie tylko rozmiary jesli chodzi o długosc 38 39 40 41 ale i są trzy rozmiary stóp jesli chodzi o szerokość wielkość stopy na zachodzie firmy mają trzy kopyta do robienia butów w polsce sie przyjeło ze kazda stopa to sredni rozmiar- szkoda im pieniedzy na wieksze stopy bo wiadomo ze i tak kupi ktos przyciasnawe buty skoro innych nie ma na rynku ....:o zreszta do niedawna podobnie bylo z ubraniami , producenci zalozyli ze wszystkie kobiety mają góra do 173 cm wzrostu i wysokie dziewczyny były skazane albo na szycie sobie spodni u krawca albo chodzenie w rybaczkach:P firma morgan nadal np nie uznaje kobiet powyzej 175:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie i to przez producentów wysokie kobiety mają wyglądać gorzej? Ja nadal jak znajdę pasujące i odpowiednio długie spodnie to skaczę ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w orseyu są
baaardzo dłuuuugie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, ale ich nie dopinam :P natura obdarowała mnie kształtnymi bioderkami :) świetnie pasują do sylwetki, ale znaleźć im ubranie to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcje
ja jestem chłopczykiem i też mam problemy :-( jak portki są dobre w tyłku, to za krótkie. i w biodrówkach wyglądam jak skejt, bo muszę kupować o 5 cm za tęgie. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wygląda na to, że połowa społeczenstwa jest niewymiarowa wg producentów odzieży :) ech, kiedy oni przejrzą na oczy, że opłaca się zainwestować w większe, szersze, dłuższe, węższe, krótsze... niż ich ubzdurany standard?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja odwrotnie
jestem bardzo szczupla w pasie i mam długie nogi wiec tez ciezko bylo dobrac kiedys bo producenci zalozyli ze jak wysoki ktos to i bebech spory o biodrach nie wspominając wiec kupowalam mustangi bo tylko oni wiedzieli ze sa tacy ludzie jak ja na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkresny Przemytnik Arbuzów
A ja lubie moja mame co ma wlosy jak aksamit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annita123
ja mam 40 czasem 41 zalezy od buta, przy 176 cm wzrostu. ale sa zgrabne ogolnie. Zawsze wydawalo mi sie ze dlonie tez mam duze, ale przy moim facecie wydaja sie malutkie, zarowno stopy i dlonie! on zapewne tez tak uwaza bo w porownaniu z jego "czlonkami" :) sa drobne. Powinnas wiec znalezc wiekszego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robbie80
poznam dziewczynę z długimi smukłymi stopami robbie80@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×