Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Krystyna34

Czy ktos z was budowal dom modułowy

Polecane posty

Gość gość
Do tej pory nie paska żadna odpowiedz na zadane pytana. Czy naprawdę ktoś budowal dom modułowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja pomogę :) My ostatnio zdecydowaliśmy się na dom modułowy, jeszcze chwilę i będziemy mogli się wprowadzać :) Oczywiście wykończenie to już inna bajka :) Jakieś konkretne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita. Czy naprawdę postawienie domu modułowego jest tańsze od domu murowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumm
Z jaka firmo współpracowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMDM
Buduje Dom Modułowy Model Thales 2000 zaprojektowany w technologi Modułowej o wielkości 78m2,jestem przekonana ze to dobra decyzja bo najtaniej 124 800 zł wykończony mam Leasing na 8 lat i place 1390 zł co miesiąc bez wpłaty czy zaliczki , mogę teraz mieszkać i czynsz płace , ale mam już dom który stoi na działce bez zgody na budowę tylko na zgłoszenie .ale za ogrzewanie i prąd place 170 zł miesięcznie ,dom energooszczędny .Mieszka się bardzo dobrze bo jest wygodny i spełnia moje oczekiwania ,firma która to wykonała jest sprawdzona i wiarygodna , mogę polecić i podać namiary ,jest to technologia przyszłości nic lepszego nie trafiłam na tym rynku.Projekty domów do wyboru od 35 m2 do 129m2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda MDM - z jakiej firmy korzystałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z jakiej firmy ten dom? bo coś nie ma tego Modelu albo już zmienił nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na dom modułowy z kreamzytu http://atrakcyjne-domy.pl/ . Niby wiedziałam na co się umawiam ale i tak opadła mi szczęka, że rzeczywiście postawili calusieńki dom w 100 dni! Niesamowite, a już się bałam, że tak jak szwagier będziemy trzy lata budować. Dom był w cenie mieszkania w dużym mieście jak Gdańsk a o ile bardziej wygodny i komfortowy niż mieszkanie. No i energooszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jest całkiem w porządku :) Jestem zadowolona z wykonawstwa tej firmy www.partner.szczecin.pl , zrobiła to tak jak się należy, domek służy nam już dobrych parę lat i nic złego się z nim nie dzieje wiec osobom które wciąż nie maja dobrego wykonawcy, polecam właśnie ich <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaIkarius
Nie wiem czy bym się zdecydowała na dom modułowy, może i jest to tania technologia, jednak nie jestem do końca przekonana, co do ich wytrzymałości, utrzymywania ciepła. Chciałabym poznać kogoś kto mieszka w takim domu. Ja znalazłam tylko taki artykuł http://weneo.pl/dom-modulowy-same-zalety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhaki
Same zalety z takim rozwiązaniem, czas realizacji jest zdecydowanie krótszy. Można uzyskać nowoczesny design i zaoszczędzić na budowie. Dodatkowe zalety znajdziesz na http://weneo.pl/dom-modulowy-same-zalety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, że u tego producenta: http://modularsystem.pl/oferta/kontenery-budowlane/ można zakupić domy modułowe i kontenery mieszkalne. Nie wiem, jak to dokładnie cenowo wygląda, ale czytałam kiedyś, że budynek z prefabrykatów jest o wiele tańszym rozwiązaniem. I jego dodatkową zaletą jest to, że w szybki sposób można go postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy firm, nikt nie poda konkretów nie ma co tu na to liczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie budowałam domu ale miałam okazje zobaczyć dom modułowy i jest to całkiem dobre rozwiązanie według mnie. Firma Hepamos zajmuje się takimi rzeczami, sama miałam z nimi styczność podczas wynajmu kontenera i mogę polecić wszystkim. Super obsługa i szybki montaż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi zdecydowali się na dom modułowy i wyszło im to taniej niz budowa "normalnego" domu. Poza tym stawianie budynku modułowego trwa zdecydowanie krócej. Z tego co się orientuje oni współpracowali z firmą Hepamos i byli bardzo zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja budowałem przy współpracy z Hepamos i była to świetna decyzja, razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i kosztu takiego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aillena
Budowałam taki dom . Dodam jednak, ze nie jest to dom w ktorym mieszkam cały rok ale domek letniskowy na działce nad jeziorem. Jestem zadowolona wybudowali mi go szybko Praktycznie moglam od razu zacząć z niego korzystać No i nie musiałam pilnować ekipy co było dla mnie wazne bo jednak działka jest oddalona od miejsca zamieszkania a sama pracuję tak wiec nie wiem czy mialabym na to czas..... http://monitorfx.pl/budynki-modulowe/ Takie budynki mają bardzo wiele zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo fajna opcja, polecam firmę Hepamos, profesjonalnie i solidnie wykonane, efekt genialny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam domy modułowe, sam mam taki, a korzystałem z usług firmy Hepamos, profesjonalne podejście i solidne wykonanie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam firmę Hepamos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepsza pod tym względem jest firma Hepamos, sama korzystałam z ich usług, dom solidnie wykonany i w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my budowaliśmy dom według projektu Gamebo 101 z firmą Gamebodom zobaczcie sobie pełną ofertą na stronie http://gamebodom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w domu modułowym od dwóch lat. Mój był budowany przez firmę BOXlife, ponieważ jest ważny dla mnie nie tylko produkt ale też i forma jego sprzedaży i serwis. Cena była przystępna i adekwatna do jakości użytych materiałów. Jestem bardzo zadowolony. Ogrzewanie domu 96 m2 kosztuje mnie do 300 zł w miesiącach zimowych. Nowoczesna bryła mocno zwraca uwagę przechodniów. Z chęcią do niego wracam. Jestem przekonany, że domy w tej technologii to przyszłość. Więcej widać ich na zachodzie, ale powoli wkraczają również do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DCBR dom KORAL

Bardzo przydatne informacje o domu modułowym jednego z polskich producentów DCBR ( DCBRhouse Wrocław)  znajdziecie na fb  tutaj: https://www.facebook.com/DCBR-house-domki-drewniane-modułowe-KORAL polecam lekturę i wstąpienie do grupy tej  strony. Uwaga :  Dla osób o mocnych nerwach !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

My zdecydowaliśmy się na dom Gamebo 101 z firmy Gamebodom i ta firma nam dom stawiała. Jak najbardziej ok. Mieszkamy już drugi rok co ważne koszty ogrzewania, są niskie! A to ważne przy naszych długich i mroźnych zimach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom modułowy
Dnia 19.08.2011 o 15:58, marta marta napisał:

A ja jestem bardzo zadowolona z firmy Quick-Modulo z Warszawy. Zanim zdecydowałam się na współpracę z tą firmą zrobiłam wywiad środowiskowy na jej temat i zdobyłam wiele pozytywnych opinii. Przyznam, że nie zawiodłam się i od 2 lat mieszkam w pięknym domku modułowym:)

Witam proszę o informację jak się mieszka w takim domu, wady zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom modułowy
Dnia 19.08.2011 o 15:58, marta marta napisał:

A ja jestem bardzo zadowolona z firmy Quick-Modulo z Warszawy. Zanim zdecydowałam się na współpracę z tą firmą zrobiłam wywiad środowiskowy na jej temat i zdobyłam wiele pozytywnych opinii. Przyznam, że nie zawiodłam się i od 2 lat mieszkam w pięknym domku modułowym:)

Witam proszę o informację jak się mieszka w takim domu, wady zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×