Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiunka../

chłopcy czy sprawia wam przyjemnoscdo pań też_

Polecane posty

Gość misiunka../

widok laski delektujacej sie smakiem waszego kutaska?? i panie czy wy lubicie patrzec jak wam facet lize cipke?? jara was to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samemu mozna sie domyslec ze
facetów to wiadomo....Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzi dziedzic pruski
dokladnie filozofia stref erogennych naszego ciala jest malo skomplikowana :-o zawsze bedziemy Wam glowe pchali do jednego miejsca;) . mamy jedna strefe ALE JAKA !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie duże lody
ja lubie bawic sie lodem mego faceta .Podnieca mnie jak patrzy.A ma na co.Jego penis mierzy 22cm i ja go biore całego po same jajka.Mówi,ze najbardziej go podnieca widok,kiedy go łykam w całosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekek
@lubie_duze_lody: a co on na to gdy mu pokazujesz swojego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka1234
:) Do => "wchodzi dziedzic pruski " Napisałeś: mamy jedna strefę erogenną, ale jaką! Szkoda że odrazu nie dodałeś, że ta strefa jest (jakby nie było) chujowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetów
najbardziej lubicie jak kobieta robi wam loda to gdy wam bierze do ust tyle ile jej wejdzie tzn do jąder??czy główke najbardziej?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak mi zona ssie sama glowke masuje jajeczka i jezyczkiem lize calego k***ska mrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie mam taką koleżankę ,jak ona jest zafascynowana moim pisiorem,robi loda z takim zaangażowaniem ,z takim oddaniem, jeszcze nie miałem przez swoje 40-letnie życie takiego loda.I jak twierdzi,że to z powodu minetek,a ma taką piękną cipunie że bym n ormalnie ją zjadł.minetkę mogę jej robić całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×