Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska małolata

ginekolog przyjaciel czy ?

Polecane posty

Gość Ciekawska małolata

na różnych forach można poczytać o ginekologach i lekarzach dlaczego nie na tym .Powiedzcie co o nich sądzicie i co sądza wasi mężowie czy też chłopacy.Czy zdarzyły wam się jakieś nietypowe sytuacje typu palcóweczka, a może wasz lekarz jest zupełnie nagi pod fartuchem ,tak jak mój.Wizyta wtedy jest całkiem przyjemna gdy można sobie popatrzeć tak jak lekarz w jego krocze.Bo w końcu dlaczego oni nam mogą zaglądać a my nie.Sterczący członek to całkiem przyjemny widok a i czas sie tak nie dłuży gdy się leży na fotelu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia dlk
mój jest strasznie roztargniony, wpada do gabinetu ,zrzuca kurtkę i leci się przebierać, pare razy zdarzylo mu się wyjśc do mnie w samym fartuchu ,niezapietym na dodatek ,i dopiero gdy zakładał rekawiczki i stawał miedzy moimi nogami ,badał pochwę a pózniej pochylał się nademną badając mi piersi a jego goly fiutek dotykal mojej pochewki, powodując owego sztywnienie , dopiero przepraszał za swoie gapiostwo .Jestem wyrozumiała ,więc nigdy mu nic nie powiedziałam mimo że parę razy jego zawodnik wbił się we mnie i siedział tam aż jego właściciel skończył badać moje piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
to ja swojej dziewczyny nie puszcze do ginekologa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem
No dosłownie komuś się nudzi ewidentnie! Co za debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryna78
Gin to nie tylko lekarz i przyjaciel. To rowniez kochanek. Wie gdzie jest G-spot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia dlk
cześć maryna ,wie gdzie włożyć i jak przyłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ze wsi
miałam osiemnaście lat i poszłam pierwszy raz na badanie ,lekarz gdy sie dowiedzial że jestem dziewica ,powiedzial że jakoś musi mnie zbadac ,ale przeszkadza mu błona, więc niewiele sie namyślając wyjąl jakąs tubke ,posmarowal sobie fiuta maścią i zapakowal go do dziurki.ŁUPAŁ MNIE TAK Z PÓŁ GODZINY MÓWIAC ŻE NIE MOŻE SIĘ PRZEBIĆ, ale ja tam wiem swoje ,dobrze mu było dlatego tak długo to robił .Skończył wreszcie , powiedzial że teraz może badać, pomacał jeszcze moje cycki i powiedział że jest dobrze ,No nie dziwię mu sie jemu napewno było, a mnie bolała cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Wy macie
narąbane. Głupie, młode siksy, które nie wiedzą na czym polega badanie i się podniecają samą myślą. Współczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisia
a ja tam lubie jak mi ginuś dłubie koło cipci,zawsze mu staje a ja mam frajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak dziewczyny
a ja byłem ze swoją u gina i siedziałem za parawanem jak ten ją badał i podglądałem .A lekarz normalnie strzelał jej palcówę i tak miąchał po cycach jakby zaraz miał ją przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr
to juz napewno zabrobnie swojej isc do faceta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwer1111
znacie jeszcze jakieś historie? Mój ginekolog dotykal mojej lechtaczki i mowil ze sprawdza czy reaguje prawidlowo (erekcją łechtaczki i zwilżeniem pochwy), przyznał że byłam spięta, bylam wtedy młoda i myslalam że tak wygląda badanie. Powiedział że musi sprawdzić czy prawidłowo reaguję na bodźce erotyczne, żebym nie miala kiedyś problemu z chłopakiem. Pytał czy znam już orgazm i pouczał jak mam robić żeby go mieć - nacisnąć łechtaczkę palcem i trząść palcem przez pare minut aż zrobią się niekontrolowane ale bardzo przyjemne skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak siedzi
i zawija w te sreberka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popfiff
Mi kiedyś ginekolog podczas badania powiedział że mam ładny biust, nie wiem jak to traktowac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurrrek
moj ginekolog lubi badac moj odbyt swoim czlonkiem a potem kaze mi zlizywac kupe z jego h..a nie wiem czy to normalne ale ja lubie te wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp0p0p0
mój lekarz slini palec przed badaniem, bada mnie bez rękawiczek, pyta jak czesto i w jaki sposób się onanizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowka maciusia
Kiedyś byłam u nowego ginka i w trakcie badania zaczął głaskać mnie po łechtaczce. Zdębiałam. Powiedział że w pochwie jest za sucho by przeprowadzić badanie i trzeba wytworzyć śluz nawilżający. Kazał leżeć mi spokojnie, nie ruszać się, a stanie się samo... :O Byłam zestresowana i wcale nie zrobilam się wilgotniejsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hero
Ciekawe rzeczy sie u ginekologa dzieja :/ Jak sobie pomysle, ze mojej dziewczynie grozi cos takiego zabije gnoja!!! Jesli dziewczyny możecie piszcie o swoich przygodach z ginekologami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarkaa
badanie,ot i cala moja przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeee
obśmiałam się :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka z miasteczka
Ja chodze do ginekologa kobiety i mam swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casablanka
jak byłam pierwszy raz u gina to chyba widział moje lekkie zdenerwowanie i jak leżałam na fotelu z rozłożonymi nogami, to kazał mi jeszcze podciagnać do góry bluzkę i stanik i badał mi piersi, a ja myślałam że tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolalala
Mi mój pocierał guziczka i kazał obserwować studentom badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reg
Ale kretynstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik jest kretynski
moj maz jest mlodym ginekologiem i jak mowi praca to praca, takie bzdury jak tu pisza te namolne malolaty, to zenada. znam wielu facetow ginekologow i uwierzcie mi , to zadna przyjemnosc takie badanie. dla lekarza rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545yuh6te
no tak i niejeden gościu niedoinformowany sie naczyta . i jeszcze będzie swoja lalę o zdradę z ginem posądzał . jesteście szurnięci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez żartów powiem, że mój pierwszy ginekolog, starszy facet, jak zobaczył, jak jestem spięta, zaczął mi opowiadać kawały. I opowiadał podczas całego badania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez żartów powiem, że mój pierwszy ginekolog, starszy facet, jak zobaczył, jak jestem spięta, zaczął mi opowiadać kawały. I opowiadał podczas całego badania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×