Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulakp

3 TYG dzidzia - KOLKI POMOCY

Polecane posty

Gość ELZA309
POLECAM SAP SIMPLEX NIE MA NIC LEPSZEGO NA KOLKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka444
Moja córeczka zaczeła dostawać kolki w 2 miesiacu zycia.Bardzo skutecznie jej pomaga INFACOL jesli jest podawany regularnie dziecko moze wogule nie miec problemów z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na kolki polecam wodę koperkową, mojemu synkowi pomogła efekt już było widać po dwóch dniach, kupiłam na wodakoperkowa_pl sprawdzone źródło jeszcze dostałam zniżkę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farunissa
Witam Mój synek zaczął miewac kolki w 2 tyg. Strasznie silne i dosc długie bóle. Próbowaliśmy Delicol i Espumisan razem ale nie pomagało, pojechałem do niemiec po Sab simplex i rzeczywiście pomogło ale na około dwa tygodnie, po tym zaczeły sie zaparcia i nawrót kolek. Pomagają masaże i suszarka do włosów. Wypróbuje jeszcze Grip water i Lefax bo słyszałem że ten drugi jest równie dobry co Sab simplex. Ale wszystkie te leki maja tą samą substancję główną która elimiuje kolke ( simeticon) i z tych wszystkich Sab Simplex ma największą dawkę. Każde dziecko jest inne i na każde inna metoda jest inna. Po kolce zaraz ząbkowanie i tak w kółko :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×