Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minecia

co dokladnie robi Wasz Facet dokladnie tuż po minecie...

Polecane posty

Gość niepocieszona
z tym wiekiem, to chodzilo mi o to ze np. ja bedac jeszcze w liceum, bez jakichs wiekszych doswiadczen z facetami brzydzilam sie penisow i w ogole nie moglam sobie wyobrazic jak to w ogole mozna dotknac, nie mowiac juz o wzieciu do buzi czy cos..ale zmienilo mi sie to z wiekiem.kolejni faceci przekonywali mnie do swoich cial i potrzeb. myslalam ze z facetami i ich stosunkiem do kobiecego ciala jest podobnie..ale chyba sie mylilam. faktycznie nie zmusze go przeciez do nieczego.. nie chce tu powiedziec ze stawiam przyszlosc naszego zwiazku pod znakiem zapytania, bo przeciez nie zerwe z nim przez glupia minete..tylko czasem jest mi przykro, wspominajac dawne czasy, albo sluchajac uniesien innych dziewczyn ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaaaa
Moj wacha paluszki...to mnie troche krepuje, ale co mam mu powiedziec.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj , jak powiedział , moglby mi to robic na okrągło , i faktycznie niekiedy go siła z tamtad zabieram , hihihi ,apotem mnie kocha mmmmm........... i caluje i znow kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Ja jestem wlasnie po powaznej klotni i romowie z moim lubym na ten temat. Rozmowa nic nie wniosla do tematu, nadal nie rozumiem o co biega, ale widocznie o cos biega, wydaje mi sie ze wlasnie o te wspomniane tu preferencje - nie kazda babka normlanie przyjmuje robienie loda i wszystko co sie z tym wiaze i chyba u facetow jest tak samo. Efekt naszych rozmow jest taki ze seksu mi sie totalnie odechcialo i mimo ze moj chlopak mowi ze sie mnie nie brzydzi to ja zaczelam sie brzydzic samej siebie. Jestem oblesna, wszystko mam takie obrzydliwe, pewnie niesmaczne i smierdzace, fuuuj. Nie moge dac mu sie teraz dotknac,az sie boje pomyslec co dalej bedzie. Do Niepocieszona - jesli Twoj facet nie chce Ci robic minetki, przestan mu robic loda, on jest jakis seksistowski normalnie. Ja osobiscie jestem zdania ze przez nieudany seks nawet najbardziej udany zwiazek moze sie rozwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minecia
Jak fajnie by bylo gdyby facet mogl sie ze mna kochac, a potem np. robic mi minete przez chwile i znow sie z emna kochac. ALe w zyciu bym mojemu na to nie pozwolila. Bym chyba z obrzydzenia umarla, gdyby musial scalowywac ze mnie moje rozmazane soczki pomieszane z watpliwie przyjemnym smakiem kondoma i swojego penisa. Fuuuj, dochodze do jakis paranoi, ale nic nie umiem na to poradzic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbierak
uppppppppuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie mam pytanie
ciekawe ile z was robi loda z tzw połykiem :-) krzyczycie na facetów ze sie brzydza was, a jak niby my mamy odbierac wasz wstręt do naszego ejaukulatu (sa wyjatki). no więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci powiem, że ja jestem już po.. :classic_cool: Ale mój facio już spać do domku poszedł :( A nawiązując do tematu - zębów nie myje, a robi to, na co mamy akurat ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, masz jeszcze kręgosłup :( Z resztą, czy to byłaby ta sama przyjemność..? Ja za niedługo wyjeżdżam na jakiś tydzień i nie wiem jak to będzie bez niego :o porażkowo.. łączę się w bólu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ,ale cipka to nie torcik" , lizać jak najbardziej ale kobitki niestety tam są bakterie jeśli ktoś ma zniszczone migdały podniebienne musi wymyć zęby i dobrze wypłukać gardło bo rano będzie w buzi jak w kiblu , rozumię kobiety ale niestety nie wiem być może zależy to od jak to nazywać stanu "flory bakteryjnej, ja to czasem robię żonie ale muszę potem doprowadzić gardło do wypłukania ,wymycia wyczyszczenia i nie z powodu jakiegoś wydawałoby się obrzydzenia, bo bym tego nie chciał i nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×