Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malutka M.20

SZAŁ MACICY Z FACETEM ! WRRR !!!

Polecane posty

Gość Malutka M.20

Zachowanie mojego faceta doprowadza mnie do szału. Chodzi o to że gdy np. chciałabym kupić sobie buty z zaokrąglonymi \"noskami\" to On mówi że są brzydkie i że Mu sie nie podobają- aby ich nie nosiła, tylko np. kupiła takie z \"czubami\" - bo takie Mu sie podobnają. to dotyczy wilu ubrań gdy jestesmy na zakupach. i ja głupia na to przystaję. chce Mu sie podobac wiec kupuje to co Jemu sie podoba. tylko ze mnie to ogranicza bo nie moge kupic i nosic tego co mi sie podoba bo od razu mowi ze to cops jest okropne i krzywi minę jakby się brzydził.. co byście zrobili w mojej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
kupuj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzisz ja kupię coś sama przyniose do domu a On powie że Mu się nie podoba i żebym tego nie nosiła.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Św. Altery
to go oddaj w dobre ręce. lepiej wcześniej, niż później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
Kup walonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik.
OK - niech będą pepegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssssssieeeeńkkkka
Jak mojemu mężowi nie podoba się coś co ja chce sobie kupić to po prostu mu mówie, że sie nie zna na modzie i że to ja będe w tym chodzić!!! i koniec!!1 po jakimś czasie sam przyznaje,że miałam racje a buty z czubkami są już dawno nie modne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
che che mam podobnie.......... odtatnio kupowałam spódniczkę plisowaną.......... to usłyszałam, że jego babcia nosiła identyczną 20 lat temu ;) to mu tłumaczę, że moda wraca.............. a on, że to mu się kojarzy z babcią i koniec............... ale spódniczkę i tak kupiłam............... i sam po prwnym czesie stwierdził, że mi w niej ładnie........... bo jak się w czymś dobrze czuje, to jestem ładniejsz :) dlatego ja bym się tak nie przejmował i kupował na twoim miejscu to co tobie się podoba............ faceci to wzrokowcy........... jak na tobie będzi dobrze leżało.......... to wszystko mu się spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma wyjscia...
albo bedziesz nosic to co ty chcesz, albo to co on. Wybór należy do Ciebie. I nie ma co liczyc na podpowiedz Edyty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro doprowadza Cię do szału, kiedy chodzi z Tobą na zakupy, spróbuj chodzić bez niego. :) wybieraj to, co Tobie się podoba, bowiem to Ty, nie on, będziesz w tym chodziła. przypodobanie się facetowi za wszelką cenę nie jest dobrym rozwiązaniem w tej \'męczącej\' sytuacji, za to szczera na ten temat rozmowa, tak. facetowi nie musi się coś podobać, ale jeśli podoba się Tobie nie rezygnuj tylko dlatego, że on ma taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję serdecznie za opinie i nadal czekam :) nie chciałabym żeby uważał mnie za mniej atrakcyjną przez to jak się ubieram tzn w to co jemu sie nie podoba.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololol
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelan
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×