Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aldi.qwe333

praca w SKOK

Polecane posty

Gość aldi.qwe333

Czesc,ide na rozmowe kwalifikacyjna do SKOK,chcialem sie dowiedziec jak taka rozmowa przebiega,jakie sa pytania,jak pracuje sie w tej firmie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danielo
Czesc zależy do jakiej SKOK - ja byłem na rozmowie w Południowo-Zachodniej SKOK- bylo sympatycznie, wysłali mnie na szkoelnia, obiecywali kokosy a okazalo sie ze mialbym zarabiac 600 zł - wiec podziekowalem - wiem tylko tyle ze przeprowadzane są egzaminy dla nowych pracownikow i jest bardzo bardzo duzo materialow do nauki (na uczelni tyle nie mam co tam mialem ;p) generalnie - źle wspominam moją przygode ze SKOKiem. Pozdrawiam. Ale nie zrażaj sie bo słyszałem ze w SKOK Piast jest inaczej i w Stefczyku bodajże też. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1269
Ja miałam" przyjemność" pracy ze skokiem. Papierów pełno, kasa słaba. Zresztą nie jest tak pięknie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1269
i zapomniałam dodać, że zaczynałam ze Skoiem Stefczyka i Kopernika. Najpierw się dowiedź za jaką kasę będziesz pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanecka
i co dalej tak malo płacą??? 600 zł z a 8h pracy i do tego soboty? to straszne.... najnizsza krajowa to 899 zł brutoo co wychodzi jakos 645 zł na reke.... beznadzieja skok...niby praca biurowa, peiknie ładnie a tu masz ci los tak malo płaca,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleela
Zaproponowali mi pracę w Skoku kopernika na stanowisko: kasjer-doradca klienta, obecnie mam pracę, ale fizyczną i dlatego chcę ją zmienić, czy ktoś miał jeszcze doczynienia z tą firmą? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepracowałam w SKOKach (dwóch z kolei) ponad 4 lata, zaczynałam od kasjera a potem były dwa stanowiska kierownicze.Powiem tak: praca jest odpowiedzialna, pełno papierów, dużo wymagają - mało dają, cienko ze szkoleniami nie mówiąc już o pensji. Oczywiście kierownicy czy dyrektorzy zarabiają więcej niż dorady- kasjerzy, ale też nie są to kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
a jak jest w skoku "Piast"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubaj
No właśnie jak jest w SKOK Piast?, a zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych czy specjalistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×