Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

treasure

PUSZYŚCI - proszę o pomoc

Polecane posty

Witam wszystkich puszystych :) Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że mamy trochę utrudnione życie z powodu kochanych (i mniej kochanych) kilogramów w naszym ciele. Powiedzcie mi proszę, czy warto korzystać z tych specyfików i diet, które sprzedawane są m.in. przez internet? Czy same/sami również korzystaliście lub zamierzacie dopiero kupić te cuda? Poza tym zastanawiam się... gdyż znalazłem możliwość zakupienia ubrań dla puszystych właśnie przez internet. Czy ktoś z Was kupował jub kupuje taką odzież przez net? Skąd macie pewność, że np. takie spodnie będą na Was pasowały, skoro nawet nie możecie ich przymierzyć? Proszę Was o opinie, bo u nas w sklepiku w mieście wybór jest bardzo mały, a przez net jakoś do tej pory nie zwykłem kupować. Może ktoś poleca jakieś linki? Najchętniej sprawdzone... Buźka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Hmmmmmmmmm Jezeli chodzi o diety To roznie Ja nie stosowalam zadnych diet Rz bralam tabletki odchudzajace, ale nie polecam fakt faktem shcudlam przez to ale to nie bylo to co chcialam osiagnac nalepszym lekarstwem jest po prostu sport:)pylwanie jakies spacery Oczywiscie nie do przesady Ale nawet dla lepszej kondycji, naszego zdrokwa Najlepszy to sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokoweczka - ale mówisz, że schudłaś... Długo to trwało? Efekty były widoczne? Jakieś skutki uboczne? (oczywiście mowa o tabletkach, a nie o sporcie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
hiii:)Oczwyiscie niestety mowicie o tabletkach:)tak efekty byla widoczne Juz po miesiacu Ale tabletki sa ogolnie ciezke dla organizmu Obiczaja bardzo serce:(no ale efekt byl Ale wale lepiej sie nie czulam mimo tego ze schidlam 5 kg mozna powiedziec A po drugie jak to po kazdych tabl moze wystapic efkt jojo:(wiec kochani naprawde nie polecam tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka apple fit
wiec ja bardzo polecam Ci tabletki wspomagajace Apple-Fit. sama je teraz uzywam i uwazam ze sa swietne. narazie nie widze wyraznych efektow ale jak wezme jedna tebletke przed jedzieniem to pozniej przez jakies 4-5 godzin nie czuje glodu( chociaz slysze jak cicho mi burczy w brzuhu- ale nie czuje glodu!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, a gdzie można te tabletki dostać? Masz jakiegoś linka? a może w aptece? Czy kiedy weźmiesz tabletkę, to jesz normalny posiłek? czy wystarczy Ci... no nie wiem... np. mała kanapeczka lub jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoweczka
Nie zapomnijcie ze kazde tabletki oslabiaja prace zloadka i proadza do roznych zaburzen naszych narzadow A do tego sa nastepstwami efektu JOJO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperados szybkobiegos
Ja tam nie jestem żaden k. PUSZYSTY ,ja jestem GRUBY i mi z tym dobrze , a chudnę kiedy czymś się zajmuję i nie myślę o odchudzaniu. A kiedy brałem ludzi do pracy to wykonują tą pracę 4x wolniej niż ja. Oczywiście,gdybym siedział w biurze podejrzewam że organizm też mniej by potrzebował kalori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×