Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczatkujacaaa

jak go pieścić????

Polecane posty

Gość poczatkujacaaa

od 3 miesiecy jestem w zwiazku z chłopakiem,nie doszło miedzy nami do zblizania gdyz ja nie ejstem na to jeszcze gotowa. jak narazie poznajey siebie i swoje ciało... i w tym problem... narazie jako początkujacy ( przynajmniej ja :-) on jest moim 1 chłopakiem ) piescimy sie przez ubrania ( jestem troszke nieśmiała) on uwielbia jak go dotykam po jego największym skarbie :-) hehehe ale tak naprawdę ja nie wiem jak ja mam to robic,zeby jemu było przjemnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ci pokaże jak
jeśli oczywiście sam coś wie o sobie a jeśli nie to cokolwiek zrobisz będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaa
dzieki za odpowiedź :-) kurcze moja nieśmiałosć mi przeszkadza w tym,mam jakieś dziwne opory podczas pieszczenia go :-( ,których chciałabym sie w koncu pozbyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Najpierw powoli wsadź mu rekę w spodnie i się wtedy okaże czy wie "co ma dalej robic" Jezeli sie zawstydzi to znaczy ze dobry z niego chlopak bo jak sie rozjuszy bardzo to znaczy ze to stary zboczeniec i dewiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj rysio rysio
dlaczego dewiant?? może początkującaa jest very sexi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by była very seksi
to dawno już nie byłaby dziewicą.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziczały Rysio
Może początkująca jest sexi ale jeżeli chlopak się zawstydzi tak narazie "radykalnego " w ich przypadku czynu jakim jest wlozenie przez kobietę ręki do spodni gościa to znaczy ze gośc niejest jakims podstępnym zboczeńcem czyhającym na cnote Początkującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaa
no prosze ile komentarzy :-) Moi drodzy,dziwicą jestem z wyboru :-) miałam juz kilku chłopaków ale do zadnego nie czułam wielkiej miłosci i namiętmnośći :-) nie chciałam zrobic tego tylko dlatego,zeby miec to juz za soba,czekam na tego jedynego :-) obecny chłopak jest bardzo wyrozumiały dla mnie i nie chce nic na sile,za co jestem mu bardzo wdzieczna,nie robi nic na siłe bo nie chce mnie zrazic ... a to,ze ejstem nieśmiała nie jest juz moja wina :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem..
nie pamiętam żeby mój mąż w takiej sytuacji się wstydził (lub zawstydził na chwilkę) wręcz przeciwnie - a bardzo daleko mu do zboczeńca hmm.. może chciaż za długo go przetrzymałam?? początkującaa ale nic na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezkresny Przemytnik Arbuzów
Początkująca nic na siłe to po pierwsze a jeżeli on poczuje ze juz chce czegos dokonac to zrob cos takiego "z jajem" np wsadz mu palca w odbyt. Jezeli spyta co ty robisz to odpowiedz mu ze pokazujesz mu na jaki bol cie wystawia ów obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacaaa
hmmmm... przestawiłam jedna literke i wyszło na to,ze to on się wstydzi hehehe nie to ja sie wstydzę go pieścić,moze dlatego ze nie wiem czy dobrze to robię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
to do tego wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz
znaczy do tego bezkresnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy już się od niego nie odczepisz, bedzie chciał tylko z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jexdziec
najpierw przez spodnie a potem suwak w rozporku rozpinasz i przez bokserki...i tak stopniowo. Każdy facet uwielbia rękę kobiety w swoim rozporku. Śmiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja tez na poczatku nie mogłam sie przełamać,było mi głupio grzebac mu w rozporku hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurwaaaaaaaaaaaaaa
bede wymiotowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiszzzz
ugniataj jego klejnoty tak troszke mocniej,gniec je jak byś gniotła worek ;-) zobaczysz doprowadzisz go do orgazmu szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×