Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jureczekk

OSTRY SEX???

Polecane posty

Gość ostro inaczej
najfajniej jest gdy obydwie osoby lubia taka zabawe, nie rob nic na sile ;) najlepiej przy stole...facet sciaga spodnie, jest juz gotowy...obraca mnie tylem do siebie...podosi spodnice i zdziera moje majtki.....wypinam pupe....trzyma moje rece ktore opieram o krawedz stołu i napiera na moją pupę swoim penisem ....pyta : chcesz zebym cie zerżną?......jak bardzo? ...daje mi swoj palec do ssania.....musisz sie bardziej postarac jesli chcesz zebym cię porządnie zerżną........palecem który ssalam przyciska mocno moja lechtaczkę , tak mocno ze az robi mi sie ciemno przed oczami oczywiscie z rozkoszy:) i nogi mi sie uginają ...w tym momencie wychodzi we mnie jednym pchnieciem do konca tak zeby obic sie o moje posladki ..........w trakcie mowi jestes najlepsza suczka jaka znam , uwielbiam cie rżnąć.... milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... myslałam, że po powrocie z pracy zobacze tutaj nawałnice odpowiedzi, a tu cieniutko... :( Jureczku nie martw się będziesz przynajmniej miał czas na opracowanie planu działania, a i też może żonkę uda się troche podpytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostry seks jest super.. ale nie non stop:) Ja np lubię na przemian... raz na ostro raz delikatnie.. A, że mam wrażliwe ciało to z jednej strony wolę ostry seks bo wtedy taki leciutki ból opóźnia szczytowanie... jureczek jestem ciekawa czy już wypróbowaleś ze swoją dziewczyną kochać sie ostrzej niż zwykle :) Przeczytałam cały topik i dużo rad się pojawiło bardzo podniecających... Ja lubię być uległą \"suczką\" dla mojego faceta, lubie jak mnie wyzywa, rozkazuje, ciągnie za włosy...przygniata mnie całym sobą i trzyma mi ręce złączone w nadgarstkach...to w pozycji klasycznej i wtedy szepta mi na uszko świnstewka, które uwielbiam :) Ale super najbardziej mi się podobało jak mnie zaskoczył pewnego dnia na zakupach... wziął mnie w przymierzalni jak miałam na sobie strój kąpielowy, który mi właśnie miał sprezentować... zabrał się za mnie od tyłu odchylając majteczki.. ja stałam oparta przed lustrem i oboje widzieliśmy swoje odbicie to było bardzo podniecające... a jak wydobywałam z siebie jęki to zakrywał mi usta dlonią.. bardzo intensywne przezycie.. :) Odrobinka adrenaliny do tego i super sprawa. A co do tych słówek to moj facet też bał się uzywać wulgarnych słów w trakcie seksu bo nie wiedział jak zareaguję... dlatego \"przetestował\" mnie w taki sposób, że kilka godzin przed spotkaniem zadzwonił i powiedział: \" Bardzo chcę Cię dziś posuwać ostro moja suczko.. jesteś zajebistą cipką... a będziesz dziś w nocy moją dziwką?Tylko moją? I tym pytaniem dowiedział się jakie są i moje pragnienia.. a że mnie to podnieciło bardzo co było słychać w głosie bo często onanizujemy się wspólnie przez telefon.. Więc myślę, że dobry byłby telefon ewentualnie sms.. zeby sprawdzić jaka bedzie reakcja dziewczyny... Pozdrawiam serdecznie. :) I życzę powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sie podział
jureczekkk???? Chyba ostro wzial sie za swoja dziewczyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jureczekk
jestem ,czytam i szykuje się na sobote :D hehheh btw. dzieki i prosze o jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emaaaaa
odgrywanie scenek hardkorowych jest debesciak, sprobojcie tego koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaaaaaaaaaa
pomocyyyyyyyyyy!!!a mnie to sie nie podoba!!!mam chłopaka który własnie tak dziwnie sie kocha np najpierw mnie tuli potem ciagnie mocno za włosy i znów przytula!!!!tez urzywa nie ładnych słów!!i jest nie delikatny!!sa chwile ze go sie boje w łózku!!na codzien jest normalny!!!a włozku masakra!!!nie wiedziałam co to jest dopiro teraz wiem ze to jest własnie ostry sex!!!!ten temat sie mi naprawde przydał!moze on mysli ze mnie tez sie to podoba....................................??powinnam z nim pogadac?zrozumie...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupuuppupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×