Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maja20

Niezdrowa ale pyszna!!Coca Cola też ją tak lubicie jak ja?

Polecane posty

Gość Maja20

Witam wszystkich:) Postanowiłam poznać osoby, które tak samo jak ja uwielbiają Coca Colę. Wiecie, ja to mam tak, że jak w nocy przyśni mi się, że piję Colę to w dzień jestem bardzo spragniona i żaden napój mi nie pomaga. Wtedy zostaje mi tylko jedno, biegiem lecieć do sklepu po Colę, bo inaczej to aż mnie nosi;) Chcialabym poznać ludzi, którzy tak samo jak ja mają bzika na punkcie tego niezdrowego napoju. pozdrawiam i czekam na wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekrostooley
@@___@@___@@__________@@@@@@____@@@@@@__@@@@@ @ @@__@@____@@__________@@___@@_______@@_________@@_ @@_@@_____@@__________@@___@@_______@@________@@__ @@@@______@@__________@@___@@_______@@_______@@___ @@_@@_____@@__________@@___@@_______@@______@@_____ @@__@@____@@__________@@___@@_______@@_____@@_____ @@___@@___@@@@@@____@@@@@@_______@@_____@@@@@@@ _____________________________________________ _____________@@________@@___@@@@@@@@__________ _____________@@@@_____@@___@@______@@__________ _____________@@_@@____@@___@@______@@__________ _____________@@__@@___@@___@@@@@@@@__________ _____________@@___@@__@@___@@______@@__________ _____________@@____@@_@@___@@______@@__________ _____________@@_____@@@@___@@______@@__________ _____________________________________________ @@___@@___@@________@@@@@@@___@@@@@@____@@@@@@@ @@__@@____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@_@@_____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@@@______@@________@@@@@@@______@@_______@@@@@@@ @@_@@_____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@__@@____@@________@@_____@@______@@_______@@_____ @@___@@___@@@@@___@@_____@@______@@_______@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nie pije zadnych gazowanych napojow,ale jak czasami mnie naleci,to wlasnie mam ochote na coca-cole:) Na szczescie nie trafia mi sie to zbyt czesto. A coca-cola ponoc tak samo uzaleznia jak papierosy czy kawa. I jest niezdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×