Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczarowany

Opuściła mnie dziewczyna,która wyjechała do U.S.A

Polecane posty

Gość Rozczarowany

Witam wszystkich.Założyłem ten temat,bo bardzo interusuje mnie Wasze zdanie i myślę że mój przypadek nie jest odosobniony.Chodzi o to,że przez 5 lat byłem w związku z o 8 lat młodzsą kobietą,którą bardzo kochałem,planowaliśmy ślub,aż do momentu kiedy Ona wyjechała do U.S.A.Było to 1,5 roku temu,po 3 miesiącach od jej wyjazdu,oświadczyła mi że, nie chce ze mną rozmawiać ani też utrzymywać ze mną żadnych kontaktów,oraz że nasz związek był pomyłką i że ona była ze mną tak długo bo myślała,że już tak musi być,mieszkaliśmy razem.Zastanawiam się teraz czy to była miłość,czy zimne wyrachowanie,tym bardziej że to samego wyjazdu mówiła że bardzo mnie kocha,odwiozłem ją na lotnisko.Po pół roku,bardzo chciałem ją zobaczyć,spotkać się z Nią i poleciałem do U.S.A.Niestety nie miałem jej adresu,rodzina nie chciała mi go podać,a moja Amerykanka,napisała mi w meilu,że nie jest jeszcze gotowa na spotkanie ze mną,że dla niej jest jeszcze za wcześnie.Jestem dobrze sytuowanym facetem,powiedzcie co o tym myślicie,czy warto myśleć o kobiecie, która ma Cię już w d......e, bo przestałeś być jej potrzebny?Pozdrawiam wszystkich,i proszę o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowany toba
ale z ciebie jest pizdeczka ... laska go puscila w trabe pewnie juz tam ciagnie 25 cm murzynskie fiuty a ten sie rozczula nad soba i zastanwaia nad sensem powrotu - wez sie w garsc i zacznij zachowywac jak facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi
smutne to ale prawdziwe!!zasmakowała dziewczyna innego zycia no i nie chce wracać!!takie jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestan sie zadreczac i szukaj na miejscu kogos godnego. Nigdy nie jest za pozno na nowa milosc. ona sobie tam juz dawno ulozyla zycie , wiec nie masz co liczyc na jej powrot. Wez sie w garsc i przestan o niej myslec Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizdeczka bo kochał? Zastanów się co piszesz, oby jak najmniej osób było tak interesownych jak ty...Do autore:Nie, nie warto. I nie dlatego, że zostawiła, bo w pewnym sensie miała prawo przeżywać rozterki- ale sposób jaki to zrobiła świadczy ewidentnie o jej szczeniactwoie a to co powiedziała, że była z Tobą bo myślała, że tak musi być.. mówi więcej... trzymała się Ciebie, bo jak piszesz - jesteś dobrze sytuowany i mogłeś zapewnić Jej przyszłość. Nie warto zawracać sobie głowy kimś, kto traktuje Cię jako dawcę a nie partnera w związku..Przykre ale po poście widzę, że nie jesteś głupim facetem.. myślę, że sam dobrze wiesz co z tym zrobić (czy dokłądniej - czego nie robić).Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondinka
Ja ci powiem tak moja sytuacja wiele sie nie rózni od twojej ... Poznałam superr faceta z którym planowałam przyszłość wszystko było cudowne rozleciało sie wszystko kiedy on poleciał do Stanów na studiał .Wszystko sie urwało przez pierwsze pół roku pislalismy do siebie dziwnilismy wogóle nie moglismy zyc bez siebie po roku wszystko sie zmieniło i odszedł teraz nawet sie ożenił aby zatrzymac sie w stanach na stałe :(( ech rozumiem cie ale nie wartu juz o tej osobie mysleć tak twierdze lecz odwrotnie robie bo tez czasami mysle o nim jeszcze bardzo czesto i to jest wkurzajace ale zycze ci szczecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowany
Do ngLka. Dziękuję za szczerość,w zasadzie to nie mam pretensji,że ona odemnie odeszła,bo każdy człowiek ma prawo wybrać co dla niego jest najlepsze,ja już się z tym pogodziłem,ale bardzo dobrze to ujęłaś,że zrobiła to w sposó najgorszy z możliwych,to normalne że ludzie się rozstają,ale kulturalni ludzie nie chowają głowy w piasek,i utrzmują ze sobą kontakty,tym bardziej że tak wiele ich łączyło i podobno się kochali.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitoslav
Ty ja niedawno wruciłem ze stanów. Rypałem tam jakomś trzydziechę, ktura mówiła, ze pusciła w trąbe jakiego starego ramola. Może to ta twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma cię w d...pie - to nie była laska!!! Było sprawdzic przed wyjazdem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral 37
Do Vitoslaw; Jeżeli uważasz 37-letni facet jest za stary dla 29-latki,to twój problem,ale chociaż sobie pobzykałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitoslav...Ty lepiej wroc do szkoly:D Jedyne co rypiesz to bledy...MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coż z tego co zauważyłem po znajomych itd. to większość nawet jak razem pojechała za granicę np. do angli to już razem nie wracali bo np. laski tak głupieją też z tego tytułu ,że są uważane tam za piękne, a u nas są szarymi muszkami. W USA również jak pojedziesz to nie będzie tam takich lasek jak na okładkach czy w filmach amerykańskich. Tam są grubaski i tłuściochy z dużymi du... Jak tam przyjedzie polka wysportowana i zadbana to ma kolesi na pęczki, a laskom wtedy odpier.... zwłaszcza jak zobaczy czarnucha . Być może jeszcze ochłonie i wróci ale ja bym zacisnął zęby i se dał spokój . Nie jesteś sam bo znam wiele osób które zostały same po wyjeździe drugiej osoby. Ale też nie ma co płakać za taką osobą bo prędzej czy później i tak by cię zostawiła np. idąc do jakiejś pracy czy coś podobnego. To są po prostu takie typy ludzi takie typy lasek lub po prostu ludziom uderza do głowy jak są winnym lepszym świecie bo USA na pewno jest. Być może jest tam doceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×