Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeterija

Tu się można poskarżyć i ponarzekać

Polecane posty

Topik dla naszej polskiej natury. Możecie dowolnie sobie napsioczyć- na rząd,na dzieci,bo zupa była za słona itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet mnie nie kocha
mam denna prace nie mam przyjaciol nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi mam pryszcza na brodzie wlosy sie ni ukladaja jestem blada i mam cienie pod poczami mam cellulit i wystajacy brzuch dostalam okres i brzuch mnie boli i mam zajady dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy no bleeee
telefon mi sie rozladowalllll ;(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojy
Nie nie nie niedoczekanie oberwiesz po ryju ty skurwiały baranie. Ale prawda jest taka i prawda jest jedyna ze macie mnie przed soba najlepszego skurwysyna. Tak tak to ja The mutherfuckerKid czy jest Ci dupku głupio czy czujesz chociaz wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec łikendu:-( Nie lubię Marcinkiewicza Nie lubię Rydzyka Nie cierpię wszelakich nakryć głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja taka madra
Nie chce mi sie uczyć, a mam 5 kolosów w tyn tygodniu Mój facet myśli, ze w naszym jest wszystk ok, ale nie jest!!!!!!!! i on o tym k****nie wie I w ogóle wyc mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowy,ale jak spłynie to białe gówno,to pokażą się nagle te wszystkie gówna,co pod nim leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoge 342342
niemoge wydlubac kozy z nosa, a wiem ze jest i to mnie denerwuje bo nie lubie miec co s w nosie !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny- za późno- po prasowaniu:-P Ale polecam się na przyszłość:-) Kozę z nosa proponuję wydmuchać,a nie wydłubywać bo zahaczysz o mózg i ci wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek o jednakowych zębach
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w chuj prac do napisania, w tym dyplomową i aż mnie mdli na sama myśl :o chłopak daleko :( nie mam pracy 😭 dziś cały dzien przegniłam w domu :( ...i kocha mnie inna kobieta... !!! :( ale mam powodzenie :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co kurwa chodzi- zbierz bolączki i wydaj w postaci książki,wierz mi że będzie bestseller Smoku-a rzuciłeś chociaż coś wymuszaczom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony11
aby ta idiotka nr 1 z forum Kafeterija zniknela wkoncu i zajela sie czyms pozytecznym bo co ciebie czytam to mi wlos sie jezy szmato!!!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×