Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matka Żona Kochanka

Zero doświadczeniaP

Polecane posty

Mam 34 lata ,0 doświadczenia,dyplom UW(prawo i adm na 4),dwoje dzieci,początek podstawówki,męża ,który mnie wyzywa,dał mi nawet pozew rozwodowy -taki hojny ,a co:PChcę pracować,pragnę pracy!!!!!Miałam pewną głupawą pracę przeż 1 miesiąc,byłam taj zajebista ,wszystkie normy ,że ech...za 4 pracowników.Ale praca po południu ,do 22.Proszę o rady mądrzejszych ode mnie:)Na duchu też mnie można podtrzymać:) Moje zalety:P -łatwość w nawiązywaniu kontaktów -jeszcze bardzo dobra prezencja -\\\"lubię ludzi\\\" -umiem załatwiać rzeczy niemożliwe,negocjować,czy jak kto woli targować -siła przekonywania -siła przekonywania -lubię się uczyć -wiem ,że w pracy będę dawać z siebie wszystko Tylko OD CZEGO MAM ZACZĄĆ????!!!!!! -praca z cyframi odpada,zdecydowanie wolę z ludżmi:) Btw jestem z Warszawy,a pracę tzw niezbyt mądrą podjęłam ,aby Mikołaj dla dzieci był miły:P.Myślałam ,że będę wzorową matką Polką,ale duszę się w domu,chcę pracować,najlepiej by było,gdybym bardzooooo polubiła TĘ pracę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaa
szczerze? bedzie ciezko. zero doswiadczenia to najgorsze co moze byc. poza tym wiek 34 lata to dla niektórych tez moze byc juz "za dużo". praca dorywcza odpada poniewaz chce przewazne ludzi uczących się do 26 roku zycia. moze udac sie np na kasie w hipermarkecie, akwizycja lub chałupnictw. ja mam 20 lat, troche doswiaczenia w handlu a i tak jest ciezko. probuj, moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaa
aha jest jeszcze mozliwosc pracy jako przedstawiciel handlowy. takich ogłoszeń znajduje mnóstwo z tym, że w tej pracy jest wymagane prawo jazdy kat. B i mile widziany samochód własny. po 3 miesiacach dostaje sie bodajze słuzbowy. dosyc czesto w tej pracy takze mile widziane jest doswiadczenie wiec jezeli bedzie duzo osob na te miejsca to ty bez doswiadczenia tez pewnie szanse masz znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutacja
prosiłabym Cie o podanie maila,mam pare pomysłow. Napisze,moze skorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo rany
Ale głupie pieprzenie!!!!!! To nby co 34 to stara? Wybacz magdooooo ale jesteś strasznie ograniczona.Ja mam 36lat a wyglądam dużo lepiej niż niejedna 20.Może właśnie to brak inteligencji nie daje Ci możliwości na rynku pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaa
malo inetligentna to moze Ty jestes skoro nie zauważyłas za dużo napisałam w cudzysłowiu- to takie cos " ". wiem jakie są w poslce realia i mimo mojego młodego wieku troche sie juz napracowałam. i wszedzie, gdzie probowałam dostałam sie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi i pisze się
"w cudzysłowie", ograniczonme półmózgi z rodzyną zamiast mózgu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×