Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaa

Co jeść na diecie białkowej???

Polecane posty

ja tez jestem na tej diecie narazie chudne powoli ale nie wiem ile, bo kolezanka pozyczyla ode mnie wage ale widze po spodniach ze ciut lzejsze po buzi ze mniej okragla i piersi sa mniejsze a co ja jem? glownie jogurty naturalne, serki wiejskie lekkie, makrela, tunczyk, jajka (na 3jajka zostawiam jedno zoltko), duzo cebuli czy z ryba czy jajecznica piersi z kurczaka, udka, twarog chudy, no i jak warzywa wolno to wiadomo jakie nie mam piekarnika wiec odpada mi pieczenie miesa w piekarniku ktore uwielbiam :( jak narazie jestem zadowolona z diety i nie boli mnie brzuch, a gdzies tu kiedys pisalam ze mam problemy i po roznych rzeczach mam rewolucje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy w ogole czytalyscie o tej diecie? nie ma czegos takiego jak pisze DONIUS ze mozna byc tydzien a pozniej wprowadzac wegle :o ludzie!!!!!!!!!!!!!!! tam sa fazy!! 4fazy 1 faza jest uderzeniowa, na ktorej je sie samo bialko i nabial ja ja robilam 3dni, mozna ja robic i 5 czy 6 dni ale zalecia sie maks 10dni!! 2faza to wprowadzasz do tych bialek i nabialu warzywa jest to faza naprzemienna 3/3 albo 5/5 czyli 3dni same bialka, a pozniej 3 dni z warzywami, i znowu bez warzyw 3 dni, i pozniej znowu 3 dni z warzywami, naprzemiennie 3faza to jest dopiero wprowadzanie powoli innych produktow jak juz np zgubimy tyle kg ile chcemy i zazwyczaj na kazdy 1kg przypada 10dni 3fazy ja chce schudnac ok 10kg, wiec 100dni ma byc moja 3faza 4ostatnia faza to jest utrzymanie wagi i robienie jednego dnia bialkowego do konca zycia najpierw poczytajcie o tej diecie a pozniej piszcie ze po tygodniu mozna owoce wprowadzic :o nie dziwie sie ze ludzie na niej mdleja, choruja skoro niektore madre osoby po 20dni robia 1faze :o i duzo wody!! trzeba pic duzo wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko dla bezpieczenstwa zakup sobie ksiazke w empiku koszt ok 20zl, tam masz wszystko wytlumaczone http://www.empik.com/nie-potrafie-schudnac-rewelacyjna-francuska-dieta-odchudzajaca-dukan-pierre,prod930452,ksiazka-p?utm_content=prod930452&utm_source=dataforce kolejna ksiazka jest z przepisami, ja ja mam, jestem zadowolona bo sa rowniez przepisy na slodkosci, http://www.empik.com/nie-potrafie-schudnac-350-nowych-przepisow-dukan-pierre,prod7730057,ksiazka-p?utm_content=prod7730057&utm_source=dataforce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:O nie umiem tych linkow dobrze wkleic no nic autorko zobacz sobie w google ksiazki dukana "Nie potrafie schudnac", taka z biala okladka a druga to "350nowych przepisow" rowniez biala okladka ja mam ta druga kupiona z przepisami a nie bedziesz na forum sluchac doniusia ktora radzi jest parowki :o w tej pierwszej ksiazce masz rowniez wytlumaczone na czym ta dieta polega, wszystkie fazy, wszystkie produkty jakie mozesz jesc i jakie sa takie na tak ale nie za czesto, np marchewka czy buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa man
jedz duzo ciuciu inaczej cukierki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
Dieta białkowa choć skuteczna, to trzeba na niej uważać, żeby sobie nie zakwasić organizmu i zepsuć metabolizmu. Zanim się na nią zdecydujecie, warto poczytać http://vimed.pl/2011/04/dieta-wysokobialkowa-a-zdrowie - nie mówię, żeby w ogóle zrezygnować z diety białkowej, ale żeby na siebie uważać i nie przesadzać z tym odchudzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasami pozwalam sobie na takiej diecie na male odstepstwa i czasami zamawiam catering z www.teleobiad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×