Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała maruda

brak mi ...no z niedopieszczenia wariuję

Polecane posty

Gość mała maruda
uh...nie przypominaj mi :o ale wiesz co? dla zasady zerwałam z nim kontakty, chociaz nadal mam na niego chcicę ...a co narobił apetytu kretyn...ja tez juz po studiach, wiec Cię prokurator nie zdybie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
Ty prmitiv ja jestem nieszczęśliwa, bo mi przeszedl kolo nas fajny seks..zreszta z glupkiem to nie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melduje sie 27 latek
tak zdecydowanie nalezy wszystko zaczac od rozmowy na priva obojetnie jaki bedzie koniec znajomosci ;) no ale to trzeba jakis namiar zostawic o co niniejszym moge jedynie uprzejmie prosic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 latek - podaje priva TYLKO do Twojej wiadomości;) Czekam na maila szpilla@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jakie szczęśliwe zakończenie (a może początek) -niech wam Bóg błogosławi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melduje sie 27 latek
Onka , Iwonka ;) a moze odrazu na GG ? zdaje sie ze Cie zczapilem na Gadugadu zaraz do Ciebie zagadam moze to Ty ? jak nie to dostane najwyzej od jakiejs iwony wirtualnie po pysku ze obce kobiety zaczepiam na GG ;) i napisze maila ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delikutaśny
Hej Mala M :-) Oj fajne to zdanie o przytulanku bez ubanka... tez mam ochote... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
ja 3 tygodnie nei wytrzymam :o ja juz bardzo dlugo nie mialam sexu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 27 latka: z Iwonką - pudło ale byles blisko;) mała maruda: bez sexu da sie nawet dłużej wytrzymać -wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
ja juz tyle czasu poszczę, ze się nie przyznaję...nie uwierzylibyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej byłoby poszukać kogoś do dopieszczania w realu. Niestety mi brakuje pomysłów na miejsca, w których można spotkać sensownych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melduje sie 27 latek
Onka mail poszedl czekam na odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzcie przykład z melduje się... ehh oby takich Panów było więcej ;) pozdrawiam melduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moją
mariolkę poznałem w bibliotece onka spróbuj też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
wiecie co? zawsze tak jest - proszę, dzięki mnie spiknęło się dwoje na sex..moze ja zajmę się zawodowo zalatwianiem cudzych spraw nie mam komu usiąść na kolankach :o :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
napisalam kilka artykułów i nikt mnie nie poznał a wyjezdzalam nawet za granicę do bibliotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melduje sie 27 latek
ehh23----> dziekuje za mile slowo serdecznie pozdrawiam rowniez Onka -----> pylam do domu szpagatami zeby na 23 byc przy komputerze ;) biblioteka powiadacie ? mnie sie zawsze marzyla sytucja typu zderzenie wozkami w supermarkecie :) albo jakas kraksa na drodze ... chociaz moze z ta kraksa to to nie jest taki dobry pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam niesamowite historie o znajomościach pociągowo -autobusowych. Ja spędzam w środkach komunikacji mnóstwo czasu i...nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
niesamowita hisotrie to mialam ja, jak p0are lat temu facet pomogl mi na wiosnę winiesc siatkę do tramwaju i zostal tam, wracalam po calym dniu zmeczona z "ogonem' w postaci faceta. Wygladalma wtedy elegancko, dlugi czerwony plaszcz, wlosy od fryzjera... :o...pod domem go splawilam a potem balam się orzez 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×